Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma, ale w sprzedaży dla zupełnie nowych klientów a tak wciąż jest dostępny. Sensowne było wciskanie promocji powyżej Universe+ tylko abo ze sprzętem ADB. Gold+ z 6xCanal+ prawie zawsze będzie droższy niż Universe+ z 6xCanal+ a klient Cyfry różnicy, prócz wyższego abo, nie dojrzy.

 

Cel zatem wydaje się jasny. :mrgreen:

 

:lol2: Pamiętam co mi zasugerowałeś od razu po migracji. Zajmę się tym po pierwszej fakturze - już w styczniu. Pzdr.

 

Dodatkowo w regulaminie jest zapisane że przy przedłużaniu umowy możesz zmienić tylko na wyższy pakiet - na niższy się nie da. Czyli mając Pakiet Silver na Universe + 6xC+ nie zejdziesz.

Ponadto są wyższe kary przy rozwiązaniu umowy przed terminem.

Takie drobne niuanse a ważne.

Więc dla migrujących do nc+ z cyfry na dzień dzisiejszy to najlepsze najrozsądniejsze rozwiązanie to pakiet Universe wraz z dodatkami typy 6xC+, HBO, Filmbox

 

Ale już musztarda po obiedzie... Nie zamierzam rozwiązywać umowy przed terminem. Liczę, że przez 12 m-cy będzie wszystko ok. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnie posty dotyczące przyszłej oferty dla zmigrowanych do nc+, zastanawiam się dlaczego zaproponowano mi Gold (którego już nie ma...) z dodatkami a nie Universe+... :idea:

Zaproponowano.......... Nie musiałeś się godzić na tego Golda. Próbowałeś walczyć o u+?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnie posty dotyczące przyszłej oferty dla zmigrowanych do nc+, zastanawiam się dlaczego zaproponowano mi Gold (którego już nie ma...) z dodatkami a nie Universe+... :idea:

Zaproponowano.......... Nie musiałeś się godzić na tego Golda. Próbowałeś walczyć o u+?

?

 

Oczywiście, że pytałem o ofertę z Universe+. Konsultantka najpierw zaproponowała silver później gold... i powiedziała że do tych pakietów wchodzą rabaty.

Powiedziałem jej że nie chcę placić wiecej niż 80 pln a ona skonstruowała... ofertę za 79 pln taką jaką mam. I na nią przystałem. Od cała historia z moją migracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

mam obecnie cyfre+ z pakietem start. Czyli ten najtańszy i umowę do czerwca czy lipca 2014. Czy jeśli bym chciał migrować to dostanę jakaś ofertę rozsądną? Interesuje mnie najniższa czyli comfort+. Jaką mogę dostać cenę? Dodatkowo dodam że chciałbym zachować kartę cyfry gdyż korzystam ze splitera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

mam obecnie cyfre+ z pakietem start. Czyli ten najtańszy i umowę do czerwca czy lipca 2014. Czy jeśli bym chciał migrować to dostanę jakaś ofertę rozsądną? Interesuje mnie najniższa czyli comfort+. Jaką mogę dostać cenę? Dodatkowo dodam że chciałbym zachować kartę cyfry gdyż korzystam ze splitera.

 

Ze spokojem za 19,90 zł na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale skoro umowa kończy mi się za pół roku czy tam 7 miesięcy to chyba jeszcze nie bardzo mam podstawy wysłać wypowiedzenie. Pytanie czy będę mógł utrzymać tą kartę cyfry czy wymiana? Jak to wygląda na chwilę obecną?

Co do pakietu comfort to po prostu nie mam ochoty przepłacać gdyż korzystam z w**b.tv i tylko kwestia gdyby jakiś problem z internetem to sobie czasem przełączam na dekoder więc podstawowy pakiet mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morales a skąd Ty możesz wiedzieć jakie to będzie miało znaczenie dla przypadku adrian1990_02? Nie trzeba być Pytią żeby wiedzieć, iż lepsze efekty osiąga się zazwyczaj dopiero po złożeniu wypowiedzenia.

 

To jest oczywiste. To jest przejście na wyższy pakiet, dodatkowo to jakby nowa umowa. Dzwoni i mówi że chce przejść do nc+ na wskazane przez siebie warunki. Wypowiedzenie jest zbędne tym bardziej że umowa ma jeszcze kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spytałem mailowo, że jak nie dadzą taniej to przejdę na kablówkę i dostałem odpowiedź, że:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że propozycje dopasowywane są indywidulanie do poszczególnych kontraktów.

Oferty promocyjne są określone czasowo. W przypadku braku zainteresowania przedstawioną ofertą, istnieje możliwość kontaktu w późniejszym terminie w celu dalszych renegocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...