Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jaka jest różnica pomiędzy:

- comfort+

- Universe+

- A Platyna

???

Jak piszecie o pakietach za np.+- 59pln które zawierają MR, to macie na myśli Premium czy standard?

Comfort i Universe nie posiadają paczki 6xc+ i usług vod które są w pakiecie platinum

Również w pakiecie comfort+ brak kilku kanałów które są w universe+ zresztą tutaj sobie porównaj http://ncplus.pl/sklep/promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort i Universe nie posiadają paczki 6xc+ i usług vod które są w pakiecie platinum

Również w pakiecie comfort+ brak kilku kanałów które są w universe+ zresztą tutaj sobie porównaj http://ncplus.pl/sklep/promocje

 

Dzieki, rozumie ze platyna to jest "Universe+ z Canal+".

Myslicie ze nastepujaca paczka jest mozlia

- Platyna

- 3x HBO

- MR Premium

- HBO OD

 

za 99 PLN?

 

Szlo by jeszcze ewentualnie wycisnac 2x Cinemaxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort i Universe nie posiadają paczki 6xc+ i usług vod które są w pakiecie platinum

Również w pakiecie comfort+ brak kilku kanałów które są w universe+ zresztą tutaj sobie porównaj http://ncplus.pl/sklep/promocje

 

Dzieki, rozumie ze platyna to jest "Universe+ z Canal+".

Myslicie ze nastepujaca paczka jest mozlia

- Platyna

- 3x HBO

- MR Premium

- HBO OD

 

za 99 PLN?

 

Szlo by jeszcze ewentualnie wycisnac 2x Cinemaxa?

Tak jak najbardziej, tylko nie wiem czy w tej cenie dostaniesz jeszcze cinemaxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca grudnia . dzisiejsza oferta to: Universe, MR, HBO 6 m i wymiana Philipsa na Pace 500 cena 49 zł

Drugi dekoder trzeba oddać. Jest szansa ze by ten drugi dekoder uratować i bez opłat?

Z tego co czytam to jest bardzo trudno to uzyskać drugi dekoder za free.

Czy coś moga jeszcze dorzucić np. C+?

 

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem konsulowi że dobiorę kartę w punkcie to oznajmił że wtedy nie mogę wziąć Sagema za 0zł/m-c tylko dekoder z nagrywarką i dojdzie mi opłata 20zł/m-c.

 

widać ładnie ich tam szkolą bo miałem momencik zaczekać i dopiero wtedy mi tę ofertę zaproponował.

 

Więc mam 3 możliwości: umowa 12 miesięcy 54.90

1. Comfort+/6C+/3HBO/MR 0zł/Sagem 0zł m-c/99zł aktywacja i ok. 50 zł konwerter twin,

2. Comfort+/6C+/3HBO/MR 0zł/Pace lub Phlilips 20zł m-c/ i ok. 50 zł konwerter twin,

3. Odmówić.

 

Coraz bardziej skłaniam się do tej 3 możliwości i kopnąć ich w 4 litery. A i coś ten koleś mówił o karcie conax i dlatego muszę wziąć dekoder z nagrywarką. Przecież dają Cameleony.

 

Ma dzwonić o 20. Jak powiedziałem że jutro ma zadzwonić (dopytałbym w moim punkcie o jaką kartę dokładnie chodzi) to oznajmił że już więcej nie zadzwoni. Chyba sprawdzę czy mówił prawdę. Ja mam czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o radę pytam.

Otóż w grudniu kończy mi się umowa.

Obecnie jestem jeszcze na starej umowie z CYFRĄ. Posiadam dekoder PACE 500 wynajem za 0zł + Philipsa 250 za 5zł/miesiąc oraz MR (dwie niezależne karty) za 0z. Philipsa za chwile im odniosę, bo mi generalnie nie jest potrzeby.

Mój obecny pakiet to CANAL + OPTIMUM HD + jakieś PROMO. Za wszystko (łącznie ze sprzętem) płacę 67zł miesięcznie.

Od kilku dni konsultanci nękają mnie telefonami, ale generalnie dopiero jeden telefon odebrałem iż taką propozycją: Canal+ Silver i (chyba)canal+ film premier w kwocie 74zł. Umowa na 12 m-cy.

Coś jeszcze było o opłacie za sprzęt, ale wkurzony nie chciałem dalej słuchać.

Po tym jak to usłyszałem, podziękowałem za rozmowę i prosiłem o kontakt jak coś będą mieli lepszego.

Doradźcie mi proszę co mogę w chwili obecnej wynegocjować za podobne pieniądze, które teraz płacę. Chciałbym się zmieścić w max 65zł za coś naprawdę dobrego.Zależy mi na tym sprzęcie który posiadam, czyli dwie niezależne karty i dekoder 500. Drugi dekoder mam własny prywatny, więc mi nie zależy.

 

Z góry dziękuje za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam N do lutego. NBox Turbo, WPT i 2x MR standard. Płacę za wszystko 68 zł.

Dzisiaj telefon z BOKu z ofertą:

 

Universe, 2 x MR standard, HBO gratis na 6 miesięcy, History gratis na 6 miesięcy. To wszystko w takiej samej cenie przy umowie na 16 miesięcy.

 

Czy to dobra propozycja ? Jeśli nie to co mogę jeszcze utargować aby nie płacić więcej lub może płacić mniej ?

 

Wiem że odpowiedź na moje pytanie jest gdzieś w tym topicu ale nie mam siły przekopywać się przez 1172 strony ;)

 

Pozdrawiam.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...