Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można wynegocjować paczkę 6x CANAL + do Universa. Dodam tylko że wysłałem wypowiedzenie, a umowa kończy mi się z końcem lipca. Telefon z DUK to 69zł (Silver + MR), lub 59zł (Universe + MR). Zapytałem czy jest możliwość dobrania Paczki 6x CANAL, to konsultant powiedział, że nie ma na chwilę obecną takiej możliwości ale dział marketingowy pracuje nad tym. Dodam tylko że migruje z N'ki z Fulla + N premium (obecnie paczka 6x Canal) + paczka FILMBOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Zrobiłem tak jak wielu z Was radzi - wypowiedziałem umowę, jej koniec nastąpi 30 czerwca. Miałem już parę telefonów. Propozycje niezbyt ciekawe. Platinum za 89 zł oraz gold z canałami plus za 79 zł. Upieram się na universe z 6 x c+ za 59 zł. Na razie twierdzą, że nie ma takiej możliwości gdyż za dużo dotąd płaciłem. Mam pakiet optimum hd z canal+ i płacę 86 zł miesięcznie. Jak myślicie jest szansa wywalczyć universe z c+ ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pierwszy miesiąc w nc+ tak jak w cyfrze jest za darmo? (lepiej podpisywać umowę na początku miesiąca, czy nie ma to znaczenia?)

tego to nie wiadomo.ale wydaje mi sie,że zawsze lepiej na początku miesiąca zawierać umowę

 

@aqaz123 ''box+'' pod ta nazą są różne modele.może tak berdziej precyzyjnie pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto pozostać ze starą kartą cameleon i kupić Moduł CAM ASTON CRYPT v 2.26 żeby podłączyć bezpośrednio do TV?

Czy z nową kartą nc+ będzie można tak podłączyć?

 

Jeżeli moja umowa kończy sie 30.06 to da radę aneksowac ją/przedłużyć 1.07? (Zadzwonię i spytam gdzie mam oddać sprzęt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto zostać.nigdy nowej karty samej nie dostaniesz.chyba,że nc+zmieni kierunek i będzie dawać moduły z kartą.ale to wielka niewiadoma.da radę ją przedłużyć.tylko bez wypowiedzenia nie dostaniesz dobrej oferty.na allegro znajdziesz jakiś tani używany moduł astona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Orientujecie się , czy Jest możliwa opcja universe + plus paczka 6 x C+ za 49 zł - 59 zł ( tak jak piszecie ) plus wymiana philipsa pvr na mediaboxa z utrzymaniem 0zł za najem dekodera ?

Ewentualnie jak nie to ile można wywalczyć najmniej miesiecznie za mediaboxa .

 

Z góry dziękuję

mi oferowali universe+ 6xC za 59+ 10zł/mc za mediaBox na 12 m/c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie umowe z cyfra sd i 1 kartą.

dostaję w promo caly pakiet platinum+ za 99zł + dekoder mediabox za darmo.

 

chcialbym zrobic do tego mooltiroom. i teraz pytanie jak najtaniej to zrobic? naczytalem sie o problemach z podlaczeniem itp. czy jest szansa na drugą kartę od cyfry? czy podpisujac teraz umowe z nc+ stara karta c+ przestanie działac?

 

dziekuje za pomoc i wyjasnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

wypowiedzenie bylo wyslane, umowa do konca czerwca, obecnie Kompakt C+,

najpierw mi wciskali platinum za 99, potem dlugo cisza i silver z 6xC+ za 69 zl, az w koncu wczoraj zadzwonili ... chciałem universe z 6xC+ za 59 jako minimum, a dostałem bez proszenia się to samo za 49 zł na 12 mies. dodatkowo pokwękałem na mojego philipsa pvr to dostalem jeszcze wymiankę na pace pvr 500 gb. Jak dla mnie spoko... :brawo: a za rok się zobaczy ...

 

dzieki wszystkim za za pomocne wpisy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 16 złożyłem wypowiedzenie w punkcie nc+, a już do mnie dzwonili, że wypowiedzenie zostało zarejestrowane. Pytał się gościu, co może zrobić, żebym został. Powiedziałem, że chcę zachować dotychczasową ofertę. Sprawdzał, sprawdzał i powiedział, że nie może mi czegoś takiego zaproponować. Zapisał sobie moje wymagania i mają dzwonić jak będą mogli mi to zaproponować. Dziwne, że nawet nie zaproponował mi innego rozwiązania. Jednak kultura ludzi z DUK jest zupełnie inna niż tych z Call Center.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z C+ do października. Zastanawiam się, co lepiej zrobić. Mam dwie opcje: albo wysyłam list 2 lipca, podając jako powód wycofanie TCM, CNN, CN (z dopiskiem, że skutkuje to 31 lipca); albo wysyłam wypowiedzenie, powiedzmy też 2 lipca, w którym piszę, że wypowiedzenie skutkuje 31 października (jako koniec terminu minimalnego, bez pisania o TCM, CN, CNN). Co lepiej zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...