Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zarząd nc+ skompromituje się totalnie, bo na konferencję zaprosił jedynie wybrane media, czyli takie, które będą przytakiwać, a nie krytykować.

Zapewne po konferencji kilka opłaconych stron będzie informować o wielkich pozytywach nc+, i o tym że ludzie masowo przedłużają, a Ci narzekający na necie to mniej niż 1%, a ich narzekanie wynika z niezrozumienia oferty.

Dokładnie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończyłem drugą rozmowę z konsultantką po czym oferta prawie bez zmiany:

WCZORAJ:

TYLKO i WYŁĄCZNIE pakiet PLATINUM + HBO za 129zł/m-c + MR za 20zł/m-c

AKTYWACJA 149zł/199zł (tubo lub media BOX) i 99zł za MR.

 

DZISIAJ:

pakiet PLATINUM + HBO za 129zł/m-c + MR za 20zł/m-c

AKTYWACJA 149zł/199zł (turbo lub media BOX) i 99 za MR.

 

jak wyżej tylko, że bez HBO w cenie regularnej (119zł/m-c)

 

pakiet ALL INCLUSIVE za 199zł/m-c + darmowy MR na jeden TV.

Czyli oferta regularna, bez zupełnie żadnych zniżek i rabatów.

 

Grzecznie podziękowałem Pani i powiedziałem, że zostaje do końca umowy z C+ i a potem się żegnam z Nimi.

Pani życzyła mi miłego dnia. Nie wciskała na siłę ich oferty.

 

Natomiast dowiedziałem się dodatkowo, że nowe kanały Canal+ zastąpią dotychczasowe, a ilość sportu nie ulegnie zmianie. Natomiast to co nie zmieści się w ramówce nSPORT i C+SPORT znajdzie się miedzy filmami na kanałach filmowych i zwykły Canal+ (coś na zasadzie ligi mistrzów w nPremium).

 

Dla mnie jako abonenta C+ OPTIMUM ze zniżką (może niewielką, ale jednak) póki co nie opłaca się przejście do nc+ chociaż uwielbiam dekodery ADB. No nic, pozostaje mi zostać ze zje... SAGEMem...

 

Czekam do Świąt na jakąś ciekawszą ofertę. A póki co w pokoju córeczki bajki z Pendrive hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem. Czas oczekiwania na rozmowę około 20 sekund. Wybrałem z menu pomoc techniczną. Obecnie posiadam na czas nieokreślony N za 69zł z pakietem premium bez HBO i C+ za 42zł z pełnym pakietem Canal+. Łącznie więc płacę 111zł. Zaproponowano mi Platinum za 119zł. Gorąco odmówiłem informując, że teraz za 111zł mam wszystko to co w pakiecie Platinum za 119zł plus dużo, dużo więcej innych programów. A teraz najśmieszniejsze - Pan z infolinii zapytał mnie co najczęściej oglądam. Odpowiedziałem, że tylko i wyłącznie sport. Odpowiedział, że pakiet Platinum jest dla mnie idealny bo tam leci PUCHAR UEFA. Tak, tak PUCHAR UEFA :)

 

 

Może Liga Europejska ;)

A, że nie powiedział już o LM :brawo:

Pod jaki numer dzwoniłeś? Jestem już 5 lat w N z ciekawości zadzwonię i zapytam co ma do zaoferowania :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko za ile komuś udało się wyciągnąć SILVER z całą paczką C+ bez dekodera, bez multiromu?. Więcej niż 65 zł nie dam. Właśnie zorganizowałem sobie dodatkowo DTV z dodatkowymi kanałami Polsatu , po odliczeniu dekodera za za paczkę kanałów w ty kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra wychodzi 3,7 PLN na miesiąc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja N C+Planinium 99zł w tym pół roku gratis HBO, umowa na 12 miesięcy.

89zł C+Planinium + HBO na cały okres umowy na to czekam, a moim zdaniem to i za 79zł powinno być !

Nie przesadzaj, akurat za 99zł w sam raz, tylko na caly okres umowy. Do tego jeszcze mozna dac max 10zł za mulitroom, umowa na 12 miesiecy. Taki dawny C+Superpremium, troche bogatszy z multiroomem i moge dac za to 109zł na 12 miesięcy.

Przesadzać to se kwiatki można, właśnie 79zł, może dla Ciebie różnica 20zł czyli 240zł przez 12 miechów to nic, ale nie dla mnie.

W cyfrze może i płaciłeś nadmiar kasy za nic, w Nce za 99zł to sie fulla ze wszystkim miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nc+ ktoś wrzucił fotkę z ekranem z ofertami dla niego. Niepotrzebnie odświeżałem stronę, bo już skasowana.

 

Coś ciekawego ?

 

Dużo tego było. Zapamiętałem tylko platinum za 99 i AI za 179. Co ciekawe było napisane przy czym jest zwiększenie ARNU czy jak to się tam nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój 1-szy wpis. Mam obecnie pakiet za 59zł w N. Zależy mi w sumie tylko na sporcie więc pytanie czy ktoś próbował dołączyć tylko C+ sport do tańszego abonamentu? Żadne multi roomy nie są mi potrzebne, te programy które mam obecnie w zupełności mi wystarczają.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powoli odnosze wrazenie ze im najbardziej zalezy by kazdy abonent zaplacil wiecej. chcesz migrowac? ok ale tylko do oferty drozszej. Chca na tej samej bazie abonentow zarobic wiecej i jest to wbrew pozorom logiczne. Jedyne wyjscie jakie dla nas zostanie to chyba wypowiedzenie i wtedy negocjacje cenowe inaczej wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obniżą cen bo jeśli tak było by to nie fer w stosunku do tych abonentów którzy już zmigrowali

Nie rozczulaj mnie, umowy podpisali i moga sie kisic, ich to nie obchodzi :P Wez pod uwage ze oni walcza o byt, z taka oferta moga zwijac interes, wiec sorry winetou ale dla takich sentymentow nie beda sie przejmowac takim odsetkiem, wy ich nie utrzymacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...