Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Na co mogę liczyć przechodząc do nc+,

...

 

Na zszargane nerwy- to na pewno :D a na serio...zwiększyłeś swoje szanse otrzymania lepszej oferty poprzez złożenie wypowiedzenia-to już coś ;-) musisz uzbroić się w cierpliwość, bo pierwsze telefony z "wyśnioną, jedyną taką i tylko dzisiaj ważną ofertą" mogą przyprawić o palpitację serca :mrgreen: z odrobiną szczęścia migrujesz do Universe+ a ceny zaczynają się od 49zł-do tego jakiś bonus za 0zł np.6xCanal+ i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowałem się dzisiaj sam zadzwonić do DUK. Do tej pory wciskali mi Silver za 64zł, platinium za 99zł oraz Universe za 49zł. Próbowałem negocjować, konsultant ustalał z przełożonym co może dać i zaproponował. GOLD z 4C+ za 79zł albo z 6C+ za 89zl i ni [beep]y nie chciał zejść. Jak nie zaakceptowałem to zaproponował Silver za 69zł...czekam dalej, jeszcze mam miesiąc wypowiedzenia, walczę od dwóch i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

Silver+6xC+MR(cameleony)+HBO na 6 m-cy = 69 zł. Zgodziłem się na zdanie jednego dekodera ( z którego de facto nie korzystałem bo mam moduł cam, więc się nie upierałem, choć pewnie byłby do ugrania). Wcześniejsze oferty odrzucałem, zaznaczając, że czekam na lepszą, gdyż mój znajomy dostał... :wink: . Dziękuję za wpisy i wskazówki, życzę udanych negocjacji, co ważne do samego końca - ja przedłużyłem trzy dni przed końcem umowy, oczywiście z wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chmik44 a co byś powiedział Ty innemu łosiowi żeby się dzisiaj już zgodził na Twoją ofertę? :P Oczywiście, że będą inne wyśnione i ważne tylko dzisiaj oferty.

Wypowiedzieć i negocjować. Powiedz Pani, że jak będzie miała dla Ciebie Universe+/Silver+ z paczką Canal+ i HBO za 49zł to niech wtedy zadzwoni :P i tylko Ty wiesz,że max.za to możesz dać 64zł-negocjuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług, nr {numer umowy bądź abonenta), i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

 

Coś takiego powinno wystarczyć, zresztą wpisz w google a gotowe wzory znajdziesz.

 

Najprościej udać się jednak do APS i tam oni wszystko drukują a Ty tylko podpisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...