Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@eljotnes, starszym ludziom jest tak potrzebna nc+, jak dziura w przysłowiowym moście, więc o babcię się nie martw.

ps.

Martwię się jednak o Ciebie, bo to widzisz "klijent" i "mocher", a na dodatek kompletny brak interpunkcji nie wyglądają najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jest już trochę za późno na zmianę polityki.

W CP brakuje dekoderów, a napewno byli przygotowani na fuzję.

Jak panowie z C+ myślą że będą dzwonić na spokojnie dawać lepsze oferty ludziom na wypowiedzeniach to się obudzą z ręką w nocniku. Większość składa wypowiedzenie i odrazu szuka czegoś nowego.

Wczoraj składałem wypowiedzenie w APS, na 5 osób w kolejce, 4 z wypowiedzieniami, 1 do dyskusji nad umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/84568/krrit-krytycznie-o-dzialaniach-nc.html

 

... Do czasu wyjaśnienia tej sprawy powinno się wstrzymać koncesję i niezwłocznie nakazać sprzedaży NC+, a NC+ powinna za swoje "praktyki" wobec abonentów, każdego abonenta przeprosić indywidualnie i to jak najszybciej, póki jeszcze mają trochę godności ! ...

Zapomniałeś o pokucie i biczowaniu :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@korek2, słyszałeś takie przysłowie: "Pokorne cielę dwie matki ssie, a harde żadnej"?

 

Kto powiedział, że w biznesie chucpiarstwo popłaca?

 

Jak widać na przykładzie nc+ niekoniecznie. ;)

 

Przeprosiny i obniżka cen oferowanych produktów, jak również rewizja już podpisanych umów, byłyby jak najbardziej na miejscu i przyniosłyby ITI w efekcie więcej zysków, niż strat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tak jak pisze KRRiT wszystkie dotychczasowe umowy abonentów czy to z N-ką czy Cyfrą+ powinny trwać do końca ich umowy bez żadnych zmian, a nie NC+ próbuje szantażować abonentów (macie czas do 19 kwietnia albo na "siłę" od 01 maja jesteście z Nami za wyższą kasę), a jak się Wam nie podoba drodzy abonenci to "do widzenia", poszukamy innych "JELENI" ... Takie praktyki powinny być karane i przede wszystkim WSTRZYMANIE KONCESJI ! Gdyby Im wstrzymano koncesję w mgnieniu oka poszliby po rozum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może liczą na nowych klijentów /mochery/ zwłaszcza jak dodadzą tvrepublika - nie wiem tylko czy babcie będzie stać płacić za platynę ponad 100 pln

[beep]ry za obejrzenie jedynej prawdy objawionej w TV republika zapłacą każdą kasę :lol2: Mam nadzieję, że tego badziewia nie będzie w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc na infolinię dostałem informację ze mam obowiązek przejścia z Cyfry+ do NC+, a do końca czerwca mogę zostać w Cyfrze + ... ktoś miał coś takiego?

 

 

Też dostałem taką informację parę dni wcześniej od Pani z infolinii że mogę pozostać na swojej umowie do końca czerwca 2013 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Abonenci Cyfry+ mają jeszcze przywilej bo mają czas do końca czerwca br., a abonenci N-ki praktycznie ostatni tydzień ! ROZWALIĆ tę firmę w drobny mak ! Oj odbije to się im dużą czkawką ! Bezczelność ludzka nie zna granic !

 

Już im się odbija wczoraj przechodziłem obok centrum cyfry + Wrocław i widziałem około 7 osób wszyscy ze starymi dekoderami n białymi Nbox i papiery w rękach pewnie wypowiedzenia więc wypowiedzenia lecą lecą a będzie jeszcze więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja dla tych co wysłali wypowiedzenia umów ze sprzeciwem do przetwarzania danych do celów marketingowych:

 

Zapis taki oznacza wskazanie art.32.1.8 GIODO, który mówi o prawie do sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych osobowych w celach marketingowych, co automatycznie odbiera prawo do kontaktowania się w celu przedstawienia oferty utrzymaniowej przez nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Abonenci Cyfry+ mają jeszcze przywilej bo mają czas do końca czerwca br., a abonenci N-ki praktycznie ostatni tydzień ! ROZWALIĆ tę firmę w drobny mak ! Oj odbije to się im dużą czkawką ! Bezczelność ludzka nie zna granic !

 

Już im się odbija wczoraj przechodziłem obok centrum cyfry + Wrocław i widziałem około 7 osób wszyscy ze starymi dekoderami n białymi Nbox i papiery w rękach pewnie wypowiedzenia więc wypowiedzenia lecą lecą a będzie jeszcze więcej

Gdzie we wrocku można złożyć wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ,zakończenie umowy (31.03) - - przed kilka razy dzwonili, ale jak odbierałem to nic nie było słychać i się rozłańczało ..., z tego co mi 2 razy proponowano to Platyna + MR za 109 PLN. - powiedzaiłem, że nie potrzebuję MR i mogę zapłacić 89 - on , że nie może ... . Następna oferta to platynka za 99 PLN bez niczego ... . Podziękowałem . Jestem od 10 dni bez TV w domu .... - ile czasu wolnego :) . Teraz przechodzę do UPC - obniżyli ceny, dali szybszy inernet i paczkę canal+ za 29 PLN. za całość mniej niż nc oferuje o jakieś 20 PLN na miesiąc ... :) i do tego jeszcze net szybszy :) . Dowidzenia nc+, dowidzenia królu Julianie ... życzę Wam wytrałości i niższysz cen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Abonenci Cyfry+ mają jeszcze przywilej bo mają czas do końca czerwca br., a abonenci N-ki praktycznie ostatni tydzień ! ROZWALIĆ tę firmę w drobny mak ! Oj odbije to się im dużą czkawką ! Bezczelność ludzka nie zna granic !

 

Już im się odbija wczoraj przechodziłem obok centrum cyfry + Wrocław i widziałem około 7 osób wszyscy ze starymi dekoderami n białymi Nbox i papiery w rękach pewnie wypowiedzenia więc wypowiedzenia lecą lecą a będzie jeszcze więcej

Gdzie we wrocku można złożyć wypowiedzenie?

 

 

Dokładnie nie wiem ale ludzie stali wczoraj na Jana Pawła II Centrum cyfra Plus koło Rosmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ??? Jak powiem, że migracja idzie nieźle to zaraz zaczna się głupawe komentarze, że jestem ukrytym agentem i pachołkiem nc+ :-) Bo przecież wszyscy wszystko lepiej wiedzą w internecie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...