Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

klient jest dla platformy a nie platforma dla klienta do tej pory wiekszosc z cyfrowiczow to wlasnie jest koncert zyczen :) po odjeciu History HD Sundance HD i zamianie HBO na redlight cena 80zl jest adekwatna odrzucam canal+ vod i reszte wodotryskow . Zaproponuje im to zamiaast GOLDA mailem narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jutro ma dzwonić do mnie ktoś z nc+ z ofertą, teraz mam N jakiś promocyjny pakiet za 33zł na czas nieokreślony, muszę migrować do ncplus czy nie jest to konieczne? jakbym już migrował to interesuje mnie pakiet Universe+ bez żadnych dodatków, za 39zł uda się wyrwać?

 

Niestety pakiet Univers w tej cenie jest tylko dla abo Cyfry+

 

Niestety nie dostaniesz nowego dekoo bo ten ADB to twoja własność

Ja miałem taka sama ofertę i dekoder i jestem juz w NC+ z comfortem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się dowiem jutro, akurat jestem w takiej sytuacji, że nie zależy mi na migracji, teraźniejsza oferta mnie satysfakcjonuje, będę migrował tylko wtedy jak dostane taką ofertę, jak wygląda wtedy sprawa z dekoderem? teraz mam adb bska na własność, mogę go jakoś wymienić w punkcie na coś lepszego? czy muszę go sprzedać gdzieś na aukcji np. jak dostane inny? i czy dają za darmo w ncplus dekodery jakieś słabsze? nie zależy mi na bajerach nie wiadomo jakich, tylko nagrywanie mogło by się przydać bo nie zawsze mogę mecz obejrzeć;d

 

Na Comfort na pewno nie pójdę bo w Komforcie eNkowym jest więcej kanałów za podobną cenę, mam umowę na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem za 33zł, jestem w stanie dorzucić 6zł do Universa, inaczej zostaje z tym co mam, może skusze się na U+/6C+ za 49z; ;-)

 

Ile może kosztować wynajem tego dekodera Box+ z opcją nagrywania na dysk zewnętrzny? jest w ogóle taka możliwość by go wynająć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jutro ma dzwonić do mnie ktoś z nc+ z ofertą, teraz mam N jakiś promocyjny pakiet za 33zł na czas nieokreślony, muszę migrować do ncplus czy nie jest to konieczne? jakbym już migrował to interesuje mnie pakiet Universe+ bez żadnych dodatków, za 39zł uda się wyrwać?

 

Niestety pakiet Univers w tej cenie jest tylko dla abo Cyfry+

 

Niestety nie dostaniesz nowego dekoo bo ten ADB to twoja własność

Ja miałem taka sama ofertę i dekoder i jestem juz w NC+ z comfortem

Nie tylko ta cena dla cyfrowiczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Dzisiaj kolejny telefon z nc+ po tygodniowej przerwie. No i powoli zaczynają wymiękać.

Na tą chwile proponują 79zł CANAL+Gold z 6xC+ +nSport + MR ( sama babka powiedziała - bo obecnie nie posiadam drugiej karty

żebym poszedł do punktu nc+ dobrał karte i ona zrabatuje ją do 0zł.

 

Co wy na to ? Kurcze zapomniałem tylko spytać czy cena to netto czy brutto ? podpowiedzcie z waszego doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Min.na 30 dni przed końcem okresu oznaczonego umowy należy dostarczyć wypowiedzenie by umowa zakończyła się zgodnie z okresem na jaki została zawarta. KPW?

tak, dzięki.

zatem kończę w listopadzie, więc na promocje świąteczne nie mam co liczyć.

czy do pakietu universe+ przysługuje mi bezpłatna wymiana dekodera na box+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...