Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Abonent Cyfry+, mam obecnie: Canal+ Optimum HD + HD Optimum + Multi), tuner Pace PVR 500, MR (2 karty) płacę 149 zł.

Dziś rozmowa z miła panią. Propozycja: Canal+ platinium + HBO + Cinemax + Filmbox-y + History HD + Sundance HD, do tego Pace PVR 500 i MR (2 karty) za 134 zł.

Umowa na 12 miesięcy. Zgodziłem się, ale okazało się, że jest jakiś błąd i nie może przy mojej umowie zaznaczyć opcji HBO za darmo.

Przeprosiła, ma 'interweniować' i oddzwonić. Pytałem na koniec czy te 134 zł za w/w ofertę będzie aktualne, potwierdziła że tak :)

 

Oferta średnia ja na twoim miejscu bym odmówił i czekał no chyba że umowa się kończy to inna rozmowa

Ale nkowicze mają o wiele taniej więc chyba warto poczekać

 

Niestety @ taglaster i@Widzewiak28 mają racje.Drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonent Cyfry+, mam obecnie: Canal+ Optimum HD + HD Optimum + Multi), tuner Pace PVR 500, MR (2 karty) płacę 149 zł.

Dziś rozmowa z miła panią. Propozycja: Canal+ platinium + HBO + Cinemax + Filmbox-y + History HD + Sundance HD, do tego Pace PVR 500 i MR (2 karty) za 134 zł.

Umowa na 12 miesięcy. Zgodziłem się, ale okazało się, że jest jakiś błąd i nie może przy mojej umowie zaznaczyć opcji HBO za darmo.

Przeprosiła, ma 'interweniować' i oddzwonić. Pytałem na koniec czy te 134 zł za w/w ofertę będzie aktualne, potwierdziła że tak :)

 

Oferta średnia ja na twoim miejscu bym odmówił i czekał no chyba że umowa się kończy to inna rozmowa

Ale nkowicze mają o wiele taniej więc chyba warto poczekać

 

Niestety @ taglaster i@Widzewiak28 mają racje.Drogo.

 

Tak drogo ale jak kolegę stać płacić tyle to jest ok :) mnie np nie stać no może stać ale nie dam tyle tylko za piłkę nożną bo tylko mnie to interesuje w nc+ jestem maniakiem piłki w tv na konsoli też tylko PES i nic więcej

Najgorsze jest to że oni wiedzą o tym i chcą z nas ściągnąć ile się da za wyłączność do najlepszych lig Europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy zaczną sie pojawiać oferty dla Cyfrowiczów takie jak dla Enkowców ??? Oczywiście musi być wypowiedzenie bo bez tego to chyba nic się nie ugra ba nawet z wypowiedzeniem dalej proponują Platynę za 99zł więc nie jest ciekawie jak na tą chwilę

 

 

Już są takie oferty . Silver + 6C+ + HBO na 6 miesięcy za 69 zł . Z wypowiedzeniem rzecz jasna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy zaczną sie pojawiać oferty dla Cyfrowiczów takie jak dla Enkowców ??? Oczywiście musi być wypowiedzenie bo bez tego to chyba nic się nie ugra ba nawet z wypowiedzeniem dalej proponują Platynę za 99zł więc nie jest ciekawie jak na tą chwilę

 

 

Już są takie oferty . Silver + 6C+ + HBO na 6 miesięcy za 69 zł . Z wypowiedzeniem rzecz jasna .

 

A jakie pakiety miały te osoby albo ty miałeś bo to chodzi o Ciebie ??

Wypowiedzenie wysłane?

Moje poszło wczoraj w APS ale pewnie dopiero w poniedziałek będzie widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są takie oferty . Silver + 6C+ + HBO na 6 miesięcy za 69 zł . Z wypowiedzeniem rzecz jasna .

 

Jak ktoś z cyfry dostaje takie warunki, to może by się podzielił na forum np. nr telefonu z którego do niego dzwonili albo na który dzwonił.

Abo N mają tylko jeden nr tel. pod którym siedzą konsultanci dający dobre oferty. Może dla abo C+ też jest jakiś dział czy grupa konsultantów tylko dla tych którzy złożyli wypowiedzenia?

 

Sąsiad ma cyfrę, złożył wypowiedzenie i też echo. Oni nie dzwonią a jak on dzwoni to oferty mało ciekawe na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są takie oferty . Silver + 6C+ + HBO na 6 miesięcy za 69 zł . Z wypowiedzeniem rzecz jasna .

 

Jak ktoś z cyfry dostaje takie warunki, to może by się podzielił na forum np. nr telefonu z którego do niego dzwonili albo na który dzwonił.

Abo N mają tylko jeden nr tel. pod którym siedzą konsultanci dający dobre oferty. Może dla abo C+ też jest jakiś dział czy grupa konsultantów tylko dla tych którzy złożyli wypowiedzenia?

 

Sąsiad ma cyfrę, złożył wypowiedzenie i też echo. Oni nie dzwonią a jak on dzwoni to oferty mało ciekawe na razie.

 

Podałbym Ci numer ale dzwonili z zastrzeżonego , więc nie mam pojęcia z jakiego numeru dzwonili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dez - dzięki.

 

Witam nie rozumiem dlaczego wy podpisujecie umowy tak drogo.Ludzie targujcie się trochę. W tej chwili UNIVERSE + wszystkie canale + + HBO za 59 zł to normalna oferta. Nie dawajcie się naciągać. Ja podpisałem wczoraj taką umowę bez jakiegoś większego problemu

 

Ponawiam pytanie: co miałeś wcześniej? Jak cyfrę to czy masz może nr telefonu pod którym załatwiłeś te warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie rozumiem dlaczego wy podpisujecie umowy tak drogo.Ludzie targujcie się trochę. W tej chwili UNIVERSE + wszystkie canale + + HBO za 59 zł to normalna oferta. Nie dawajcie się naciągać. Ja podpisałem wczoraj taką umowę bez jakiegoś większego problemu

Może i podpisałeś, ale mogę się założyć, że wcześniej posiadałeś N a w niej Npremium i HBO. Dzięki temu masz taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za głupoty piszesz w universe jest eurosport 2 .Silver + 6C+ + HBO na 6 miesięcy za 69 zł to bardzo kiepska oferta nie dawajcie sobie czegoś takiego wcisnąć

 

Kiepska ? Nie rozśmieszaj mnie . Ja wiem że najlepiej by było za wszystko płacić 40 zł , ale nie mam zamiaru się targować jak dziad o 10 zł . Poza tym to są moje pieniądze , więc się o nie nie martw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy zaczną sie pojawiać oferty dla Cyfrowiczów takie jak dla Enkowców ??? Oczywiście musi być wypowiedzenie bo bez tego to chyba nic się nie ugra ba nawet z wypowiedzeniem dalej proponują Platynę za 99zł więc nie jest ciekawie jak na tą chwilę

 

 

Już są takie oferty . Silver + 6C+ + HBO na 6 miesięcy za 69 zł . Z wypowiedzeniem rzecz jasna .

 

A jakie pakiety miały te osoby albo ty miałeś bo to chodzi o Ciebie ??

Wypowiedzenie wysłane?

Moje poszło wczoraj w APS ale pewnie dopiero w poniedziałek będzie widziane

 

Ja mam to co w stopce.

Wcześniej Kompakt+HD z MR i Pace i HBO dodatkowo za 19,90 za całość płaciłam 105,90

Mam wrażenie, że oferty dają na chybił trafił albo w zależności od dobrego humoru konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szczelina daj sobie spokój . Negocjować to ja mogę jak idę po Mercedesa do salonu , wtedy przynajmniej odczuję zbicie tych paru tysięcy . Ale nie 10 zł miesięcznie . Poza tym , byłeś abo N , więc wam dają dużo lepsze oferty i to jest fakt. A tak dla Twojej wiadomości nie denerwuje się bo jestem zadowolony z otrzymanej propozycji . Tyle OT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no i zaczęli do mnie wydzwaniać

oferta I: platinum+HBO 149zł/18 miesięcy

oferta II: platinum+HBO 129zł przez pierwsze 9 miesięcy, następne 9 - 149zł

teraz posiadam C+ HBO Superpremium z konsolą za 137zł

powiedziałem kobiecie że zgodzę się na tą ofertę jeśli mi dadzą mediaboxa bez płacenia aktywacji i dzierżawy, a ona na to że nie ma takiej możliwości i nie będzie bo to nowy dekoder

to powiedziałem DZIĘKUJĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...