Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to dość oczywiste, że nie da się zrealizować wielu funkcji na innym dekoderze. Ale np. oglądanie tych kilku kanałów "poza domem" powinno działać.

 

@NAPALM_for_LOSERS - ale nie ma ikonek na liście, czy nie działa odtwarzanie? Bo wystarczy uruchomić odtwarzanie dowolnego kanału i potem smerając palcem w górę (lub w dół) zmieniać kanały. U mnie na iPadzie nie ma np. MiniMini i C+ sport, ale w opisany wyżej sposób można do nich dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonilem na infolinie i poinformowali mnie ze nc+go nie dziala dla abonentow cyfry ktorzy nie maja dekodera adb...i nie bedzie dzialac w przyszlosci. Wiec jesli chcecie miec nc+go to trzeba wybulic kase na nowy dekoder....

 

kolejny krok w stronę ADB, czyli nawet z tego nie da rady korzystać nawet oplacajac te nieludzkie ceny,

 

Już jestem pewien po tych przeslankach, o własnych dekoderach za pare miesięcy można zapomnieć. Czyli trzeba zapomnieć o nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewior: odtwarzanie działa, włączyłem TVN 24 i poszło. Co prawda lekko przycinało i było trochę pikselozy ale coś tam odpaliło.

Nie widziałem ikonek tych dwóch w/w kanałów.

 

Ikonki zdaje się są wczytywane w zależności od potrzeb (pewno w HTML-u) i coś im chyba nie do końca działa. W każdym razie ręcznie zmieniając kanały powinno się bez problemu dotrzeć na C+ Sport (i innych brakujących). A przy w miarę sprawnym łączu obraz jest naprawdę niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dość oczywiste, że nie da się zrealizować wielu funkcji na innym dekoderze. Ale np. oglądanie tych kilku kanałów "poza domem" powinno działać.

 

@NAPALM_for_LOSERS - ale nie ma ikonek na liście, czy nie działa odtwarzanie? Bo wystarczy uruchomić odtwarzanie dowolnego kanału i potem smerając palcem w górę (lub w dół) zmieniać kanały. U mnie na iPadzie nie ma np. MiniMini i C+ sport, ale w opisany wyżej sposób można do nich dojść.

 

Tego sie spodziewalem ze nie bede mogl korzystac ze wszystkich opcji nc+go. Jest to jak najbardziej logiczne. Ale jaki jest problem w tym zebym mogl odbierac kanaly "poza domem". Przeciez nie musze byc podlaczony do tej samej sieci co dekoder...wszystko idzie po wifi z internetu... Tym bardziej ze jak przedluzalem umowe to konsultant mi obiecywal ze na obecnej konfiguracji bede mogl bez problemu korzystac z nc+go....ehhh ten profesjonalizm powala z nog po prostu.... I pomyslec ze jeszcze niedawno bronilem i dziwilem sie czemu sa takie ataki na na ncplus...po prostu sami do tego doprowadzaja - a wystarczylo przeciez powiedziec jak podpisywalem umowe - zeby odbierac nc+go bedzie Pan musial wymienic dekoder....pewnie bym sie skusil...a teraz chyba zerwe umowe, z powodu niedotrzymania warunkow umowy ktora "podpisalem"przez telefon....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja na tablecie mam zainstalowaną aplikację N Go i wczoraj wyskoczyła mi aktualizacja do ncplus GO, z której nie skorzystałem.

 

Zastanawiają mnie dwie rzeczy :

1) Obecnie w nc GO jest dostępny kanał TVN Style, którego nie ma w w ncplus GO (zgodnie z http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej- ... poza-domem ),

2) Koleją dziwną rzeczą jest to, że od jakiś 2 tygodni mam dostęp do TVN Style w n GO a w TV go nie mam, bo nie mam pakietu Style Moda Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie spodziewalem ze nie bede mogl korzystac ze wszystkich opcji nc+go. Jest to jak najbardziej logiczne. Ale jaki jest problem w tym zebym mogl odbierac kanaly "poza domem". Przeciez nie musze byc podlaczony do tej samej sieci co dekoder...wszystko idzie po wifi z internetu... Tym bardziej ze jak przedluzalem umowe to konsultant mi obiecywal ze na obecnej konfiguracji bede mogl bez problemu korzystac z nc+go....

 

Mam wrażenie, że to problem techniczny związany z rejestracją użytkowników. Ja próbowałem odpalić nGo Lite na tablecie (w ub. tygodniu) i za diabła nie chciał przejść rejestracji, a dane były na 100% poprawne. W domu ruszył od ręki, bo wykrył w sieci dekoder n-ki.

Nie powinno być żadnych przeciwwskazań, żeby opcja "poza domem" działała tylko w oparciu o sprzęt ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka instrukcja dla ludzi, którzy mają zrootowany telefon na Androidzie:

 

1. Ściągamy i instalujemy LCD Density Modder - https://play.google.com/store/apps/deta ... .dpi&hl=pl

2. Ściągamy i instalujemy nc+GO: https://www.dropbox.com/s/gtcazc58aqz8j ... .iti-1.apk

3. Odpalamy LCD Density Modder, ustawiamy LCD Density na 160DPI, następnie Save and Reboot.

4. Zaskakuje nas rozdzielczość ekranu :)

5. Odpalamy nc+GO (w trybie poziomym).

 

Mógłby ktoś przetestować w ten sposób działanie przy migracji z cyfry+? Niestety aktualnie nie ma mnie w domu, nie mam dostępu do umowy i hasła tekstowego, a chętnie obejrzałbym dziś wieczorem Ligę Mistrzów.

 

Później postaram się wykombinować coś, by odpalić to na kompach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dla posiadaczy tabletu z androidem ten programik sprowadza się tylko do oglądania niskich lotów programów ? Nie można go używać jako pilota, nie można programować nagrać (przynajmniej nie znalazłem tej opcji a mam dekoder MediaBox)....

 

i za to oni chcą dodatkową kasę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...