Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden Pejs po wymianie z Phla przy migracji. A tam ma już 2 Pejsy.

 

No i co z tego że forumowicz BAFLO20 ma już 2`Pejsy`....

Płaci 99 pln przy podobnej ofercie c+ do mojej przed migracją.

Proponują mu te 2 Pejsy, U+, 6xC+, MR za 104 pln... :shock:

Nawet gdybym wziął w dzierżawę dodatkowego Pejsa to wychodzi w moim przypadku 99 pln z (HBO 12mcy)

 

Dlatego zasugerowałem BAFLO20 dodatkowe negocjacje.

A Ty wyskakujesz z "Prawie,ale przez duże P. Wielka różnica w sprzęcie." Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Abonent C+, umowa do końca lutego 2014 r., własny sprzęt (3 odbiorniki plus Clone+).

Pakiet OptimumHD plus paczka Canal+.

Dzisiaj z ciekawości zadzwoniłem - dwie propozycje:

1) Universe z paczką C+ za 84 zł lub

2) jw. bez C+Family/F2/Sport (nie interesi mnie sport za bardzo) ale w zamian paczka HBO za 94 zł.

Umowa 18 m-cy.

Brać czy wziąć ich na przeczekanie plus wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Abonent C+, umowa do końca lutego 2014 r., własny sprzęt (3 odbiorniki plus Clone+).

Pakiet OptimumHD plus paczka Canal+.

Dzisiaj z ciekawości zadzwoniłem - dwie propozycje:

1) Universe z paczką C+ za 84 zł lub

2) jw. bez C+Family/F2/Sport (nie interesi mnie sport za bardzo) ale w zamian paczka HBO za 94 zł.

Umowa 18 m-cy.

Brać czy wziąć ich na przeczekanie plus wypowiedzenie?

 

Wypowiedzenie koniecznie. Poczekaj na telefony i negocjuj. Pierwsza moja oferta bez wypowiedzenia była taka sama. Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy brałeś któreś z podanych rozwiązań lub podobne i za ile - i kiedy? W ostatnim tygodniu okresu wypowiedzenia?

 

Znalazłem info na forum, że konieczne jest wypowiedzenie. Przestudiowałem kilkadziesiąt postów. Zastanowiłem się co chciałbym ugrać... i wybrałem to co mam w stopce.

Umowa z nc+ jest z grudnia a starą miałem do lutego 2014 r. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wysyłałem wypowiedzenie, ale nigdy mi się nie chce. I już nie chodzi nawet o fatygę, koszty poleconego itd. - ale najzwyczajniej mnie to irytuje i denerwuje. Że nie można normalnie...

 

Mam takie same zdanie. Ta grudniowa umowa to moja czwarta z c+/nc+ - (pierwsza z wypowiedzeniem). Wcześniejsze łykałem prawie bez negocjacji. Całe życie człowiek się uczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kicur przecież nikt Cię nie zmusi do tej zabawy w kotka i myszkę, ale z wypowiedzeniem i cierpliwością zazwyczaj można trochę grosza zaoszczędzić. Twoje nerwy oraz irytacja tylko pomogą im zrobić z Ciebie łosia.

 

@budzyn78 Tobie chyba pozostała możliwość obniżenia jeszcze abo poprzez ew.reklamację braków z VOD na aktualnym sprzęcie, prawda?

 

@Orald a klienta Cyfry prawie na bank z serwisu NC+ odeślą z kwitkiem i każą udać się na pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo - bardziej chodziło mi o to, żeby ktoś z podobną ofertą i wymaganiami napisał za ile najmniej albo za ile najczęściej obecnie dostaje się podobny abonament? Bo chciałbym wiedzieć czy walczę o 5 zł czy o 25 zł na m-c, co czyni różnicę? Czy ktoś może odpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo - bardziej chodziło mi o to, żeby ktoś z podobną ofertą i wymaganiami napisał za ile najmniej albo za ile najczęściej obecnie dostaje się podobny abonament? Bo chciałbym wiedzieć czy walczę o 5 zł czy o 25 zł na m-c, co czyni różnicę? Czy ktoś może odpowiedzieć?

 

@Kicur- Napisz co chciałbyś mieć? (jakie usługi w nc+ Cię interesują). Pzdr.

 

@Kibo- Tak reklamacja (niższy abo lub dekoder do MR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Abonent C+, umowa do końca lutego 2014 r., własny sprzęt (3 odbiorniki plus Clone+).

Pakiet OptimumHD plus paczka Canal+.

Dzisiaj z ciekawości zadzwoniłem - dwie propozycje:

1) Universe z paczką C+ za 84 zł lub

2) jw. bez C+Family/F2/Sport (nie interesi mnie sport za bardzo) ale w zamian paczka HBO za 94 zł.

Umowa 18 m-cy.

Brać czy wziąć ich na przeczekanie plus wypowiedzenie?

 

Wysyłaj wypowiedzenie i czekaj.

Spokojnie możesz mieć:

1. Universe + 6xC+ za 59 - 69 zł oraz kartę do multirooma

2. Universe + 6xC+ plus 3xHBO za 69 - 79 zł oraz kartę do multirooma

 

Tym bardziej że nie masz karty multiroom i dekodera od nich. Masz swój multiroom na Clonie i swoje dekodery :)

Więc według mnie warto.

 

PS. Dobierz teraz do obecnej umowy kartę do multiroom - będziesz miał w razie czego w przypadku awarii Clona+. Unikniesz w ten sposób opłaty aktywacyjnej i przy przedłużeniu umowy bez większych problemów będziesz miał kartę multiroom za 0 zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) A nie każą teraz płacić za ten MR?

2) Rozumiem, że MR jest teraz na więcej niż 2 dekodery?

3) Chcę mieć Unicerse z C+, nie wykluczam też HBO, ale ew. za małą dopłatą.

 

 

1. Opłata teraz za multiromm - 20 zł miesięcznie. Po przedłużeniu masz dużą szansę mieć za 0 zł. Zawsze możesz zrezygnować. Po przedłużeniu umowy jak byś chciał dobrać drugą kartę to płacisz aktywację 99 zł plus opłatę miesięczną 15 zł.

2. Multiroom na kartach cyfry to dwie nieparowane karty. Robisz z nimi co chcesz - działają w każdym dekoderze z czytnikiem kart Seca np Ferguson Ariva. Możesz mieć tak że jeden dekoder działa z kartą u teściowej w domu ;) Druga karta do Clona tak jak masz teraz w domu

3.Tak jak pisałem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończy się w marcu 2014 roku. Byłem jednym z pierwszych, którzy zmigriwali z cyfry+ do nc+. Obecnie mam: platynowy 6xC+, HBO do końca 2013 r oraz multiroom na cameleonach i PACE za 0 zł. Za całość płacę 99 zł. Wypowiedzenie złożone. Co mogę na tę chwilę ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to nikt nie wie :) pewnie taniej z jakieś 20 zł się da. Może gratis dorzucą na cały rok pakiet HBO lub Filmbox albo Cinemax.

Chociaż przy pakiecie platynowym będzie ci ciężko. Co innego jakbyś miał Universe + 6xC+.

Wszystko zależy od twojej upartości i braku kompromisu wobec NC+

 

PS. Mi do końca sierpnia 2014 trochę czasu zostało - zastanawiam się czasami co ja mogę ugrać przy przedłużeniu umowy za to co mam w podpisie - wiem złośliwy jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie wiemy czy oferta migracyjna będzie się jakoś różnić od tej przedłużeniowej, ale od tego typu dywagacji jest inny wątek.

 

@tweed77 brak wzrostu opłaty abonamentowej to będzie sukces.

 

@wredziak pozostając na oryginalnej promocji Platinum marne szanse na obniżenie opłaty abonamentowej, prędzej jakieś gratisy dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, ale w sprzedaży dla zupełnie nowych klientów a tak wciąż jest dostępny. Sensowne było wciskanie promocji powyżej Universe+ tylko abo ze sprzętem ADB. Gold+ z 6xCanal+ prawie zawsze będzie droższy niż Universe+ z 6xCanal+ a klient Cyfry różnicy, prócz wyższego abo, nie dojrzy.

 

Cel zatem wydaje się jasny. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płacisz teraz? Kartę do MR dobiera się tuż przed migracją w serwisie, czyli u Ciebie optymalnie kartę dobierasz po 01.02. jeżeli migrować będziesz w lutym.

 

Z tym MR to wiem jak działa, ale sam nie wiem czy do Cloine+ dobierać...

Obecnie płacę 78 zł/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, ale w sprzedaży dla zupełnie nowych klientów a tak wciąż jest dostępny. Sensowne było wciskanie promocji powyżej Universe+ tylko abo ze sprzętem ADB. Gold+ z 6xCanal+ prawie zawsze będzie droższy niż Universe+ z 6xCanal+ a klient Cyfry różnicy, prócz wyższego abo, nie dojrzy.

 

Cel zatem wydaje się jasny. :mrgreen:

 

:lol2: Pamiętam co mi zasugerowałeś od razu po migracji. Zajmę się tym po pierwszej fakturze - już w styczniu. Pzdr.

 

Dodatkowo w regulaminie jest zapisane że przy przedłużaniu umowy możesz zmienić tylko na wyższy pakiet - na niższy się nie da. Czyli mając Pakiet Silver na Universe + 6xC+ nie zejdziesz.

Ponadto są wyższe kary przy rozwiązaniu umowy przed terminem.

Takie drobne niuanse a ważne.

Więc dla migrujących do nc+ z cyfry na dzień dzisiejszy to najlepsze najrozsądniejsze rozwiązanie to pakiet Universe wraz z dodatkami typy 6xC+, HBO, Filmbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płacisz teraz? Kartę do MR dobiera się tuż przed migracją w serwisie, czyli u Ciebie optymalnie kartę dobierasz po 01.02. jeżeli migrować będziesz w lutym.

 

Z tym MR to wiem jak działa, ale sam nie wiem czy do Cloine+ dobierać...

Obecnie płacę 78 zł/m-c

 

Spokojnie masz szansę na Universe + 6xC+ za 49 - 59 zł wraz z kartą multiroom lub Universe + 6xC+ plus 3xHBO + karta multiroom za 59 - 69 zł max.

 

Żeby nie zapeszać a jak ci padnie Clone+ ? Zanim kupisz nowego to będziesz miał telewizję na dwóch dekoderach - dwie karty. Tym bardziej że po migracji masz kartę do multiroom za 0 zł do umowy na 99 procent. Niech leży i czeka w razie potrzeby.

Zawsze teściowa może się dorzucać połowę do abonamentu korzystając z drugiej karty w swoim domu ;) Po części to niezgodne z regulaminem ale wykonalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...