Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zmigrowałem do nc+

Universe+, 6xCanal+, + HBO umowa na 12 miesięcy wszystko za 69zł darmowy najem dekodera MonsterBox. Opcje Canal+ oraz HBO na 12 miesięcy.

Przyjęta oferta nie zawiera: nc+go, Canal+VOD oraz seriale+.

 

Posiadałem pakiet

WPT+nPremium+HBO+Cinemax za 69zł.

 

Na Cinemaxie nie zależało mi więc nie walczyłem o niego.

 

Na chwilę obecą tak dobre (moim zadanie) oferty oferowane są tylko n-kowiczom.

 

Darmowy wynajem MonsterBox, ale z jednorazową opłatą w kwocie 199 zł, czy całkowicie za darmo? Dzięki z góry za informację, wg mnie bardzo fajna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz do mnie dzwonili miałem ofertę za średnio 65zł npremium plus hbo plus filmbox na 6 miesiecy (zostało jeszcze 5)

nowa oferta jak wyżej tylko że silver+ plus 6 canal plus hbo na cały okres umowy za 69zł w tym zostawiam stary dekoder mam wersje 1tb bez opłat.

ofertę przyjąłem bo wg mnie to już oferta tonącego.....

aha po zakończeniu umowy jak jej nie wypowiem opłaty 119zł plus hbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli abo C+ są w czarnym zadzie :)

 

Ja myślę, że spokojnie dostaniecie takie same jak nie lepsze (czego wam życzę) oferty. Podstawą jest złożenie wypowiedzenia. No i cierpliwość - nie rzucać się na pierwszą telefoniczną ofertę, spokojnie czekać (ewentualnie wykonać telefon żeby potwierdzić czy wypowiedzenie jest zarejestrowane).

 

W N niestety tak było od zawsze, czasami wystarczyło tylko wspomnieć o tym że ma się zamiar złożyć wypowiedzenie a czasami, żeby uzyskać jakąś dobrą ofertę, to wypowiedzenie trzeba było złożyć naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz do mnie dzwonili miałem ofertę za średnio 65zł npremium plus hbo plus filmbox na 6 miesiecy (zostało jeszcze 5)

nowa oferta jak wyżej tylko że silver+ plus 6 canal plus plus hbo na cały okres umowy za 69zł w tym zostawiam stary dekoder mam wersje 1gb bez opłat.

ofertę przyjąłem bo wg mnie to już oferta tonącego.....

aha po zakończeniu umowy jak jej nie wypowiem opłaty 119zł plus hbo.

Dlatego trzeba pilnować terminów i wypowiedzieć umowę o czasie i potem na tych samych warunkach kolejną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sytuacja wygląda tak, że 4 kwietnia migrowałem na pakiet C+ platinium za 99 + 10 zł za mediabox. Wcześniej wysłałem wypowiedzenie z powodu usunięcia kanałów. Wczoraj natomiast zadzwoniłem do BOK-u i cofnąłem migrację. Powiedzcie mi czy mam jeszcze raz wysyłać wypowiedzenie z powodu usunięcia kanałów aby dostać w miare atrakcyjną ofertę? Wczesniej miałem WPT+NPremium+HBO za 79 zł. Co robić???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba pilnować terminów i wypowiedzieć umowę o czasie i potem na tych samych warunkach kolejną.

 

 

wiadomo zawsze pilnuję tylko tak informacyjnie napisałem ile to wg nich kosztuje...

Na ja niestety raz przegapiłem i potem 3 miesiące jest na wypowiedzenie i ceny bez promocji więc jeden rachunek mnie zabolał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś WPT+6xC+HBO za 69zł. Umowa na 12 miesięcy. Ewentualne opcje dodatkowe i MR w/g cennika.

 

Co masz teraz w jakiej firmie i czy złożyłes wypowiedzenie ?

Do tej pory byłem w N, miałem WPT+nPremium+HBO dekoder Turbo i płaciłem 79zł. Wypowiedzenie złożyłem. Oczywiście ofertę za 69zł przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmigrowałem do nc+

Universe+, 6xCanal+, + HBO umowa na 12 miesięcy wszystko za 69zł darmowy najem dekodera MonsterBox. Opcje Canal+ oraz HBO na 12 miesięcy.

Przyjęta oferta nie zawiera: nc+go, Canal+VOD oraz seriale+.

 

Posiadałem pakiet

WPT+nPremium+HBO+Cinemax za 69zł.

 

Na Cinemaxie nie zależało mi więc nie walczyłem o niego.

 

Na chwilę obecą tak dobre (moim zadanie) oferty oferowane są tylko n-kowiczom.

Bajka :!: Gratulacje :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chore..wysyłać wypowiedzenie żeby dostać lepszą ofertę...chore.. Bez obrazy dla tych co wysłali..chodzi mi o system, sposób myślenia tych z NC+, Zul-jana..

Akurat to nic niezwykłego. W Nce od dłuższego czasu tak było.

 

Ja jak dzisiaj nie dostanę nic ciekawego to też ślę wypowiedzenie w maju. Ze względu na koniec umowy w lipcu. Na 3 miesiące przed końcem umowy zawsze mieli już jakieś oferty w N, a wysłane wypowiedzenie zawsze pomagało jeszcze coś utargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli abo C+ są w czarnym zadzie :)

 

na to wygląda, ale niech julian uważa bo jak wszyscy z dawnej cyfry + wyśla wypowiedzenia to się zdziwią że będzie ich 2-3 razy więcej niż z enki i c+ będą dawać za 49zł z mr gratis ...

 

taaaaa...już widze jak wszyscy ( hahaha) ślą wypowiedzenia...30-40 % już zmigrowało tylko boja się przyznać na forum. A nc+ się tak sie boi takich postów że platyne z fuuuuuulllllll opcją + MR na 5 deko bedzie dawała za 39.99 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli abo C+ są w czarnym zadzie :)

 

na to wygląda, ale niech julian uważa bo jak wszyscy z dawnej cyfry + wyśla wypowiedzenia to się zdziwią że będzie ich 2-3 razy więcej niż z enki i c+ będą dawać za 49zł z mr gratis ...

 

taaaaa...już widze jak wszyscy ( hahaha) ślą wypowiedzenia...30-40 % już zmigrowało tylko boja się przyznać na forum. A nc+ się tak sie boi takich postów że platyne z fuuuuuulllllll opcją + MR na 5 deko bedzie dawała za 39.99 :lol2:

 

Właśnie ci co wysłali teraz mają fajne oferty. Wiadomo było i jest że 90% tych co wysyłają wypowiedzenia robi to by docelowo uzyskać satysfakcjonująca ofertę o nie żeby przejść do cp lub na dvbt.

Zresztą nikt nie pisał zę 300-400k wypowiedziało umowę tylko że wysłali wypowiedzenia ile faktycznie ludzi odejdzie będzie wiadomo na początku maja więc chciałbym do końca kwietnia uzyskać to co mnie satysfakcjonuje i zostać abo nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem z ciekawości do nC+ z zapytaniem o ofertę migracyjną , konsultant zaproponował mi gold za 79 zł przy moim obecnym pakiecie za 64 zł, ja zaproponowałem universe + za 49 plus paczke canal plus za 20 zł plus History HD za 1,90 wychodzi 71 zeta. Nie mógł mi dac takiej opcji ale zasugerował żeby poczekać gdyż trwa akcja oddzwaniania do abonentów n którzy złożyli wymówienie i będą pojawiać się ciekawe oferty w tym byc może takie jak moja. Pozywiom uwidim. ;) jak mawiał sierżant Czernousow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem z ciekawości do nC+ z zapytaniem o ofertę migracyjną , konsultant zaproponował mi gold za 79 zł przy moim obecnym pakiecie za 64 zł, ja zaproponowałem universe + za 49 plus paczke canal plus za 20 zł plus History HD za 1,90 wychodzi 71 zeta. Nie mógł mi dac takiej opcji ale zasugerował żeby poczekać gdyż trwa akcja oddzwaniania do abonentów n którzy złożyli wymówienie i będą pojawiać się ciekawe oferty w tym byc może takie jak moja. Pozywiom uwidim. ;) jak mawiał sierżant Czernousow

 

Zadzwoń pod 12 294 78 79 ;)

Tam z miejsca powinni dać Ci dobrą ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy dostali Silver, paczkę Canal+ i HBO na 12 m-cy za 69 zł.

Czy w ICA macie wszystkie te opcje, czy tylko Silver? Ja zaakceptowałem te warunki wczoraj i zamiast wszystkich opcji mam w ICA tylko Silver. Próbowałem dzisiaj dodzwonić się i zapytać się o tę sprawę, ale po 15 min. oczekiwaniu zrezygnowałem. Może ktoś z was ma jakieś info na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy dostali Silver, paczkę Canal+ i HBO na 12 m-cy za 69 zł.

Czy w ICA macie wszystkie te opcje, czy tylko Silver? Ja zaakceptowałem te warunki wczoraj i zamiast wszystkich opcji mam w ICA tylko Silver. Próbowałem dzisiaj dodzwonić się i zapytać się o tę sprawę, ale po 15 min. oczekiwaniu zrezygnowałem. Może ktoś z was ma jakieś info na ten temat?

 

Migrowałem wczoraj na takich samych warunkach i też w ICA mam Silver tylko. Podobno od 1 maja mają być zaznaczone te dodatkowe opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy dostali Silver, paczkę Canal+ i HBO na 12 m-cy za 69 zł.

Czy w ICA macie wszystkie te opcje, czy tylko Silver? Ja zaakceptowałem te warunki wczoraj i zamiast wszystkich opcji mam w ICA tylko Silver. Próbowałem dzisiaj dodzwonić się i zapytać się o tę sprawę, ale po 15 min. oczekiwaniu zrezygnowałem. Może ktoś z was ma jakieś info na ten temat?

U mnie w Centrum Abonenta również mam tylko Canal+Silver i nie ma tam wzmianki o HBO. Pytałem konsultantki kilka razy i zapewniała mnie, że zarówno 6xC+ jak i HBO jest na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...