Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa już tu wspominana ale warta przypomnienia: "I dalej oszukują klientów przy migracji do nc+ przez telefon. Po odczytaniu aneksu do umowy telemarketer nc+ prosi nas o wyrażenie zgody na przedstawione warunki. Następnie informuje nas, że możemy odstąpić od umowy w ciągu 10 dni. Do tego momentu jest to prawdą.

Potem pada zdanie: "załączam panu pakiet" lub pytanie "czy załączyć już pakiet?". Jeżeli nie zareagujemy aby nie włączali teraz, tylko od pierwszego następnego miesiąca lub powiemy "Tak" to tracimy prawo do wypowiedzenia umowy w ciągu 10 dni, bo usługa już jest świadczona."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobi po co mam przechodzic i placic 99 zl za sam canal plus gdzie go teraz z hbo cinemax i filmbox mam za 65z? jeszcze przez 16 msc. podaj mi argument po co do [beep]y nedzy mam migrowac i placic wiecej? pomysl ***** zanim cos napiszesz, bo jak przejde to znaczy ze mnie stac? stac mnie i bez tego ale to tak gdyby rachunek za prad zaczal mi przychodzic dwa razy wiekszy a ja bym tylko powiedzial sobie no tak pewnie wiecej go zluzylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. comfort+ z 6 kanałami Canal+ 79zł, multiroom 10zł, dekoder PACE który używam do tej pory 0zł, RAZEM 89zł

To coś dla mnie!

Umowę masz na 12 miesięcy od maja za 89zł?

Dostałeś drugiego pejsa do tego MR za 0zł, czy jak?! :roll:

to narazie jest propozycja od nc+, tak umowa na 12msc, pace mam od kilku lat za 0zł więc to bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co pisze to na swoim przykładzie. ja mam taniej i 12 miesięcy , a reszta niech robi jak chce. Napisałem ze względu na ten cytat frustrata:

iizzaa napisał(a):Niech tam się do roboty biorą i jakieś normalne oferty wymyślają dla tych co nie zmigrowali. Ja mam dawać co 139 za platinum + hbo + multiroom, a inni 99 zł bo hbo dostali w bonusie?! co to to nie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migrowałem w piątek na platyne, ponoć moge wrócić do swojej starej umowy (tak mi odpisała administratorka z "ncpluspytania"

 

czy jak przywrócą mi starą umowe c+kompakt to moge z nią być na czas nieokreślony? jaka będzie cena tego pakietu taka jak teraz?

Tak, mozna wrocic do starej umowy

Teoretycznie mozesz przejsc na czas nieokreslony tylko pytanie czy jest to oplacalne bo zaplacisz rachunek wyzszy gdyz nie beda uwzglednione rabaty ktore otrzymales przy przedluzaniu, decyzja nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co pisze to na swoim przykładzie. ja mam taniej i 12 miesięcy , a reszta niech robi jak chce. Napisałem ze względu na ten cytat frustrata:

iizzaa napisał(a):Niech tam się do roboty biorą i jakieś normalne oferty wymyślają dla tych co nie zmigrowali. Ja mam dawać co 139 za platinum + hbo + multiroom, a inni 99 zł bo hbo dostali w bonusie?! co to to nie !

skoro na swoim przykladzie to po [beep] piszesz takie glupoty. kazdy jest inny a nie taki jak ty! placisz mniej? ok ja tez bo zlikwidowali migracje... ale nie mow ze mnie nie stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa już tu wspominana ale warta przypomnienia: "I dalej oszukują klientów przy migracji do nc+ przez telefon. Po odczytaniu aneksu do umowy telemarketer nc+ prosi nas o wyrażenie zgody na przedstawione warunki. Następnie informuje nas, że możemy odstąpić od umowy w ciągu 10 dni. Do tego momentu jest to prawdą.

Potem pada zdanie: "załączam panu pakiet" lub pytanie "czy załączyć już pakiet?". Jeżeli nie zareagujemy aby nie włączali teraz, tylko od pierwszego następnego miesiąca lub powiemy "Tak" to tracimy prawo do wypowiedzenia umowy w ciągu 10 dni, bo usługa już jest świadczona."

Nie wież konsultantom,zgodnie z obowiązującym prawem masz 10 dni na rezygnacje,jest owszem takie coś że usługa jest już świadczona,ale ty masz prawo z nią się zapoznać i po to jest te dziesięć dni,bo jak można zapoznać się z usługą nie włączając jej,ja wysłałem rezygnację pomimo ich durnego gadania,poczekam na ich odpowiedz,a jak nie do sądu pójdę z nimi,niby aneksu też jeszcze nie wysłali a mija dzisiaj 21 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam w celu uaktualnienia tej rozpiski .

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold

89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)

99 dla migrujących do Canal+ Platinium

99 dla migrujących do Canal+ Platinium z multiroom

109 dla migrujących do Canal+Platinium z multiroom C+ (dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się podniecają Ci co dostali HBO. Starym gniotem, który tam jest puszczany? Nie oszukujmy się ale w dzisiejszych czasach filmy, które tam lecą większość widziała dużo, dużo wcześniej.

 

Nie mów, że większość widziało dawno temu. Ja nie mam czasu na ściąganie filmów i nie lubię oglądać z kompa czy DVD, wolę w TV, więc większość filmów oglądam dopiero w TV. Więc gdyby do PLATYNY za 99zł dali darmowe HBO na cały okres umowy lub MR Premium to biorę od ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z obdarowanych promocją np HBO gratis czy CINEMAX lub FILMBOX zastanowił się w jakie kwiatki dał się wpuścić? Przy następnym przedłużeniu umowy będą dla nich dostępne pakiety tylko wyższe cenowo czyli, darmowy pakiet w promocji stanie się podwyżką tylko odłożoną w czasie ( to inwestycja NC+) Julek poprostu upiekł 2 pieczenie przy jednym ogniu: uciszył i zmniejszył niesmak dla zmuszonych do migracji ale i zainwestował bo po zakończeniu zmigrowanych umów zacznie zbierać żniwa... Pakiety promocyjne widnieją w systemie za 0zł na koncie abo więc spodziewajcie się, że usłyszycie: "niestety w regulaminie jest powiedziane że nie można zmniejszyć pakietu na niższy a teraz posiada Pan/Pani pakiet .... z opcją dodatkową .... więc mogę zaproponować i tu cena cennikowa bez promocji..." chyba że ktoś zrezygnuje i zapłaci ponowną aktywację.

Bzdura, jak się kończyła umowa, to można było zejść z najwyższego na najniższy pakiet. Jest to nowa umowa. Przy migracji jest to aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Moze mi ktos powiedziec co zrobic by wrocic do poprzedniej umowy, po tym jak migrowalem do nc+? Czy jest to wogole mozliwe?

 

 

Musiałbyś umowę rozwiązać i zapłacić całkiem sporą karę więc i tak jest to nieopłacalne.Do poprzedniej umowy nie wrócisz bo n/cyfra+ nie mają już swoich oddzielnych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się poza tym czytać tego co tu większość pisze .Francuz dał trochę gratisów i wszyscy podnieceni i wydzwaniają na infolinię. Ci co najbardziej narzekali teraz się zabijają aby jak najszybciej podpisać umowę.Jakby wszyscy się powtrzymali i nie podpisywali umów za takie pieniądze to musieli by w końcu obniżyć ceny. Ludzie jak wy możecie płacić ponad 100 zł za telewizję. Ja jestem abonentem N płace 59 zł ostanie 2 miesiące umowy będę płacił 69 zł. Mam wszystkie kanały tematyczne , HBO oraz wszystkie canale + i więcej za telewizję nie mam zamiaru płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam w celu uaktualnienia tej rozpiski .

...

109 dla migrujących do Canal+Platinium z multiroom C+ (dwie karty)

...

Mi zaproponowano to za 99zl ale odmowilem. Umowe mam do konca miesiaca. Dorzuca jakies hbo to wezme ewentualnie za 109 ale jeszcze dozucic beda musieli np fimboxy to sie zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Moze mi ktos powiedziec co zrobic by wrocic do poprzedniej umowy, po tym jak migrowalem do nc+? Czy jest to wogole mozliwe?

Musiałbyś umowę rozwiązać i zapłacić całkiem sporą karę więc i tak jest to nieopłacalne.Do poprzedniej umowy nie wrócisz bo n/cyfra+ nie mają już swoich oddzielnych ofert.

Chyba nie jestes temacie, MOZNA WROCIC DO POPRZEDNIEJ UMOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluje teraz bardzo ze migrowalem do nc+ . Mianowicie migrowalem przez tel na canal+ platinum za 99zl. I kilka dni po tym udalem sie do APS w celu wymiany dekodera sagemcom na mediaboxa. I co sie okazuje? Ze nie mam takiej technicznej mozliwosci gdyz podpisalem aneks na dotychczasowym sprzecie. Chcialem normalnie zaplacic aktywacje 199zl, nic nie dal telefon do nich ta sama gadka. Wymiana dekodera bedzie mozliwa po zakonczeniu obecnej umowy czyli za 18miesiecy. Chorzy ludzie tam pracuja poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Moze mi ktos powiedziec co zrobic by wrocic do poprzedniej umowy, po tym jak migrowalem do nc+? Czy jest to wogole mozliwe?

Musiałbyś umowę rozwiązać i zapłacić całkiem sporą karę więc i tak jest to nieopłacalne.Do poprzedniej umowy nie wrócisz bo n/cyfra+ nie mają już swoich oddzielnych ofert.

Chyba nie jestes temacie, MOZNA WROCIC DO POPRZEDNIEJ UMOWY

Wiec co musze zrobic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się podniecają Ci co dostali HBO. Starym gniotem, który tam jest puszczany? Nie oszukujmy się ale w dzisiejszych czasach filmy, które tam lecą większość widziała dużo, dużo wcześniej.

Nie mów, że większość widziało dawno temu. Ja nie mam czasu na ściąganie filmów i nie lubię oglądać z kompa czy DVD, wolę w TV, więc większość filmów oglądam dopiero w TV. Więc gdyby do PLATYNY za 99zł dali darmowe HBO na cały okres umowy lub MR Premium to biorę od ręki...

A ja zdecydowanie wolę w dobrej jakości i z dobrym dźwiękiem. Film oglądam wtedy kiedy mam ochotę a nie wtedy jak akurat leci w TV. No i też oglądam na TV a nie na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...