Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie migrowałem do nc+ na warunkach:

 

- Universe+

- 6x Canal+

- HBO

- Multiroom

- Pace PVR 500

 

69zł miesięcznie, umowa na 12 miesięcy.

 

Umowę z Cyfrą+ miałem do końca czerwca br., wypowiedzenie zarejestrowane. Od pewnej chwili odbieram kanały nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wybor dokonany.

@taba nie sądzę byś za ten pakiet zszedł poniżej 109zł' date=' ale próbuj...[/quote']. Jesli w miare szybko dostane 120zl to sie zgodze poniewaz mam jeszcze pol roku umowy za 154zl. Jeszcze jedno pytanie. Redlight mozna wywalic i wywalczyc nizsza cene czy to musi zostac?

 

Z redlightem to obecnie chyba jest różnie, bo w moim przypadku nie chcieli gadać o wyłączeniu. Ale trzeba walczyć :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie mam pakiet U+6C+HBO za 49zł do końca kwietnia. Myślę nad dwoma opcjami. Albo za te pieniądze dołożą mi Cinemaxy albo obniżka opłat za dotychczasowe pakiety. Co robić aby wygrać z koncernem???

Powyższe zdanie wygląda na kpinę, ale ja naprawdę mam taki pakiet. Wynegocjowałem go przy przejściu z enki do nc+.

Nie ma opcji abym płacił więcej..

Ps zadzwonił konsultant i powiedział że ma jakiś pakiet za 129 zł. Spytałem czy to żart? I czy widzi ile teraz płacę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przegięcie takie samo jak propozycja wykupu praktycznie takiego samego pakietu za kwotę prawie 3krotnie wyższą. Które przegięcie jest bardziej przegięciem?

A poważnie pisząc ineteresuje mnie utrzymanie dotychczasowej oferty i dlatego muszę przyjąć za punkt wyjścia poszerzenie aktualnej oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reksio a co i za ile masz teraz? Zawsze możesz sprawdzić co DUK Ci powie 22 2200191

 

W tej chwili Optimum C+,hd promo , mr, pace 500, hbo bylo na 6 m-cy za 65zl

Czyli w chwili obecnej nie mam żadnego interesu żeby migrować i to chyba jedyny argument (poza wypowiedzeniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zoe po pierwsze to zdecyduj czego chcesz.

Chcę np. Universe + 6C + Hbo za 39pln na 18 miesięcy. Realne? Nie bardzo

No to chcę to co powyżej + Cinemaxy za 49pln na 12 miesięcy. Realne? Ma ktoś coś takiego?

No a jak te powyższe moje chcenia są nierealne to chcę to co mam do tej pory czyli U + 6C+ Hbo jak najdłuższa umowa za 49pln/mies

Ps. zapomniałem napisać że mam nboxa 500gb w powyzszym pakiecie. Nbox jest ok.

Ps. 2. Nie interesuje mnie multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

dzis dostalem oferte na przedluzenie umowy, wczesniej mialem abonament 48 zl N+ za wszystkie pakiety tematyczne, teraz oferuja mi te kanaly co mam, + 16/17 nowych ? oraz C+ oraz C+sport calosc za 49 zl na 12 miesiecy, myslicie ze mozna cos wiecej ugrac czy jest to dobra oferta i warto juz ja teraz brac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darek6 do kiedy ta umowa? Rezygnację wysyłałeś? W miesiącu w którym będziesz migrować, ale przed rozmową tel. z konsulem udaj się do APS i dobierz Pace PVR. Później Universe+/6xCanal+/MR/Pace za max.69zł.

 

@chomiczek32 na jakiej ofercie Ci zależy, jaki masz dekoder, do kiedy aktualna umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chomiczek32 na jakiej ofercie Ci zależy, jaki masz dekoder, do kiedy aktualna umowa?

umowe mam do 28 lutego, dekoder mam 250 gb dysk z mozliwoscia nagrywania, zalezy mi wlasnie na tym aby cena abonamentu nie przekroczyla tych 50 zl, co do kanalow to nie mam jakos ulubionych, najczesciej dzieci ogladaja bajki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno możesz w tej cenie dostać Comfort z Multi+ i 6xC+ a jak będziesz miał trochę szczęścia to dostaniesz w tej cenie Universe :) Z tym, że początkowo na pewno będą chcieli od Ciebie więcej, ale nie masz powodu zgadzać się na wyższą cenę, niż sobie założyłeś. Najbardziej realne jest Universe z 6xC+ za 59 zł, ale nie wiem, czy chcesz tyle płacić, czy wolisz mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder spisuje się dobrze? Rozumiem, że proponują Universe+ oraz Canal+/Sport za 49zł... To jest do przyjęcia, ale możesz próbować dostać większą ilość Canal+ w tej cenie-jeżeli masz cierpliwość i chce Ci się bawić. Pamiętaj, że zawsze możesz spróbować szczęścia pod 122947879.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darek6 do kiedy ta umowa? Rezygnację wysyłałeś? W miesiącu w którym będziesz migrować, ale przed rozmową tel. z konsulem udaj się do APS i dobierz Pace PVR. Później Universe+/6xCanal+/MR/Pace za max.69zł.

 

@chomiczek32 na jakiej ofercie Ci zależy, jaki masz dekoder, do kiedy aktualna umowa?

 

Umowa do czerwca , wyslalem do nich zapytanie za ile bym mógł to miec narazie standardowo odpisali ze ktos zadzwoni , wypowiedzenia nie wysyłałem bo jeszcze czas a ile bedzie dodatkowo kosztował mnie pace do abonamentu jeszcze przed migracją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...