Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzwonili już 4 razy, dwa razy ten sam koleś, wczoraj jedna babka, dzisiaj druga, mam teraz Superpremium Canal+ HBO za 108zł, proponowali mi to samo (plus te kanały z n) za 129 zł na rok, co chyba (bo nie wiem czy jest czynsz za dekoder) wychodzi drożej niż jakbym poczekał do wygaśnięcia umowy i podpisał drugą, przez Internet (99 zł, po 2 miesiącach 119 zł z HBO). Chętnie wymieniłbym też dekoder na ten z dyskiem. Czy ktoś wie, czy ta opłata 49zł za Mediaboxa+ to jedyna opłata za dekoder? Czy oprócz aktywacji jest też miesięczny czynsz za wynajem, jak to było kiedyś w Cyfrze (aczkolwiek obecnie mam dekoder Sagemcom HD, za który nie płaciłem żadnej opłaty aktywacyjnej, ani czynszu)?

 

Chyba rozwiążę z nimi umowę i poczekam do świąt, gorszej oferty przecież nie będzie... chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regenwalde mam wrażenie,iż będą z Kolegi boss509 chcieli zrobić łosia ;-)

 

@boss509 słusznie zwrócił uwagę Kolega regenwalde na możliwość wymiany na Pace-podobno dekoder niczego sobie :D Negocjując,po złożonym wypowiedzeniu, migrację z głową na karku zawsze dostaniesz o wiele lepsze warunki niż zupełnie nowy abonent.

 

Minus dekodera Pace-nie odbiera aktualnie w NC+-Polsat HD,History HD,Polsat Sport News i Blue Hustler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak sprawdzić czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane w ich systemie?

Umowa kończy mi się 31 października. Wypowiedzenie wysłane w ub. tygodniu. Telefony zaczęły się mniej więcej w połowie sierpnia.

Posiadam Canal+Optimum HD Promo (czy jakoś tak) za 94 zł. Oferty składane przez konsultantów cały czas oscylują wokół nc+ Platinum za 99 zł.

Posiadam samą kartę Cameleon z własnym modułem Aston wpietą bezpośrednio do TV (i tak ma zostać w przyszłości - jeżeli zostanę w nc+)

 

Pytanie dodatkowe, jak w takiej konfiguracji załatwić MR? To jest trochę wybieganie w przyszłość, ale czy jest możliwość wzięcia dekodera na starych zasadach C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał go na wynajem, więc teraz będą go próbowali naciągnąć na 20 dyszki. Oczywiście może negocjować, ale jak dobrze wiemy, niewielu przy tak niskim abonamencie się udało dostać drugi dek za free. Ja po migracji chciałem dobrać deka do MR, to też za Sagema chcieli 20zł. (płace obecnie 79zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie:

kilka dni temu i ja zmigrowalem do nc+ :)

 

dotychczas mialem gole WPT w N za 59zl/msc, umowa do grudnia 2013, zalezalo mi na migracji/przedluzeniu umowy przez telefon, bez calego zamieszania zwiazanego z wypowiedzeniem i czekaniem potem na telefony z propozycjami, bo przebywam stale za granica i jestem nieuchwytny pod polskim telefonem...

 

Zalezalo mi na polskiej lidze, wiec chcialem canal +, ale jak dzwonilem do nich to proponowali mi tylko (bo nie mialem npremium) Universe + za dotychczasowa cene lub ew. Universe + / C+family 1 i 2 za 64zl - nie pasowalo mi to brak c+ sport...

Kilka dni temu wykonalem ponownie telefon do DUK i po krotkim "targowaniu" dostalem oferte, ktora mi odpowiada: Canal + Silver / Canal + family 1 i 2 / Canal + / Canal + Sport za 69zl/msc

Wiem,ze z wypowiedzeniem byc moze ugralbym cos wiecej, ale jak wspomnialem wyzej, w mojej sytuacji nie wchodzilo to w gre.

Podsumowaujac za 10zl wiecej mam silver i 4 canale +, w tym C+ sport, na ktorym najbardziej mi zalezalo - jestem zadowolony :)

 

To taki informacyjny post, co mozna zlapac nie majac wczesniej npremium oraz nie wysylajac wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli znow beda gierki... a myslalam, ze juz powazniej podchodza do tematu utrzymania klienta :(

...

 

Nie ma reguły czy z wypowiedzeniem czy bez tylko osiągnie się sukces,ale jak zapewne powie Kolega ircios :> NC+ nie przejęła z dobrodziejstwem inwentarza, godnych naśladowania praktyk, we właściwym traktowaniu dojonego klienta w... :mrgreen:

 

 

Jednym słowem masa cierpliwości i stalowych nerwów plus odrobina szczęścia i witamy w NC+ zadowolony kliencie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...