Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marroz najlepsze oferty dostaje się zazwyczaj po złożeniu wypowiedzenia oraz im bliżej końca umowy-czyli dla Ciebie w lutym. Migrując w lutym dobierasz dodatkową kartę po 1 lutego a jeżeli będziesz miał zamiar i pewność migracji wcześniej to dobierasz kartę odpowiednio wcześniej. Aktualny dekoder masz możliwość wymienić podczas migracji na HD 500GB Pace a także próbować wydzierżawić dekoder HD do MR-może uda się gratis albo 20zł/m-c.

 

Universe+/6xCanal+/MR/wymiana dekodera na Pace-59-69zł + dekoder do MR za max.20zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kqmilo

A działają te programy, może nc+ ma taki chwyt dla wszystkich mających dodatkowo 6-Canal+ dajac go tylko na słowo.

Zakładam że będzie działać przez cały okres umowy minimalny.

 

Wszystko działa, tylko nie mam tego na papierku. W ICA również wszystko napisane

 

Dzisiaj zmigrowałem i na ICA po kilku godzinach mam napisane: PAKIETY: Pakiet CANAL+ Silver Opcje dodatkowe Cinemax HBO

Wszystko już świeci po 6godzinach. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takiej ofercie? Obecnie WPT za 49zł.

 

Abonament w wysokości 29 brutto miesięcznie,

Comfort+, 6 miesięcy w cenie 9,90 zł/mies: 2 kanały Cinemax lub 5 kanałów Filmbox.

..................................................................................................................................

 

COMFORT+ z pakietem Multi+

Abonament w wysokości 39 brutto miesięcznie,

6 miesięcy w cenie abonamentu: 2 kanały Cinemax lub 5 kanałów Filmbox.

................................................................................................................................

UNIVERSE+

Abonament w wysokości 49 brutto miesięcznie,

12 miesięcy w cenie abonamentu: 2 kanały Cinemax lub 5 kanałów Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest tak różowo jak piszesz. Szwagierka płaciła abonament około 140zł (c+), wysłała wypowiedzenie i jedyne co jej zaproponowali to jakiś śmieszny pakiet za około 139zł. Jeśli to jest "po kosztach" to ja też podziękuję ;). Nawet jakbym miał łyknąć pakiet premium CP za 89zł to z gratisem przez pół roku średni abonament wyjdzie 59zł/mc a ugrać coś takiego w nc+ graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...