Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa kończy mi się 30 czerwca, wypowiedzenie wysłałem koło marca albo kwietnia jak bylo polaczenie cyfry i nki, ale do tej pory nie dzwonili do mnie z propozycja nowej umowy... Jak myslicie czekać dalej na telefon czy dzwonic do nich? dzis dostalem smsa o przyjeciu rezygnacji i zebym oddal dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kiedy należy wysłać pismo rezygnacyjne z powodu wyłączenia wspomnianych kanałów - w lipcu czy jeszcze w czerwcu??

Najwcześniej 1 lipca i masz na to 30 dni

Dzięki

 

Jakbyś mógł napisać, czy do pakietu Universe+ z 6xC+ w cenie 59zł/m-c można wyhandlować mediaBOX-a czy odpuścić??

Mi dawali Universe+ 6xC za 59zł, meczylem o mediaboxa poniewaz moj box 250giga mozna na zlom oddac a w serwisie mi powiedzieli zebym nawet nie probowal wymieniac na podobny...Nie dalo rady, koles proponowal za dodatkowe 10zl miesiecznie wiec i tak lepiej niz pelna aktywacja. Jako że nie zalezalo mi na 6xC zgodzilem sie na universe za 59zł + mediabox+ za free...Moze jeszcze mozna zejsc z ceny ale mi sie nie udalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtii87 ja dzwoniłem. Tzn. przed złożeniem wypowiedzenia miałem oblężenie od konsultantów. Po wypowiedzeniu cisza. Kilka dni temu sam zadzwoniłem. Propozycja comfort + paczka canal+ za 64zł. Drugiego dnia zadzwoniłem, i sukces. Trafiłem na dobrą konsultantkę + kulturalna rozmowa i sukces. Universe + canal+ za 49zł. Tak więc dzwoń do nich sam i próbuj. Może ci się uda. Powodzenia życzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

dla tych co nie mają wpisu na fakturze "Canal+Premiere" wystarczy dobra wola konsultanta i prosze bardzo 8)

image.jpg

 

od następnej faktury będe miał taki wpis :D.... dowiedziałem sie że to od niedawna jest taki wpis i nie wszyscy go będą mieć choć mają dostęp do 6Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Czy z końcem czerwca, jako abonent n, stracę dostęp do kanałów: z "+" (ale kino, minimini, teletoon/hyper/ kuchnia, domo, planete)?

Wychodzi na to że jak nie zmigrujesz do końca czerwca to od lipca nie będziesz miał dostępu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Czy z końcem czerwca, jako abonent n, stracę dostęp do kanałów: z "+" (ale kino, minimini, teletoon/hyper/ kuchnia, domo, planete)?

image.jpg

 

 

Wychodzi na to że jak nie zmigrujesz do końca czerwca to od lipca nie będziesz miał dostępu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tak samo, zadzwoniłem zapytać gdzie oddać sprzęt, a oni pytali co zrobić żebym został. Ja na to nic bo jestem już zdecydowany na cp; a oni sami dali mi ofertę, która mocno z cp konkurowała czyli 59 zł z wliczonym w cenie universe, 6 C+, HBO 6 miesięcy i MR standard. Po miesiącu dobrałem jeszcze jeden dekoder do MRw APS tak mi przypadła ta oferta do gustu .teraz do kupy płacę 69 zł za 3 dekodery, żeby tylko po tych 12 miesiącach były takie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...