Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż mam mieszane uczucia jak na to patrzeć...czy wliczą opłatę w cenę abo czy tak jak teraz dodatkowo-punkt widzenia zależy przede wszystkim od kosztów oferty w całości. Płacąc 10zł/m-c czy 49+5zł/m-c w skali umowy rocznej to i tak różnica nie jest jakaś porażająca. Kwestia co będzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam WPT 48zł ( bez Npremium) + 20 MR Premium. Umowa kończy się 20 listopada br. Dotychczasowe oferty konsultantów z DUK:

-Uniwerse+ goły za 49zł + 10 zł MR Premium

-Uniwerse+ z Paczką 6C+ za 79zł

Zależy mi na Canalach ale cena 79zł jest dla mnie nie do przyjęcia. Czekać dalej??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest jedna. Słuchaj. Odmawiaj. Czekaj do końca. Wtedy powiedz, o co ci chodzi. Co chcesz uzyskać. Negocjuj. Nie zawsze dostaniesz to, czego chcesz, ale zawsze będzie korzystniej od tego, co masz. Pierwsze oferty najczęściej (ale nie zawsze) są beznadziejne. W moim przypadku zaczęło się od abonamentu 119zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w cyfrze, dekodery mam dwa. pierwszy hd sagemcom wynajęty a drugi jakiś zwykły SD wykupiony. MR mam ale niewiedzialem że są jakieś rodzaje? chciałem dostać od nich 2 dekoder hd ale konsultant powiedział że Niema szans. zastanawiam Sie czy określić swoje warunku jeżeli tak to jakie tak żeby nie przesądzić.. gosciu mi powiedział że mogę sobie kupić dekoder hd i ta karta będzie smigala, prawda? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to co Ci oferują śmiało można zejść do 59-69zł. Do tego wymiana Sagemcoma na Pace. Zostając na sprzęcie Cyfry MR pozostaje bez zmian. Możesz sobie kupić dekoder HD i karta Cameleon będzie w nim działać (jaki to będzie dek, zależy od tego ile chcesz przeznaczyć na zakup). Ja przyglądam się Fergusonom, bo planuje zakup deka do MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR w dwóch opcjach jest w N-ce,więc Ciebie to rozróżnienie nie dotyczy. Do kiedy masz umowę i czy wypowiedzenie składałeś? Rzeczywiście Twój MR na dekoderze SD "trochę" traci,ale prawdą jest, że do kart z Cyfry możesz dokupić we własnym zakresie dekoder hd. Nie wiem czy zadowolony jesteś z tego Sagema,ale warto spróbować wymienić go na Pace PVR BOX+ HD 500GB. Za drugi dekoder w dzierżawę zazwyczaj wołają sobie 20zł.

 

Universe+/6xCanal+ MR oraz wymiana Sagema na Pace 49-69zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę mam do końca listopada, wypowiedzenie składałem z końcem października. mam rozumieć że wymienić dekoder na pace powinni za darmo? gosciu ma dzwonić do mnie w piątek, czy ja mam sam zadzwonić do nich wcześniej czy czekać? Jak już zadzwoni to czy mam postawić swoje warunki czy powiedzieć że oferta jest mało satysfakcjonująca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z cyfry+ wysłana

Ostatnia propozycja z DUK to:

69zł Platyna, 6c+, 3 HBO, MR 0zł, wymiana UltraBox+/PVR PHILIPS Box+/HD na Peace 500 GB za 0zł , ale muszę zdać jeden dekoder , np. SAGEMCOM DSI83. Wszystko w umowie na 12m

Drugi dekoder zamierzam zatrzymać bez opłat, chcą za najem 20zł/m, a to nie wchodzi w grę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@benq77 prawdopodobieństwo otrzymania drugiego dekodera za 0zł w niskim abo ocenić należy na wyjątkowo małe,ale nie zmienia to faktu, iż nawet z dwoma dekoderami na wynajem ofertę Twoją można zamknąć w 69zł.Łatwo nie będzie,ale powodzenia.

 

@mlodylol co to za platyna? Oryginał czy Universe+ i paczka Canal+? Jeżeli jesteś z Cyfry i zamierzasz stronić od dekoderów ADB oryginalna promocja Platinum jest Ci raczej zbędna a Universe+/6xCanal+ i MR można dostać za +-59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...