Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie sytuacja wygląda tak: mam nisko pakiet w nce za 33zł i od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem przejścia na wyższy pakiet. poczekałam na ofertę nc+, zachwycająca nie jest, ale i tak się opłaca więc chciałabym przejść na Universe. byłam w 3 salonach, nie mogę migrować bo nie można wejść w moją umowę co prawdopodobnie wynika z braku ofert dla mnie. na infolinii też nie mogę migrować bo jest to samo. napisałam na ncpluspytania i powiedzieli że mam wyjątkowego pecha :woot: ale zajęli się tematem. czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to co oni teraz wyprawiają z nami to się w pale nie mieści ,to jest zemsta za nasz upór ,za listy i uokik itd.. długo tak nie pociągną .

No i czym się przejmować? Wypowiadać umowy! Nie migrować do nc+! Olać ich!!!

Platforma nc+ na szczęście nie jest jedyną w Polsce. :)

Ja wcześniej byłem w CYFRZE+. Też nosiłem się z zamiarem migracji do nc+, ale na skutek tych wszystkich "zawirowań" z tą ostatnią, postanowiłem jednak nie migrować i w dodatku rozwiązać umowę z dawną CYFRĄ+ z powodu usunięcia przez nią z dniem 1 kwietnia br. kanału 13th Street Universal. Z wielkim bólem, ale zdecydowałem się ostatecznie przejść do Cyfrowego Polsatu. :? Z pewnością będę tęsknił za dawną CYFRĄ+, z którą byłem związany od 5 lat, ale jej już nie ma. :(

 

zeby przejść do CP to naprawde trzeba być zdesperowanych no chyba że się nie oglada piłki nożnej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak teraz zostanie rozwiązany problem osób, które za 69/64 otrzymały Silver plus 6xC+ na 18 miesięcy. Niestety dla mnie takiej oferty nie ma. Koniec umowy w lipcu i aktualnie tylko Paltinium za 99 +10MR. Napewno tyle nie zapłacę jak znajomy z pracy za to samo ma płacić 69zł, a nie świadomie migrował tydzień temu nie wiedział co z tym zrobić, a teraz z nas wszystkich się śmieje bo nawet nie miał wcześniej Npremium. Jak to jest na dekoderach PACE wszystkie te dodatkowe usługi z Platinium u was działają ??? bo to kolejna kpina płacić za coś czego się nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ola87, wyautowali Cię ot tak po prostu?

 

To jeszcze jeden powód, by sprawdzać swoje umowy w APS-ach (!).

 

po prostu może jestem mało opłacalną abonentką, żeby teraz przygotowywać jakąś ofertę dla mnie. list migracyjny w końcu kiedyś musi się pojawić, chyba że telefon będzie szybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazetaprawna.pl z dzisiejszego (15.04) poranka: "Również UOKiK nie ma zamiaru rezygnować z postępowania wobec właściciela nC+, spółki ITI Neovision. Prezes Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel podkreśla, że choć Urząd docenia działania spółki w stosunku do konsumentów, to jednak do zmian dochodzi zbyt późno i są one podyktowane przede wszystkim presją ze strony klientów, jak również postępowaniem UOKiK-u."

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... miany.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby przejść do CP to naprawde trzeba być zdesperowanych no chyba że się nie oglada piłki nożnej. :D

 

A to jakiś nakaz narodowy jest, żeby oglądać 25 facetów latających za jedną piłką?

Oczekuję pakietu, gdzie nie będę musiał płacić za prawa do transmisji sportowych, których po prostu nie oglądam.

Za to chętnie obejrzałbym filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z konsultantem w piątek, nic konkretnego nie zaoferował.

Rozbawiło mnie tylko jeden fakt.

Skończyliśmy rozmawiać, że się zastanowię, po czym dzwoni za kilka sekund jeszcze raz, czy może wycofać moje wypowiedzenie.

 

A ja zaśmiałem się i mówię że nie nie, tego teraz na pewno nie zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś nakaz narodowy jest, żeby oglądać 25 facetów latających za jedną piłką?

 

Jaki to sport, gdzie 25 facetów lata za jedną piłką??? :lol2::lol2::lol2:

 

Oczekuję pakietu, gdzie nie będę musiał płacić za prawa do transmisji sportowych, których po prostu nie oglądam.

Za to chętnie obejrzałbym filmy.

 

Wystarczy nie brać nc+ tylko CP lub pakiet nc+, ale bez C+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś nakaz narodowy jest, żeby oglądać 25 facetów latających za jedną piłką?

 

Jaki to sport, gdzie 25 facetów lata za jedną piłką??? :lol2::lol2::lol2:

 

Oczekuję pakietu, gdzie nie będę musiał płacić za prawa do transmisji sportowych, których po prostu nie oglądam.

Za to chętnie obejrzałbym filmy.

 

Wystarczy nie brać nc+ tylko CP lub pakiet nc+, ale bez C+Sport.

A może po prostu doliczył sędziów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...