Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory: Canal+ Optimum HD (włączone wszystkie C+; jeśli to są różne i to jakaś różnica), dekoder Sagem za 86zł (brak MR). Umowa do końca marca

Chciałbym: Universe + 6xC+

pierwsza oferta 89zł, druga 84zł

 

Na co mogę wg Was liczyć po wysłaniu wypowiedzenia? Czyli do kiedy walczyć? ;)

Czy jest opcja na np. 69zł? A tym bardziej czy jest w ogóle szansa w tej cenie lub większej trochę na HBO i/lub dekoder 500gb?

 

 

mimo, że dopiero się specjalnie zarejestrowałem to z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przed chwilą miałem kolejne starcie z miłą Pania z infolinii i dałem się namówić na przejście na następujących warunkach:

Canal+ Silver

dopełnienie do całej paczki C+

3xHBO

Pace tak jak miałem do tej pory -bez opłat, na cały okres.

Umowa na 12 miesięcy, całkowita opłata 69 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj konsultant ładnie rozbawił. Propozycja to U+ za 59 na 18 m. Odpowiedziałem że obecnie płacę za dużo (48 zł) a nowe kanały mnie nie obchodzą i wypowiedzenie poszło. Konsultant poważnym głosem: Panie Dawidzie, naprawdę chce Pan zostać bez telewizji!? :jupi: W końcu zlitował się i zszedł do 54 a później 49 zł. Słabiutko jak na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory: Canal+ Optimum HD (włączone wszystkie C+; jeśli to są różne i to jakaś różnica), dekoder Sagem za 86zł (brak MR). Umowa do końca marca

Chciałbym: Universe + 6xC+

pierwsza oferta 89zł, druga 84zł

 

Na co mogę wg Was liczyć po wysłaniu wypowiedzenia? Czyli do kiedy walczyć? ;)

Czy jest opcja na np. 69zł? A tym bardziej czy jest w ogóle szansa w tej cenie lub większej trochę na HBO i/lub dekoder 500gb?

 

 

mimo, że dopiero się specjalnie zarejestrowałem to z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi ;)

 

KOlego Universe + 6xC+ HBO za 69 bez problemu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe + 6xC+ HBO za 69 bez problemu xD

 

Nie jestem ekspertem ale tez tak mysle, zwlaszcza ze nowi teraz dostaja;

- Universe + (12 miesiecy w cenie 59)

- 6xC+ HBO na polowe czasu (6miesiecy) w prezecie. (druga polowa to 99pln)

Co razem wychodzi srednio na miesiac 79pln.

 

Dodatkow maja jeszcze;

- 2x cinemaxy

- Nc+ Go

a

- HB Go + HB OD na 6 miesiecy za darmo

 

Jak ktos jest zainteresowany w takich tematach no nawet nie wiem czy w tym przpadku nie jest to lepsza oferta za 10pln wiecej niz ci daja "laskawie" w hotlinie....

 

Mam tez pytanie;

Jak myslicie mozna "wyrwac" Universe + 6xC+a 49 pln. Ktos taka oferte dostal/ustalil? Wypowiedzenie dawno poszlo, umowa konczy sie teraz pod koniec miesiaca, migracja z C+, abonament stary ca. 50pln, po okresie promocyjnym ca. 80pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą była do końca marca br. (Canal+ Kompakt HD - Philips PVR za 55 zł). Nastawiałem się na wypowiedzenie i negocjacje. Na początku stycznia zadzwoniłem z pytaniem o ofertę migracyjną - usłyszałem Uni+ i 6xC+ za bodajże 89 zł. Spasowałem. I od tego dnia zaczęły się telefony (większość głuchych). Rozmowy kończyły się zapewnieniami, że spróbują lepiej. I w końcu wyszło konkretnie - Universe + i 6xCanal+ za 54 zł/mies., dekoder zostaje za 0 zł, umowa na 18 miesięcy, w trakcie trwania umowy mogę dobrać multiroom (druga karta i dekoder) za 0 zł/mies., jednakże za jednorazową opłatą aktywacyjną 99 zł. Podkreślam, że nie wysłałem wypowiedzenia, stara umowa była do końca marca br.

Pytanie - dało się w trakcie rozmowy wynegocjować opłatę aktywacyjną za MR za mniej niż 99 zł (konsultant stwierdził, że nie)? Co sądzicie o mojej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ircios C+silver jak wczoraj sobie porównywałem to ma praktycznie to samo co U+.

C+ i tak trzeba by sobie do niego dobierać. Więc, czy nazywa się on tak czy inaczej, nie robi mi jakiejś różnicy.

Pewnie, że mogłem się potargować o jeszcze jakis dodatek, albo cenę, ale po co komu [beep]yliard kanałów skoro potem i tak oglada się może z 15-20% z nich. Następne z 10% okazjonalnie, a resztę włączasz jak Ci sie palec omsknie na pilocie i wcisniesz nie to co chciałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...