Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem jednej rzeczy. Przy zamawianiu nc+ online (na razie oczywiście nie będą zamawiał, chciałem tylko przyjrzeć się szczegółom oferty):

https://ncplus.pl/sklep/promocje/allinclusiveplus/zamow

 

i nie da się odznaczyć dekodera (taka "różowa kropka"). Czy to znaczy, że aby skorzystać z nc+ muszę wziąć od nich dekoder ?!

Tak, nowi użytkownicy muszą brać nowe dekodery z Conaxem

 

Jestem abonentem Cyfry, więc wynikałoby z Twojej odpowiedzi, że nie muszę brać tych ich dekoderów, ale czy na moich obecnych dekoderach (jeden to dekoder HD - Ariva 102E, a drugi to dekoder SD - STRONG 6880) będzie działał Multiroom Standard HD lub Multiroom Premium HD ?

 

Nie, na Twoich dekoderach tylko multiroom z cyfry (dwie karty), Jeśli go nie masz to pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dodzwoniłem i nie dość że przy opcji platinium muszę mieć HBO i to łącznie za 149 zł to jeszcze nie mogę wymienić dekodera na media + lub turbo +. Więc powiedziałem że się nie zgadzam i się rozłączyłem. Myślicie że blefował czy naprawdę nie mogę nic innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, na forum piszą tez pracownicy ncplus, "zachwalają" okazje, żeby zwabić przebierających nogami do podpisania nowych umów natychmiast... po co pospiech, drożej NIE BĘDZIE!!!!

Nie dajcie się złapać na ich posty, że ich autorzy zadowoleni z uzyskanych rabacików.

Póki co zbierają opinie ile można wyrwać kasy z nowych umów, jaka jest uległość abonentów

 

:brawo:

dobrze mówi dać mu wódki

sorry za off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

Obecnie mam CANAL + Start.(na wypowiedzeniu do końca marca).

W sobotę miałem propozycję przedłużenia na 13miesiące za 37zł miesięcznie-dałem ciała i podziękowałem bo myślałem, że w nc+ będzie ciekawa oferta. Niestety rozczarowałem się na maksa.

Niestety canal+ jest w pakiecie najtańszym 59zł.

 

Orientuje się ktoś czy jest możliwość jeszcze przedłużania na starych zasadach z dawnej oferty cyfry czy po fuzji już tylko oferta nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie dostałem oferty od NC+, więc zadzwoniłem do konkurencji spod znaku Cyfrowego Polsatu (nie mam dostępu do kablówki). Dostałem ofertę - 69 zł za wszystkie programy po za premium, multiroom za 0 zł oraz 6 miesięcy za free. Umowa niestety na 29 miesięcy, ale wiedząc jak często znikają kanały z oferty w platformach PAY TV nie jest to AŻ tak straszne. Czekam na ruch ze strony NC+, wypowiedzenie składam w kwietniu. Trudno im będzie przebić tę ofertę, tym bardziej że zależy mi na kanałach przyrodniczych i innych rozrywkowych typu BBC, History czy Viasat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili wczoraj do mnie:

 

Konsultant: .... platyna + mr + multi na starych zasadach 119

Ja: nie dziekuje

 

Dzisiaj:

 

K: platyna +mr + multi na starych zasadach 139

Ja: ale wczoraj proponowaliscie mi to samo za 99 (taka mala sciema :D)

K: (cisza), aha, a to czy pan sie zdecydowal ?

Ja: tak, jezeli dodacie gratis paczke HBO

K: ble ble ble ze nie moga

Ja: prosze zadzwonic jak beda mogli

 

:lol:

 

je...ni :lol2:

 

Jakbym słyszał siebie :) Z tymi z Cyfry to zawsze się tak jechało i zawsze się wygrywało. A jak przy końcu aktualnej umowy będzie NIE, to NIE. Mońka straci kolejnego abo. A odpływ to nie strumień a rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co wy się tak spierszycie. Ja korzystam obecnie z C+Optimum + Multiroom + 2 karty za 67 zł. Umowę mam do września i na pewno jej nie wymówię. Chyba że oni to zrobią. Poczekam niech się to wszystko przewali. Będą wakacje. Zastój w interesie to ponegocjujemy. Po co to robić teraz. Dajcie sobie na wstrzymanie szczególnie Ci którzy mają jeszcze jakiś czas na podjęcie decyzji. Trochę spokoju. Czego wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Platinum za kwotę 79 PLN to byłaby uczciwa cena, którą byłbym w stanie przyjąć.

Natomiast to bujda, że oferują ten pakiet za taką kwotę. Na pewno to kwestia czasu, gdy rzeczywiście będą takie propozycje, ale jeszcze nie teraz.

Nie sugerujcie się artykułem z media2, ponieważ oparty jest on na relacjach internautów, a żartownisiów jak wiadomo nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Platinum za kwotę 79 PLN to byłaby uczciwa cena, którą byłbym w stanie przyjąć.

Natomiast to bujda, że oferują ten pakiet za taką kwotę. Na pewno to kwestia czasu, gdy rzeczywiście będą takie propozycje, ale jeszcze nie teraz.

Nie sugerujcie się artykułem z media2, ponieważ oparty jest on na relacjach internautów, a żartownisiów jak wiadomo nie brakuje.

czyli ktos kto tu pisze ze tak oferte ktos dostal to klamie wedlug ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a probowal ktos dostac ALL INCLUSIVE+, ale bez MR i VOD, tzn same kanaly - mam swoj dekoder, wiec nie potrzebuje reszty... i oczywiscie za ile??

 

Ja czekam na ich decyzję. Powiedziałem im że 139 zł za ALL INCLUSIVE+ Lite tzn. mogą sobie zabrać netVOD, nc+ GO i MR.

Gość prawie się zgodził, ale chyba nie był pewny czy może to zrobić i ma dziś do mnie oddzwonić.

 

Powiedzialem mu też, że to moje ostatnie słowo i nie zapłacę ani 1 grosza więcej, więc jeśli nie zgadzają sie na to , to niech nie oddzwania w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś kto ma zarówno n'ke jak i cyfre dostał jakąś jedną ofertę migracyjną?

 

Nie dostaniesz jednej oferty migracyjnej. Którąs z tych platform mozesz zmigrowac do nc+ a druga do konca umowy. Nie ma opcji, ze z 2 platform zrobią Ci 1.

 

z n znikają kanały, zawsze można z winy operatora umowę wypowiedziec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...