Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poki co na smartfony z androidem powyzej 4.0 aplikacja jest NIEKOMPATYBILNA ... nie wiadomo kiedy bedzie i czy wogole bedzie kiedys dzialac ... czyli zadna nowosc

Też na początku byłem pewny, że aplikacja będzie działać na smartfonach z Androidem od 4.0, ale nawet na stronie nC+ jest napisane, że ze smartfonów jedynie iPhone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co na smartfony z androidem powyzej 4.0 aplikacja jest NIEKOMPATYBILNA ... nie wiadomo kiedy bedzie i czy wogole bedzie kiedys dzialac ... czyli zadna nowosc

 

https://play.google.com/store/apps/deta ... HAuaXRpIl0.

była od początku mowa, że aplikacja będzie tylko na tablety z androidem

do tego oczywiście wszystkie urządzenia z iOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym oglądaniem wszystkich kanałów to jednak mialem rację, było o tym na konferencji:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XvPt70pf5eA

 

35:30...

 

ktoś może potwierdzić że to działa ?

 

Nie działa, jest odpowiedni przycisk, ale pojawia się komunikat, że "już wkrótce". Podobnie nie da się oglądać nagrań z twardego dysku.

 

Za to pilot fajnie działa.

 

No i na iPhonie 5 też chodzi bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmigrowalem z c plus,mam platyne a wiec ncgo do konca kwietnia powinno byc za free,wczoraj sciagnalem aplikacje wszystko ladnie a kiedy chce zaczac ogladanie aplikacja prosi mnie o wpisanie nr.abonenta lub nr.pesel i zatwierdzenie tego haslem literowym z umowy,wklepuje wszystko i co........,apka mnie informuje ze moje dane sa bledne i zebym sprobowal pozniej czy cos takiego.Wiec w zwiazku z tym pytanko,czy cos zle robie czy moze musze zadzwonic na infolinie zeby mi ta usluge aktywowali,czy co mam robic,moze mieliscie podobne problemy chetnie wyslucham jak to uruchomic.Z gory serdeczne dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego mooleda, nie czepiajmy się :) Kolega danek 2007 zadzwoni na infolinie i się zapyta. A prawdopodobnie to oprogramowanie jest jeszcze bardzo wczesne i jeszcze troche wody upłynie, zanim będzie się to nadawało do użycia. Niestety, ciepliwości i nie płaćcie przypadkiem za nc+go, przynajmniej nie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego mooleda, nie czepiajmy się :) Kolega danek 2007 zadzwoni na infolinie i się zapyta. A prawdopodobnie to oprogramowanie jest jeszcze bardzo wczesne i jeszcze troche wody upłynie, zanim będzie się to nadawało do użycia. Niestety, ciepliwości i nie płaćcie przypadkiem za nc+go, przynajmniej nie teraz

 

Właśnie dzwoniłem w tej sprawie na info,zielenizna nawet nie wiedzą dokładnie o co chodzi.Na ipadzie prosi o rejestrację a ja migrowałem z Cyfry i moje dane nie pasują,Pani powiedziała że jutro już będzie działać :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...