Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam tych co migrowali od razu do NC+. Warto było się spieszyć mimo wielu mądrych rad by złożyć wypowiedzenie i poczekać ? Teraz jesteście w oczach wszystkich polaków jeleniami pierwszej klasy :brawo: Bronisław Komorowski może wręczy Wam odznaczenie za hojne i bezinteresowne wspieranie grupy ITI Neovision w ciężkich czasach kryzysu! :>

 

Osobiście niewiele oczekuje po nowej ofercie. Hype jaki miałem na tą platformę satelitarną przed 21.03 (sam chciałem migrować tego samego dnia, tak byłem podniecony że zgodziłbym się na aneks na 24 miesiące) bezpowrotnie minął, a w jego miejsce pojawiła się nienawiść do wszystkiego co związane jest z grupą ITI. Wątpię aby wprowadzili zmiany w liście kanałów niegwarantowanych lub układzie kanałów w dekoderze (zapomnijcie o funkcji układania własnej listy kanałów). Także regulamin z dużą pewnością nie zostanie poddany korekcie. Gdyby History HD i Sundance HD pojawiło się bez dodatkowych opłat w pakiecie Universe+, to byłby to na pewno duży skok naprzód. Jak jednak wspominałem wcześniej, niewiele się zmieni. Na pewno zniknie pakiet All Inclusive za 199 zł, ale to naprawdę niewielka zmiana bo niewiele osób było zainteresowanych tym pakietem.

 

Czekamy do jutra na konferencję prasową. Prawdopodobnie zmiany które się na niej pojawią będą kosmetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jesteś kolego.

 

bo? Co drugi cwaniak jechał z tekstami, " to jest premium trzeba tyle płacić, nie stać Cię to do polsatu" , wiec cieszyłbym się gdyby teraz sie na tym przejechali.

Ja migrowałem ale nigdy tak nie napisałem, poza tym migrowałem bo byłem w sytuacji BEZ WYJŚCIA jeśli chodzi o tv.

Cieszy mnie że będzie możliwość renegocjacji tej dość niekorzystnej dla mnie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że Julian obniżyłby ceny o 25%, zawiesił to na stronie i samo by się sprzedało jak papier toaletowy w dawnych czasach.

Nie musiałby zatrudniać żadnej bandy marketingowców, call center, płacić za reklamy, kampanie i ogólne nadęcie.

I pewnie wyszłoby taniej.

 

Ale nie. Moja racja jest najmojsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w "n" Hollywood dla abonentów czyli wszystkie pakiety za 16zł + HBO + MR + WIMP za 99zł z umową do końca maja.

Zaproponowali mi w liście Gold za 89zł

Dzwoniłem dwa razy i zeszli do Gold za 79zł ale nie chcieli mi dać tego co ja chcę, czyli

Universe + HBO + MR + WIMP za 99zł

Wysłałem wypowiedzenie a dzisiaj zadzwoniłem do działu promocji "n" na numer 12 294 78 79 - 3 sek i odebrał pan którego spytałem czy doszło.

Pan potwierdził że mają zarejestrowane więc zaczęliśmy rozmawiać i nie mógł mi dać tego co chcę ale dogadaliśmy się tak:

Ja wycofuję wypowiedzenie, a oni pozwalają mi dokończyć moją umowę do końca maja (na starych warunkach).

Pod koniec kwietnia musze zadzwonić i jeśli się nie dogadamy wysyłam wypowiedzenie 30 dni przed końcem mojej umowy (czyli do końca kwietnia).

 

Krótko mówiąc zyskałem miesiąc i może nc+ namyśli się i pozwoli mi w końcu płacić tyle samo za to samo.

 

Jako alternatywę mam lokalną kablówkę która daje mi wszystkie swoje kanały (10 HD) + HBO HD za 40zł za to że mam już u nich Internet i puszczają mi niekodowany sygnał DVB-C w całym domu jak tylko mnie podłączą.

Mam TV z PVR tak że jedyne co stracę to część funkcjonalności Multiroom, czyli nagrywam w jednym pokoju a oglądam w drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieni.

Plan posunięcia abonentów wciąż aktualny tylko rozwleczony w czasie.

 

Wystarczyłoby żeby Żul Jan przeczytał dowolne forum na ww temat.

Wszystko jest napisane i policzone za darmo przez abonentów.

 

Podzielenie piłki na jakieś kanały: ekstraklasa i inne nic nie zmieni bo sumarycznie paczka c+ będzie kosztować tyle samo albo i drożej. Usunięcie najdrożej oferty nic nie da bo po zsumowaniu i tak wyjdzie drożej.

 

Ta cała akcja teraz z uelastycznieniem nic nie da . Strasznie zrazili ludzi. Nie chodzi tylko o pieniądze. Odbudowa zaufania zajmie lata i wyleczyć to moga tylko ceną a przede wszystkim traktowaniem fair klienta - zwłaszcza płacącego w terminie.

-

 

Wyjąłeś mi to z ust :)

Prawdziwą twarz nc+ już poznaliśmy. Teraz zostanie dobrany tylko odpowiedni makijaż żeby ukryć tę brzydotę.

Poza tym, pozwalając ludziom dokończyć umowy jednocześnie rozbiją w miarę jednolity front antync+ bo ludziom umowy będą się kończyć w rożnym czasie. Jeżeli nawet teraz obniżą ceny to, nauczeni doświadczeniem, później będą robić to stopniowo.

A ludzie jak to ludzie, część da się nabrać, część zagłosuje nogami. A rozsądni, po prostu, wybiorą to co dla nich dobre :)

Niestety, wydaje mi się, ze dobre czasy już były :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać że pojawiła się jakaś informacja, bo liczba stron w tym wątku szybko przyspieszyła w porównaniu do poprzednich dni :)

Żeby nie było off-topa to jak mi (eNkowiczowi) pozwolą zostać na obecnej ofercie (nPremium+HBO+Filmbox+MR_Premium) za 110zł i za nPremium daliby paczkę C+, to spokojnie ten rok jeszcze mogę na tej umowie dociągnąć do końca :)

Bo chyba lepszej - nowej - ofert nie dadzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukassiu18 - wyluzuj i nie potępiaj najważniejsze , że ty będziesz zadowolony i i inni - czyli WSZYSCY a o to właśnie chodziło zainteresowanym

Tak tylko NIE WSZYSCY byli twardzi ,grono ludzi pisało na forach że nie pasuje im nc+ a za dwa dni chwalili się że podpisali nową umowę. Gdyby takich ludzi było znacznie więcej teraz nie było by zmiany w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od admina nc+

- poinformowani zostaniemy o zmianach w ofercie nC+ (wiemy, że znika pakiet za 199zł, a najdroższy z nich wyniesie 119zł, wiemy też, że będzie możliwość dobierania sobie opcji oraz pojawi się pakiet sportowy);

- szczegóły dotyczące migracji (nie trzeba migrować, można już zostać przy swoich obecnych umowach do ich zakończenia);

- osoby, które podpisały już umowy migracyjne będą miały możliwość przejścia na nową ofertę, która zostanie ogłoszona jutro.

 

Tak więc nikt nic nie stracił.

 

 

Coś mi się wydaje, że może chodzić o dekodery po Cyfrze. Wielu migrowało na tym sprzęcie a teraz brakuje im kanałów i usług.

Czyżby Polsat zablokował dodanie kodowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę pobawić się we wróżkę, to przewiduję, że jutro w ofercie

 

CANAL+Platinum będzie za 99zł

oraz zostanie stworzony nowy pakiet CANAL+Platinum+HBO za 119zł

 

Czyli dokładnie tyle samo ile można było od samego początku wynegocjować u konsultanta, ale PR jest :brawo:

Jedyna nowość, że HBO, Cinemaxy, Filmboxy będzie można dokupić także do niższych pakietów oraz powstanie pakiet EKSTRAKLASA (Canal+Family, Canal+ Family2, nSport), który będzie można wziąć już do najniższego pakietu.

 

Jedyna nadzieja pozostanie przy tym, że konsultanci podczas negocjacji będą schodzić w dół od innych cen wyjściowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany wcale nie muszą oznaczać że ta sama oferta będzie dużo tańsza, ale najprawdopodobniej chodzić będzie o to, że już nie trzeba brać wszystkiego co do tej pory wciskać chcieli np. Tvp Premiery czy Vod. Gdyby pozabierać te opcje to spokojnie można schodzić z ceny i na tym to się chyba będzie opierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahahha i co capki? Mówiłem dziesiątki razy, nie śpieszcie się poczekajcie, a Ci nie sami nawet dzwonili, a teraz co? Oglądacie to co ja nic więcej, a ja czekam i podpisze sobie na lepszych warunkach umowę.

Popieram niech teraz płacą jak chcieli poszpanować to niech bulą teraz

 

Wiesz co przejdź do innej korporacji TAXI bo masz za dużo czasu na internet, nie obrażając taksówkarzy oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahahha i co capki? Mówiłem dziesiątki razy, nie śpieszcie się poczekajcie, a Ci nie sami nawet dzwonili, a teraz co? Oglądacie to co ja nic więcej, a ja czekam i podpisze sobie na lepszych warunkach umowę.

Popieram niech teraz płacą jak chcieli poszpanować to niech bulą teraz

 

Wiesz co przejdź do innej korporacji TAXI bo masz za dużo czasu na internet, nie obrażając taksówkarzy oczywiście :D

Kolego nie pisz co mam robić bo z wolnym czasem bo sam o nim decyduje :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orlik666

Tyś następny co czytać nie umie:

"osoby, które podpisały już umowy migracyjne będą miały możliwość przejścia na nową ofertę, która zostanie ogłoszona jutro."

 

W systemie prawnym w Polsce liczy się to co podpisałeś na piśmie, a nie to co sobie gada w mediach Pan Prezes! Nie wiedziałem że coś się zmieniło w tej kwestii i że uzgodnienia na [beep] mają większą moc prawną niż dokument :lol2:

Po firmie ITI i platformie NC+ można się wiele spodziewać, ale nie tego że można coś korzystnie wynegocjować bez postawienia sprawy jasno za pomocą wypowiedzenia. Po obecnych ofertach migracyjnych oraz sposobie z jakim podchodzono do wieloletnich abonentów w ciągu tych 3 tygodni, wątpię czy będzie możliwe ugrać coś znaczącego dla "migrantów". Pamiętaj, to oni Ciebie mają w szachu a nie Ty ich.

 

 

PS:

W przeciwieństwie co do poniektórych czytać umiem, dlatego nie zgodzę się na umowę w której w każdej chwili mogą wyłączyć mój ulubiony kanał bez jakichkolwiek konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...