Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Forum śledziłem od początku marca, ale czas na pierwszy post przypadł dzisiaj, więc przy okazji witam wszystkich serdecznie.

 

Najpierw było WPT z MR Standard (nbox recorder i nbox) za 69 zł, przedłużone w lutym na WPT z MR Standard + HBO i nPremium (oba za 0 przez pół roku) za 69 zł. Wypowiedzenie w związku z usunięciem kanałów wysłane na początku kwietnia. Bez telefonów ze strony n-ki. Zadzwoniłem do DUK n-ki koło 20. kwietnia. Po negocjacjach dostałem do wyboru universe + 6 x canal+ MR + HBO (0 przez 6 m-cy) za 59 zł lub universe + 6 x canal+ MR + HBO (0 przez 12 m-cy) + cinemax lub History do wyboru (0 przez pół roku) za 69 zł. Obie oferty satysfakcjonujące, ale wybrałem pierwszą. Cinemax ma dla mnie bardzo słabą ofertę, a za samo HBO, na którym w ciągu miesiąca oglądałem nie więcej niż 2 filmy, nie chcę dopłacać. Koniec końców, po tym zakręconym miesiącu i paru ładnych godzinach czytania forum zostaję w nc+ z lepszym pakietem niż poprzedni (zwłaszcza doceniam dojście canal+ sport, a rodzice są zadowoleni z kanałów własnych cyfry) i mniejszym rachunkiem.

 

Dziękuję wszystkim w imieniu swoim i innych anonimowych "czytaczy" forum za informacje i rady, co robić, aby uzyskać lepsze oferty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na drugim dekoderze:

 

Sprawa wygląda tak:

 

Peace 500 PVR - napisów na HBO brak, ścieżka dźwiękowa idzie do zmiany w Dolby Digital.

Peace bez dysku kupiony na własność napisy działają na HBO...

 

 

Więc o co tutaj chodzi>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na drugim dekoderze:

 

Sprawa wygląda tak:

 

Peace 500 PVR - napisów na HBO brak, ścieżka dźwiękowa idzie do zmiany w Dolby Digital.

Peace bez dysku kupiony na własność napisy działają na HBO...

 

 

Więc o co tutaj chodzi>?

 

Na Pace 500 PVR napisy na HBO masz tylko na wersjach w SD. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD nadaje napisy w standardzie DVB. To, że któryś dekoder ich nie widzi, to wina dekodera. Czasami, bodajże na HBO HD lub HBO2 HD, napisy są też puszcane w telegazecie. HBO SD nadal chyba nadaje w systemie telegazety.

 

Ale Kino HD nadaje napisy w DVB, a Ale Kino w telegazecie.

 

Canal+ HD i SD nadaje w DVB. Na Canal+ SD lecą też w telegazecie, ale zupełnie nie na temat. To znaczy napisy są od innych filmów, niż aktualnie nadawane.

 

Jeśli chodzi o dźwięk, to HBO jest dziwne.

HBO HD

Ścieżka 1 - MPEG1 2.0

Ścieżka 2 - AC3 2.0 lub 5.1

HBO2 HD

Ścieżka 1 - AC3 2.0

Ścieżka 2 - AC3 2.0

HBO Comedy HD

Obie ścieżki w AC3. Nie jestem pewien czy też w 5.1

 

Ja posiadam Fergusona Arivę 200 i radzi sobie z napisami na wszystkich tych kanałach.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspresowe migracje:

 

01.05. zmigrowałem z pre-paida na abonament w n - oferta Swiat HD za 49 zł z własnym dekoderem.

02.05. dostałem e-mailem potwierdzenie zawarcia umowy i uprawnienia na kartę

Dziś (03.05.) ponownie zmigowałem, tym razem do nc+ C+Platinum za 99zł :).

Jestem zadowolony :).

 

Dwie migracje w przeciągu 48 godzin :) :) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja migrowałem do nc 30.04 miały zostać włączone wszystkie canal+ a tu 3 maj i dwa telefony do nich i dalej nic-nie świecą(tzn.family i f2 działa od 1 bo takie info dostałem jako zachęta to wycofania rezygnacji). Dwa razy podobno wysłali uprawnienia i zapewniali że wszystko ok i bedzie działać do 24h i dalej nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne- chyba że skłamali - przy podpisywaniu umowy,ale chyba nie bo dzwoniłen dwa razy ,raz na numer krakowski ,raz warszawski i zawsze mówili że canal mam w umowie. Dekoder czekał na 11 chyba pół dnia dzis i wczoraj całą noc i kicha... co jeszcze zrobic, jutro zadzwonie i znowu bedzie gatka że do 24h trzeba czekać... ile razy jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne- chyba że skłamali - przy podpisywaniu umowy,ale chyba nie bo dzwoniłen dwa razy ,raz na numer krakowski ,raz warszawski i zawsze mówili że canal mam w umowie. Dekoder czekał na 11 chyba pół dnia dzis i wczoraj całą noc i kicha... co jeszcze zrobic, jutro zadzwonie i znowu bedzie gatka że do 24h trzeba czekać... ile razy jeszcze...

Uprawnienia szybko mi przyszły nie na 11 (HD) tylko na 211 (na SD). Załącz 211 i puść reaktywację - do 40 minut były przy migracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wina dekodera,a softu jaki mu zapodano. [...]

Nie, żebym się czepiał szczegółów, ale to inreresująca konstrukcja myślowa. Ponieważ jednak soft jest integralną częścią dekodera, to jakby nie patrzeć, winien jest dekoder. Oczywiście, soft jest częścią logiczną i w nim znajduje się przyczyna błędu, ale idąc tak dalej dojdziemy do instrukcji w kodzie, która za to odpowiada.

 

Z tym dżwiękiem na HBO rzeczywiście jest zmiana. Sprawdziłem nagrania z połowy kwietnia i tam było jeszcze tak, jak pisałem. Dlaczego to zrobili? Z punktu widzenia samego dżwięku nie ma to znaczenia. Stereo jest równie dobre w MPEG1, jak i AC3. Dopiero 5.1 wymaga AC3. Jednak uważam, że kanał premium powinien nadawać dżwięk 5.1 w przypadku, gdy materiał żródłowy go zawiera.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem c+ od początku jego istnienia w polsce , dziś dostałem oferte przejścia do nc+ jedyną chyba w swoim rodzaju - pakiet platinum za 129 plz ( jego cena to 119 plz) , HBO gratis na 18 miesięcy , MR za 10 plz ,Mediaboxa za 10 plz .Razem jedyne 149 plz na 18 miesięcy . Ktoś kto układał dla mnie oferte w nc+ chyba zwariował jeżeli myślał że się na coś takiego zdecyduje . Obecnie mam pakiet Optimum HD+ . Chyba czas pomyśleć o rozstaniu z C+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem c+ od początku jego istnienia w polsce , dziś dostałem oferte przejścia do nc+ jedyną chyba w swoim rodzaju - pakiet platinum za 129 plz ( jego cena to 119 plz) , HBO gratis na 18 miesięcy , MR za 10 plz ,Mediaboxa za 10 plz .Razem jedyne 149 plz na 18 miesięcy . Ktoś kto układał dla mnie oferte w nc+ chyba zwariował jeżeli myślał że się na coś takiego zdecyduje . Obecnie mam pakiet Optimum HD+ . Chyba czas pomyśleć o rozstaniu z C+ .

 

Musisz złożyć wypowiedzenie (o ile masz umowę na czas nieokreślony) - wtedy na pewno dostaniesz bardziej rozsądną :roll: propozycję.

Ja też jestem z C+ od początku, podobnie z N; i pierwsza oferta migracji to all inclusive za 199 zł, do tego brak chęci do jakiejkolwiek negocjacji. Dopiero wypowiedzenie sprawiło, że dostałem ofertę na Platinum za 99 zł + MR za 10 zł. Różnica spora :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...