Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... a poza tym, jak tu pisałem, jednorazowy wydatek 199zł sprawia,że przy przedłużeniu umowy ( kolejnej ) nie będziesz musiał płacić dalej 10 zł./ mies.Ja tak zrobiłem.

Jeśli by tak było, to super!

Czy ktoś tak jeszcze miał? Czy był ktoś, kto płacąc 10zł/mies. przy przedłużeniu umowy dostawał 0zł/mies. za dzierżawę deka?

Osobiście wolałbym zapłacić z góry i z głowy, kasę mam... no, w każdym razie 199zł dałbym radę wysupłać... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by tak było, to super!

Czy ktoś tak jeszcze miał? Czy był ktoś, kto płacąc 10zł/mies. przy przedłużeniu umowy dostawał 0zł/mies. za dzierżawę deka?

Osobiście wolałbym zapłacić z góry i z głowy, kasę mam... no, w każdym razie 199zł dałbym radę wysupłać... :lol2:

 

 

 

Przecież to standardowa oferta na stronie albo płacisz 199 zl z góry albo 49 zł i 10 lub 5 zł na mies. w zależności od dekodera jaki weźmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redlum, ale na Cienie Przodków, przecież nie nabywasz tego dekodera od nc+ na własność, tylko bierzesz w dzierżawę, więc o jakich kosztach tu mowa?

 

Chyba, że mają na myśli koszta obsługi ukrytej telemetrii, w tych paskudnych pudełkach? :D

Koszty użytkowania dekodera albo jednorazowo albo miesiecznie tak jak w cyfrze to bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja miałam umowę do 31.03.13, wypowiedziałam ją na koniec marca (musze niestety za kwiecień zapłacić podwójnie), więc okres płacenia kończy mi się w kwietniu. Jak to jest z tymi 30 dniami na wznowienie, skoro w ciągu 14 dni od zakończenia umowy należy oddać sprzęt? Oddajesz sprzęt, po 2 tygodniach uznajesz, że jednak chcesz do NC+ i wracasz nie jako nowy abonent tylko na warunkach starego abonenta? Nie wydaje mi się :D Jak już raz oddasz sprzęt to drugi raz za darmo nie dadzą hihihi.

 

Umowe mialem do 31.03, wypowiedzenia zostala w grudniu lub styczniu. Karte nalezy oddac do 30 dni od zakonczenia umowy, a sprzet mam na wlasnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, może ktoś mnie oświeci.

 

W poniedziałek migrowałem z Cyfry do nc+, po 2 godzinach miała być włączona cała oferta (platynka) na moim starym sprzęcie z kartą C+. Dzisiaj mamy niedzielę i oczywiście te 2 godziny nigdy nie nastąpiły. W tym czasie zdążyłem już odebrać nboxa, na którym wszystko działa, jak rozumiem mogę się pożegnać z oglądaniem całej oferty na starym sprzęcie, a karta stanie się za jakiś czas nieaktywna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jaka oferte dostaliscie przechodzac z n gdzie mialo sie te podstawowe kanaly bez npremium i hbo?????komus udalo sie wynegocjowac canal plus i hbo za wmiare rozsadna cene??

 

Miałem wpt czyli podstawowe kanały.

Na początku dał mi propozycje: Universe + HBO na 6 miesięcy gratis na 12 miesięcy.

Później: Silver + 6xCanal+ + multiroom standard + turboBOX za 79 zł/msc na 12 miesięcy. Przyjąłem i kanały już śmigają. Aktywowali mi godzinę później. Czekam tylko na dekoder i multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, może ktoś mnie oświeci.

 

W poniedziałek migrowałem z Cyfry do nc+, po 2 godzinach miała być włączona cała oferta (platynka) na moim starym sprzęcie z kartą C+. Dzisiaj mamy niedzielę i oczywiście te 2 godziny nigdy nie nastąpiły. W tym czasie zdążyłem już odebrać nboxa, na którym wszystko działa, jak rozumiem mogę się pożegnać z oglądaniem całej oferty na starym sprzęcie, a karta stanie się za jakiś czas nieaktywna?

 

skoro migrowales z cyfry do nc na tuner nowy nc i dostales nowa karte to dlaczego miano by ci aktywowc nowy pakiet na kartach cyfry??podejrzewam. ze od maja na karcie cyfry zobczysz ciemnosc stara karte w maju musisz odac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Jak miałem wcześniej pakiet za 55 złoty bez npremium , a wziąłem nc+ 24 marca, silver za 64 zł.I teraz wyskakuje mi, że wszystkie canal + do końca obecnej umowy, to znaczy, że jeśli podpisałem na 18 miesięcy to będę miał wszystko przez 18 mieśków?Na starej umowie nie miałem n premium>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem abonentem N i C+.

 

Wysłałem wypowiedzenie z N, dostałem dobrą ofertę migracyjną właśnie z N, z C+ jak na razie słaba oferta.

Wobec tego chciałbym migrować z N, ale czy mogę jeszcze wypowiedzieć umowę z C+ (oferta terminowa), ze względu na zmiany programowe (formularz wypowiedzenia z antyncplus wskazuje na możliwość rezygnacji do 30.04), po prostu nie chce zostać z dwoma opłatami abonamentowymi :-)

 

Potwierdźcie proszę, że taką rezygnację mogę wysłać choćby jutro (C+) i będzie przyjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ,ze dostales wszystkie canal plusy w "promocji" do konca kwietnia ,od 1 maja bedziesz mial tylko c+family i c+family2

 

 

Nie mąć chłopakowi .. Ci którzy migrowali przed 12 kwietnia dostali w prezencie pełną paczkę Canal+ na cały okres umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ,ze dostales wszystkie canal plusy w "promocji" do konca kwietnia ,od 1 maja bedziesz mial tylko c+family i c+family2

 

 

Nie mąć chłopakowi .. Ci którzy migrowali przed 12 kwietnia dostali w prezencie pełną paczkę Canal+ na cały okres umowy .

 

No okej, dzięki.To ogólnie dobrze, bo biorąc silver byłem przekonany, że będę miał tylko family :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...