Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To żadna pomyłka-niestety ICA często i gęsto,przynajmniej to po N-ce,nie pokazuje wszystkich posiadanych pakietów i to nie jest powód do paniki.

 

Ja również w ICA nie mam opcji Platinum,a dopiero na fakturach jest jak być powinno.

 

Mimo wszystko aby się upewnić czy rzeczywiście tak jest telefon na BOK lub mail załatwi sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem tu nowy, mam nadzieję że mi dobrze doradzicie.

Cyfrę + posiadam od 2010r. Umowa się kończy z końcem listopada.

Wypowiedzenie złożone 15.10.2013 . zarejestrowane w systemie 23.10.2013.

Pakiet obecny to HD - Optimum promo z 6 CANAL+ HD, MR, najem dekoderów UltraBox+/PVR PHILIPS Box+/HD i SAGEMCOM DSI83 za 0 zł , dwie karty CAMELEON . Płacę za wszystko 88zł.

 

Proponują wreszcie coś sensowniejszego (po otrzymaniu wypowiedzenia) 69zł za universe+ , 6c+, 3 HBO( na 6mies) lub za 79zł na 12mies . MR gratis, ale muszę zdać jeden dekoder , np. SAGEMCOM DSI83.

 

Na razie odmówiłem podpisania nowej umowy, kazałem się jeszcze kontaktować jak będzie coś lepszego.

I tu prośba do Was.

Co mogę otrzymać i za ile, by nie przegiąć pałki? , zależało by mi na Universe, 6c+, 3HBO 2 dekoderach obecnie posiadanych, MR na 2 kartach cameleon.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dziś to : U+ Za 49zł + HBO na 6m 0zł lub Silwer za 64zł + C+F, C+F2 w pakiecie, jestem w kiepskiej sytuacji bo nie wysłałem wypowiedzenia bo myślałem ze mam do grudnia br, cóż już nie zdążę wysłać..

 

głupotą jest to że nie masz pakietu c+ (umowa cyfry+) to ci nie mogą zaproponować w promocyjnej cenie a tylko za 40zł! chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JENEKA a do kiedy masz umowę? Jeżeli jesteś w Cyfrze to z tego co Koledzy tu piszą operator honoruje datę stempla a nie dostarczenia. W najgorszym przypadku jeżeli wyślesz wypowiedzenie w miesiącu w którym kończy się okres oznaczony umowy to wypowiedzenie będzie skutkować rozwiązaniem na koniec następnego miesiąca.

 

Tak czy inaczej lepiej negocjować nawet ze spóźnionym,ale złożonym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

7 dni do końca sygnału i ostatnio dzwonią po 10 razy dziennie, ale nie chce mi się nawet odbierać bo dzwonią z zastrzeżonego. Przy jednej z ostatnich rozmów konsul mnie zapytał co mnie by interesowało i zacząłem się zastanawiać konkretnie na czym by mi zależało. Na razie propozycja ostatnia to była Universe + 6xC + HBO +MR + Pace za 69z i nie zaakceptowałem. W sumie nie zależy mi na kanałach premium ani na sporcie ale wygląda na to że łatwiej dają te kanały niż drugi dekoder za darmo :). Dotychczas płaciłem 77zł za umowę na nieokreślony czas (po promocji). w C+ od 8 lat. W mojej lokalizacji mam jedną lokalną alternatywę - mógłbym wziąść Vectrę z dużo szybszym szybszym internetem i paczką C+ za 109zł (teraz płacę 59zł za sam internet z Netii). Wychodzi bardzo atrakcyjnie za porównywalną ofertę i nie zamierzam płacić więcej niż 59 zł za przedłużenie umowy.

 

Doszedłem do wniosku że zainteresowałyby mnie takie dwa rozwiązania i proszę o podpowiedź jakiej ceny żądać:

 

1. Universe+ z PACE (jak dorzucą C+ czy HBO to fajnie, ale jak pisałem nie zależy mi).

 

2. Universe + PACE + MR + drugi dekoder (uwagi j.w.). ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta 3. opcja to jaka ? :)

 

PS. Właśnie jestem po rozmowie z konsulem i nie siadam z wrażenia. Drugiego dekodera absolutniewżyciuniemamowy żebym dostał za mniej niż 20 zł/mies. + aktywacja 49 zł :/

Co do abonamentu to zeszli do 49 zł za Universe+ z Canal+ + Pace + MR, ale powiedziałem że muszę przemyśleć bo w stos. do Vectry to nie jestem pod wrażeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem jako drugi Pejsa, chciałem jakikolwiek. Nawet ten co mam, DSI83, ale uparcie twierdziła że 20 zł trzeba dać za każdy i ani grosza mniej )+49zł aktywacja). Co mi sie eydaje dziwne, bo ludzie dostawali za 0zł ale i za 10zł/mies. też brali.

Za 59 zł z drugim dekoderem to bym spokojnie brał tą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to zdziwiło, że jeszcze aktywacja, ale panienka się zarzekała że nie i koniec. Może dlatego że to był zwykły telefon i panienka się bała że 'palnie' zbyt korzystną ofertę a nie pamiętała czy może takie dawać :). Wcześniej dzwonił facet z "ostateczną" ofertą DUK, ale wtedy nie mogłem gadać. Teraz wydzwaniają wyłącznie z zastrzeżonego numeru i nie da się rozpoznać czy to DUK czy inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili po raz kolejny. Znów ta sama oferta U+/6C+/3HBO za 64,90. Mówią że to jedyna oferta jaką proponują tym co mieli oferty pracownicze. Ma to być oferta specjalna, nikt takiej nie dostaje ale inni jakoś dostają lepsze. Powiedziałem że oczekuje U+/6C+ za 49 to powiedziała że nie moge płacić tyle samo co płaciłem bo teraz dochodzą kanały z N. [beep]m już nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...