Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ofercie widocznej na stronie jest wiele kanałów oznaczonych dodatkową "plamką" przy logo. To kanały niegwarantowane przez "nc+". I co ciekawego znajdujemy na tej liście...

1. Eurosport HD

2. Eurosport 2 HD

3. MTV Live HD

4. Nickelodeon HD

5. Comedy Central

6. Comedy Central Family

7. Blink

8. ESPN America

9. Disney Junior

10. CBeebies

11. Nick

12. Nick Jr

13. Polsat News

14. Polsat Biznes

15. Superstacja

16. Discovery Historia

17. Animal Planet

18. TV 4

19. TV 6

20. MTV

21. MTV Rocks

22. VH1

 

Co to dla nas oznacza? Ano tyle, że w każdej chwili nc+ może uszczuplić ofertę o te kanały bez możliwości bezproblemowego rozwiązania umowy. Czyli liczba 130 kanałów zostanie zmniejszona o 22 sztuki za tę samą cenę.

 

No nie ma co - doskonały deal przy przejściu do nc+ -> najwyższa cena na rynku przy najmniejszej ofercie.

 

 

własnie, niech każdy to przeczyta, bo to skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie bede musial wymianiac dekoderów (biały nbox i SAGEMCOM DSI83) żeby je podlaczyc do siebie jako Multiroom? Chce miec telewizje na dwóch teelwizorach

 

Będziesz musiał wymienić. Ewentualnie zagadaj na infolinie C+ o wynajem drugiego tunera i multiroom (2 karty niezależne) a N wypowiedz. Zapewne taniej Ci to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila mialem telefon z nc+; na poczatku sciema ze jakie to szczęście ze do mnie zadzwonili bo w kolejce czeka juz ponad 200 osob chetnych na podpisanie umowy. A potem all inclusive za 179 lub platinum+ i hbo za 129zl. Bez możliwości negocjaci jakiejkolwiek. Podziekowalem i poprosiłem o kontakt z lepszą oferta. Na koniec jeszce usłyszałem ze lepszej oferty nie dostanę, a w przyszłości bedzie tylko drożej. W tej chwili mam opcje z nki 99zl za wszystko (hbo cinemax itd plus cale vod) + 20 za multiroom premium..

Jak to bedzie jak wylacza nPremium? dadza za to kanaly canal plus? Czy po prostu wylacza bez zadnej rekompensaty tak aby przekonac mnie do migracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pytanie czy mogę migrować z cyfry+ do nc+, pani konsultantka odpowiedziała, że dopiero w listopadzie, bo mam ofertę z tv lg ważną do grudnia, a ja jej odparłem że w takim wypadku już napewno nie przedłużę umowy (nie zmigruje do nc+) w listopadzie tylko wybiorę sobie innego operatora, na tym rozmowa sie skończyła, więc co to za brednie ktoś z nc+ odpowiada że nie pozwolą odejść żadnemu abonentowi jak tutaj jawnie pozwalają na to że abonent z pakietem premium C+ i HBO sobie odejdzie, co innego klepie jakiś przygłup z nc+ , a co innego robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały z plamką nie są gwarantowane, więc ich usunięcie nie daje powodu do rozwiązania umowy. Rozdział 5 ust.1 cyt:"W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte

Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody

Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to bedzie jak wylacza nPremium? dadza za to kanaly canal plus? Czy po prostu wylacza bez zadnej rekompensaty tak aby przekonac mnie do migracji?

 

Na infolinii dowiedziałem się że żadnej rekompensaty za nPremium nie będzie, poprostu zabiorą i tyle. :evil:

 

Nawet z fakturą przychodzi informacja, że włączą 6 kanałów premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...