Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z HBO GO Pan Ci kit wciska a nawet jak nie wciska to spokojnie w 99zł to upchać można. NC+GO jest płatne a właściwie aktualnie tylko część, bo usługa internet, czyli dostęp do 13 popularnych kanałów gdziekolwiek jesteś: TVN24, TVN Meteo,TVN24 Biznes i Świat, TVN Style, TVP Info, nSport HD, CANAL+ Sport HD, TVN Turbo, Disney Channel, Disney Junior, MiniMini+, teleTOON+, eska TV

dostęp do kolekcji z internetowej wypożyczalni netVOD+: PLANETE+, ale kino+, Kino Świat, Da Vinci Learning, Sport+, PictureBox, Dzieci, Smaczki oraz Poznaj nc+ http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej- ... sluga-ncgo

 

Usługa jeszcze nie jest dostępna na komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Canal + Start HD, teraz za 46,66 miesięcznie. Kolejna oferta po wypowiedzeniu: Comfort +, 6 C+, MR za free (aktywacja 99). Cena 11 miesięcy za 54,90. 1 miesiąc za free. Średnia z 12 miesięcy wychodzi 50,32zł. Umowa do końca miesiąca. Nie zdążyłem konsulowi odpwiedzieć, bo wyładowała mi się bateria w telefonie. Brać, czy nie?

 

Brać universal, 6c+, MR, HBO, za 59-69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wlasnie konczy mi sie umowa i konsultanci wciskaja mi cos takiego czy oferta przedstawione ponizej jest ok? czy da sie jeszcze cos utargowac:

 

ü Oferta na 12 miesięcy;

 

ü Pakiet kanałów Universe+ na cały okres trwania umowy w średniej opłacie 44,92 zł (lub 11 faktur po 49zł);

 

ü WiMP Basic za 9,99 zł na czas nieokreślony oraz pierwszy miesiąc bezpłatnie;

 

ü Nc+ GO „w domu” â aktywacja urządzenia bezpłatnie, kolejno 10 zł miesięcznie na czas nieokreślony;

 

ü Nc+ GO „poza domem” â aktywacja urządzenia 10 zł oraz miesięcznie 3 zł na czas nieokreślony.

 

Podsumowując wszystko dotychczasowe kanały zostają, opłaca Pan jedną, jednorazową aktywację w wysokości 10 zł kolejno przez rok korzysta Pan ze wszystkich usług (z ewentualną możliwością wyłączenia WiMP oraz nc+ GO) płacąc średni abonament przez 12 miesięcy: 67,08zł lub 1 miesiąc 13 zł wyłącznie za nc+GO (w domu i poza domem)oraz kolejno 11 miesięcy po 71,99 zł ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługi nie warte tych pieniędzy. W szczególności nc+GO,które jest niedopracowane i powinno być jak już dostępne dla wszystkich abonentów za free i to w dodatku na kompie,a nie ma wybranych urządzeniach. Szczytem beszczelności jest to,że abonent ma za to jeszcze płacić jak jest poza domem.Widać szajs się nie sprzedaje,więc szukają jeleni,którzy będą utrzymywać ten wynalazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios oni szukają ''łosi'' co będą beta testerami i będą jeszcze za to płacić bo tak było za ''n'' jak dawali ludziom MR za free a jak się pózniej okazało pewnego dnia zmusili ludzi do połączenia deków kabelkiem (luty 2012 bodaj że jak dobrze pamiętam) to półtorej miesiąca dochodziłem do poprawnego działania tego ''cudo MR'' ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...