Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja placilem w n-ce 89zl

Teraz chca zebym placil 99 za canal+ platiunium 99zl na 18msc

Wyszedlem z propozycja mulitroomu standard w tej cenie czyli MR za 0zl gdyz czytalem ze duzo ludzi z forum tak dostalo

W APS dostalem odpowiedz ze ludzie za przeproszeniem p...... glupoty i wedlug magicznej tabelki mam tylko opcje z dodatkowa oplata 10zl. To samo mi powiedzieli na infolini

Wiec nie wiem co juz myslec czy wy ludzie sciemniacie czy to prawda.

 

Druga sprawa mam dekoder Nbox z nagrywaniem i czy nadaje sie on jako dekoder podstawowy do mulitroomu? czy go tez bede musial wymieniac na turbo z oplata 149zl. Bo za dodatkowy to oczywiscie 49 i tak zaplace.

 

Ja też mam Platinium za 99+MR Standard 10zł niestety wymiana na turbo 149+49 drugi. Raczej nikt nie dostał inaczej nie ma czegoś takiego multiroom za darmo jest opłata za każdy dodatkowy dekoder standard 10 Premium 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ddisiaj tel. Gold za 89 i wyliczanka, multiroom dekodery trele morele 18 mies. i do zapłaty 139zl, Silver 69x9 mies. 79x9 mies. po wyliczance 109zł.x9 i x119x9 . mies. teraz płacę 63,50zł. z MR. w c+ 5 lat umowa do końca września ,czekam na lepsze warunki mam czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja placilem w n-ce 89zl

Teraz chca zebym placil 99 za canal+ platiunium 99zl na 18msc

Wyszedlem z propozycja mulitroomu standard w tej cenie czyli MR za 0zl gdyz czytalem ze duzo ludzi z forum tak dostalo

W APS dostalem odpowiedz ze ludzie za przeproszeniem p...... glupoty i wedlug magicznej tabelki mam tylko opcje z dodatkowa oplata 10zl. To samo mi powiedzieli na infolini

Wiec nie wiem co juz myslec czy wy ludzie sciemniacie czy to prawda.

 

Druga sprawa mam dekoder Nbox z nagrywaniem i czy nadaje sie on jako dekoder podstawowy do mulitroomu? czy go tez bede musial wymieniac na turbo z oplata 149zl. Bo za dodatkowy to oczywiscie 49 i tak zaplace.

 

Ja też mam Platinium za 99+MR Standard 10zł niestety wymiana na turbo 149+49 drugi. Raczej nikt nie dostał inaczej nie ma czegoś takiego multiroom za darmo jest opłata za każdy dodatkowy dekoder standard 10 Premium 20

 

Żadna ściema, miałem umowę z C+ do 31 marca, wypowiedzenie wysłałem w styczniu, proponowali kilka razy przedłużenie z C+ ale się nie zdecydowałem. W C+ miałem kompakt z pakietem canali+, umowa na 15 mies, 3 za 0zł, reszta 68zł + 20 MR.

Pierwsza propozycja nc+ to comfort za 79zł z paczką canali+ ale nie zgodzili się na dołączenie nsport i eurosportów więc nie wziąłem.

Druga oferta to platyna za 99zł - odmówiłem i zadzwonili ostatniego dnia i zaproponowali platyne za 99zł + MR 0zł + dekoder PVR Pace 500GB za 0zł - umowa na 18 mies z opcją negocjacji 6 mies przed zakończeniem. Niestety nie zgodzili się na drugi dekoder za 0zł dla MR ale i tak podpisałem umowę.

Dekodera jeszcze nie odebrałem bo obecny sagem mi smiga bez zarzutu więc nie wiem czy warto się pchać w Pace?

Jak ktoś chce to wrzucę screen z opłatami z ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...