Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !

 

Telefon niedawno - oferta universe + 6c+ + MR - 12 miesiecy - 69zł - jednak gość złapał mnie wchdozącego dopiero po całym dniu nieobecnośći do domu - i powiedział że jak sie nei zdecyduje to nie bedzie juz takiej oferty itd. ja powiedzialem mu ze moze zadzwonic jutro albo za godz.- twierdzil ze nei moze i to jest oferta na ten moment.- przytoczyłem mu oferte jaka wczesniej otrzymalem czyli to samo + HBO na pol roku za darmo - które proponowala mi jego kolezanka ale nie oddzwonila na drugi dzien pomimo ustalenia. Twierdził że nie może dać takiej oferty - po czym podziekowalem - bo powiedzialem że zostałem przez tą Panią oszukany - i jesli dostalbym HBO jako prezent na swieta to zgodziłbym sie odrazu - niby nie ma takiej opcji. Po forum jednak widze ze mozna to dostac. - na koniec podziekowalem mu grzecznie - on dodal ze bardzo mu przykro i ze zanotuje moja decyzje ze nie trafiaja w moje gusta - a pod koniec roku bede musial zdac sprzet. Jak myslicie to koniec walki z ich strony o klienta czy będą jeszcze dzwonić

 

A jeszcze jedno - zwróciłem im uwagę że reklamuja na stronie tv SAMSUNGA i że dają do nich specjalne MODUŁY CI/CAM - jednak nie są obecnie dostępne - czym wprowadzają klienta w błąd - bo też tak zostałem oszukany. bo zakupiłem nowy tv do ktorego własnie taki modul chcialem otrzymać

 

@Kibo no Hikari - obecnie mam optimum hd z wszystkimi c+ - płacę jakies 120zł już z MR bo dobralem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari - oferta dobra - jednak facet nawet nie chcial poczekac godziny, bo chcialem sie z kims w domu skonsultować, mówiłem że dopiero do domu po całym dniu pracy przyszedłem, a ten że oferta na teraz i tyle - tak wiec wypomnialem mu jak zostałem oszukany przez jego kolezanke. Potraktowałby mnie bardziej po ludzku to pewnie bym ją zaakceptował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dzisiaj C+ start hd za 56 złotych. wypowiedzenie do wysłania w przyszłym tygodniu. ile mogę utargować gdbym chciał comfort + z 6C+ na 12 lub 18 miesięcy, a ile ta sama wersja czasowa, ale universe+ z 6C+?

 

Możesz zdobyć taki pakiet jak u mnie w podpisie na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta dzisiejsza Universe za 29,99 zł ----golas bez dodatków :(

 

Ja za pakiet COMFORT płace 24,90 :( Czy jest szansa aby za jakąś symboliczną kwotę dokupić pakiet EXTRA+?

 

nie mam pojęcia......tak naprawdę to mi zupełnie nie zależy na jak najniższej ofercie bo teściowa kupiła już TV naziemną a ja dla draki przekomarzam się z nimi co do cen....... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mako....Na twoim miejscu jak oferta bedzie atrakcyjna to bym wziął,a teściowa niech ogląda DVB-T . Zwłaszcza,że zaraz wejdzie tam kanał premium Trwam TV :mrgreen:

 

ale ja mam to co w podpisie więc na piernika mi jeszcze jeden deko z abo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tej ,,drugiej'' :lol2:

 

moi rodzice mają to co ja mam w podpisie - oferta PC.

zastanawiam się czy faktycznie nie płacić tego abo i za rok z niego przejść na wyższy pakiet ale za rozsądną cenę a z obecnego Canal + Platinum z HBO , MR - Media Box i 2 x Box+ zrezygnować, bo dałem się zrobić w balona i teraz dużo płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mako - Dobrze kalkulujesz.

 

Panowie !

 

Telefon niedawno - oferta universe + 6c+ + MR - 12 miesiecy - 69zł - jednak gość złapał mnie wchdozącego dopiero po całym dniu nieobecnośći do domu - i powiedział że jak sie nei zdecyduje to nie bedzie juz takiej oferty itd. ja powiedzialem mu ze moze zadzwonic jutro albo za godz.- twierdzil ze nei moze i to jest oferta na ten moment.- przytoczyłem mu oferte jaka wczesniej otrzymalem czyli to samo + HBO na pol roku za darmo - które proponowala mi jego kolezanka ale nie oddzwonila na drugi dzien pomimo ustalenia. Twierdził że nie może dać takiej oferty - po czym podziekowalem - bo powiedzialem że zostałem przez tą Panią oszukany - i jesli dostalbym HBO jako prezent na swieta to zgodziłbym sie odrazu - niby nie ma takiej opcji. Po forum jednak widze ze mozna to dostac. - na koniec podziekowalem mu grzecznie - on dodal ze bardzo mu przykro i ze zanotuje moja decyzje ze nie trafiaja w moje gusta - a pod koniec roku bede musial zdac sprzet. Jak myslicie to koniec walki z ich strony o klienta czy będą jeszcze dzwonić

 

A jeszcze jedno - zwróciłem im uwagę że reklamuja na stronie tv SAMSUNGA i że dają do nich specjalne MODUŁY CI/CAM - jednak nie są obecnie dostępne - czym wprowadzają klienta w błąd - bo też tak zostałem oszukany. bo zakupiłem nowy tv do ktorego własnie taki modul chcialem otrzymać

 

@Kibo no Hikari - obecnie mam optimum hd z wszystkimi c+ - płacę jakies 120zł już z MR bo dobralem

 

Uważam, że oni wiedzą że dobrałeś dodatkową kartę Cyfry+ i będzie Ci zależeć na pozostaniu, i trudno będzie uzyskać te cudeńka z forum.

Mnie za taka samą ofertę z HBO i MR na 12 m-cy w pierwszym m-cu wypowiedzenia proponują 129 zł. - nie do przyjęcia.

Zawsze jest szansa w ostatnim tygodniu lub dniu anulować wypowiedzenie lub migrować w puncie nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tej ,,drugiej'' :lol2:

 

moi rodzice mają to co ja mam w podpisie - oferta PC.

zastanawiam się czy faktycznie nie płacić tego abo i za rok z niego przejść na wyższy pakiet ale za rozsądną cenę a z obecnego Canal + Platinum z HBO , MR - Media Box i 2 x Box+ zrezygnować, bo dałem się zrobić w balona i teraz dużo płacę.

Widziasz,jednak przydałaby sie ta oferta. Dobrałbyś jeszcze przed migracja drugą kartę i wtedy byś miał b.dobry MR,a adb papa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów. Umowa moja kończy się 31 marca - wypowiedzenie nie zostało jeszcze wysłane. Zaczyna do mnie dzwonić nc+ bym zmigrował. Oto co oferują: 1. universe+ + 6 canal za 84 pln na 18 m-cy. 2. comfort+ + 6 canal - 74 pln na 12 m-cy. 3. silver+ + 6 canal za 74 pln na 12 m-cy. Obecnie mam optimum hd z canal+ za 71. Przeglądając forum - to ja co roku pewnie odmówię, wyśle wypowiedzenie i poczekam. Też tak sądzicie? A i jeszcze jedno - czym się różni silver od universe, nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi w wujka googla. Z tego co wyszukałem to są identyczne, tak? Pomocy. A universe + i 6 canal - to jak cenowo się przedstawia po negocjacjach na 12 czy 18 m-cy.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon od miłej pani, która to słodkim głosem zaproponowała niepowtarzalną ofertę universe, c+x6 za jedyne 84,99/mc :D. Jak jej powiedziałem że miałem już ofertę za 79/mc to stwierdziła już mniej miłym głosem że to niemożliwe bo nie ma takiej oferty. Jak dodałem że wysłałem wypowiedzenie i rezygnuję z c+ to stwierdziła "jak to?! przecież płaci pan 89 a ja panu daje ofertę za 84,99!". Miła rozmowa stała się jakby mniej miła i podziękowałem ;). Ciekawi mnie tylko dlaczego ciągle nie ma żadnej informacji o moim wypowiedzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...