Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby mi się nie udało uczknąć U+6C+ to za ile można wyrwać samego Universe+?

Frycu nie poddawaj się :D Ja miałem wcześniej N nie pamiętam jaki pakiet ale płaciłem 54PLN i nie miałem Npremium. Wysłałem wypowiedzenie 2 miesiące przed końcem umowy i tydzień przed końcem dostałem to co mnie interesowało czyli U+6C+ za 59PLN. Wcześniej tylko oferty Platyna za 99PLN bo innych dla mnie nie było.

Aha i jeszcze jedno jak powiedziałem że chcę U+6C+ w cenie 59PLN to pani mi powiedziała ze wymagam od niej Mercedesa w cenie Malucha :lol2:

Musisz czekać. Mam nadzieje ze dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam obecnie mam pakiet cyfry plus z 6xcanal+ + HBO, umowę przedłużałem ostatniego dnia przed połączeniem C+ z n, tak więc umowa obowiązuje do września 2014. Za ten pakiet przez 7 miesięcy płaciłem 75 zł, dodam że mam multiroom i dwa dekodery Pace. Od następnego miesiąca kończy mi się ulga na HBO i mam płacić do końca umowy 95zł. Obecnie mam jeszcze Cinemax, lecz to chyba mi wyłączą.

Ponieważ moja umowa będzie długo jeszcze obowiązywała, zastanawiam się czy mam możliwość za ok. 100 zł. mieć cały pakiet nc+ z 6xcanal+ i z HBO oraz z moimi dwoma dekoderami Pace. Umowa na 18 miesięcy. Jak dzwoniłem to konsultant oferuje mi z 6x canal+ za 99 zł, HBO i Cinemax gratis a za multiroom 10 i za drugi Pace 20 co daje 129 zł, na moje pytanie nie mam możliwości dostania tańszego pakietu jak silver za 89 z 4xcanal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam aktualnie Canal+ Compact Hd - 82zł umowa ważna do 31 października b.r.

Wysłałem wypowiedzenie umowy 03.10 więc pewnie umowa zostanie rozwiązana na koniec listopada.

1 - chciałbym zapytać jaka minimalną cenę mogę wynegocjować za podobny pakiet (ważne abym posiadał w pakiecie wszystkie C+ oraz nsport), bodajże pakiet Universe+6C+ ?

2- gdybym chcial MR (obecnie nie mam)

3 -gdybym chciał MR + HBO.

4- Jak to wygląda teraz z MR, czy dostałbym dwa nowe dekodery czy po prostu dobieram dekoder i kartę do obecnego.

Posiadam teraz dekoder Sagem dsi 87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

po wielu bojach z DUK chyba dostalem to co chcialem.

 

od poczatku: zaczelo sie od masy telefonow z idiotycznymi ofertami (tj. Platinum 99zł, Gold 89zl).

po tych telefonach zlozylem wypowiedzenie.

 

potem zrobilem mala prowokacje - powiedzialem pani ze dostalem 2 dni wczesniej oferte telefoniczna -> UNIVERSE + 6xC+ na 12 miesiecy (bez MR i HBO) za 59zł.

na drugi dzien dostalem na maila oferte z zalacznikami potwierdzajaca te warunki. odpisalem ze sie zgadzam na te warunki przedluzenia.

przez kolejne 2 tygodnie nikt nie chcial sie do tego przyznac. kilka dni temu znowu telefon Z DUK. Kierownik dzialu zapytal czego oczekuje w zamian za wycofanie wypowiedzenia.

Powiedzialem mu ze mam od nich konkretna oferte z zalacznikami promocji i nikt nie chce sie do tego przyznac. gosc powiedzial (mam jego dane -moze komus sie przyda) ze sprawdzi temat i ze jak mam ta oferte na mailu zeby mu to przeslac i ze na 100% dostane te warunki. Kilka dni pozniej dzwonie ponownie i pytam gdzie mam zdac karte i dekoder a babka do mnie czy nie chcialbym zostac z nimi nadal. Sprawdzila moje konto i mowi ze jest dla mnie przygotowana oferta Universe + 6xC+ na 12 miesiecy za 59zł tylko jeszcze jest 19 dni do konca umowy i ze zadzwonia z ta propozycja pod koniec pazdzienika. wystarczy czekac.

Czyli zrypanie kierownika dzialu DUK cos dalo. Powalcze przy koncu umowy o zjechanie do kwoty 55zł a moze i 49zł.

 

Jesli ktos potrzebuje danych kierownika DUk to prosze o info.

 

pozdro

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, ja bym chyba tak nie potrafił :)

 

Klientem cyfry+ jestem od prawie 3 lat, teraz kończy mi się umowa. Oglądam głównie sport więc muszę mieć pełny pakiet c+, ewentualnie Eurosport. Do tej pory placilem 61 zł, za coś co powinno kosztować około 100 zł (takie info jest na ica). O jaki pakiet walczyć w jakiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...