Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po złożeniu wypowiedzenia w końcu otrzymałem tel z MEGA SUPER HIPER ofertą abym został NC Łosiem ;) - promocja dla mnie SILVER w cenie 59zł - hmmmmmm BOGACTWO ;) na moją propozycję - ALL INC za 99pln otrzymałem odpowiedź negatywną - ciekawe czemu ;) - TAK i tak przechodzę do CP

 

Canal+ Silver dostępny już za 59 zł.

 

Moim skromnym zdaniem NIE WARTO!!!!

 

Ja myślę że za tę kasę byłby do przełknięcia ten pakiet za taką cenę ale tylko na 12 a może nawet na 9mscy. Później można by było utargować coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dokonałem takiego porównania Cena promocyjna opcji All Inclusive+ - 199 zł. W stosunku do pakietu Platinum , zawiera on dodatkowo:

Erotyki - 40 zł.

Filmbox- 15

Cinemax - 15 zł.

NC GO - 15 zł.

Multiroom stnadart - 15 zł

History - 2 zł ( po zaokrągleniu do pełnego zł)

Sundnce- 3 zł ( po zaokrągleniu do pełnego zł)

HBO- 30 zł.

RAZEM 135 zł.

199 zł - 135 = 64 TO JEST REALNA CENA PAKIETU CANAL+ PLATINUM . ...

 

Jeżeli chodzi o sam pakiet platinum trzeba się z tobą zgodzić cena 99 zł jest ceną właściwą. Cena tego pakietu w przedziałe 89 - 99 jest moim zdaniem do przełknięcia.

 

To w końcu zgadzasz się z ceną 99 czy 64?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie w punkcie nc+ mysłowice - jak powiedziałem że chcę złożyć wypowiedzenie to pani poprosiła o numer umowy i dowód , wydrukowała potwierdzenie i tyle - nawet się nie zapytała z jakiego powodu - sama wpisała usunięcie kanałów - dbają o klienta oj dbają

 

Czy były gdzieś informacje ilu ludzi już przeszło do nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ dostępny już za 29 zł (Umowa na 12 miesięcy) po wysłaniu wypowiedzenia. Koleś zszedł z pakietu za 78 zł.

 

Cytat z facebooka:

 

Kilka dni temu wypowiedzenie umowy. Dziś telefon od zmęczonego, aczkolwiek uprzejmego Pana z nc+. Rozmowa kulturalna i spokojna. Mniej więcej taka (w skrócie) :

- wysłaliśmy do Pana pismo

- ja też wysłałem do was pismo

- może zmieni Pan zdanie

- raczej nie, mało oglądam tv, i tak miałem zrezygnować z pakietu za 78 zł bo nie potrzebuje tyle kanałów (rzeczywiście odkąd jestem szczęśliwym tatą udaje mi się oglądać jedynie fragmenty wiadomości)

- mogę zaproponować przejście na najniższy abonament- pakiet Comfort+ za 39 zł

- dziękuje, ale to za dużo, nie potrzebuje

- a ile chciałby Pan płacić

- mogę płacić 20 zł

- takich abonamentów nie mamy, ale mogę obniżyć cenę Comfort + do 34 zł

- rozumiem, ale nie jestem zainteresowany, to zbyt dużo, nie potrzebuje

- w takim razie mam dla Pana ostateczną propozycję:

pakiet Comfort + czyli 70 kanałów w tym 17 hd, dotychczasowy dekoder, umowa na 12 miesięcy za 29 zł

- Ok. może być.

Można? MOŻNA!

 

Hipster_Zippa: Bardziej opyla się przejście do CP. 3 miesiące i multiroom za free! No i mniejsza ilość kanałów niegwarantowanych. W CP są to tylko kanały śmieciowe (takie jak ATM Rozrywka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w n-ce od 2007r. Ostatnio za 89,99zl[ 6 pakietow tem , multi za20zeta, history HD za 1,99[ klania sie Tesco i tp] +Npremium i HBO- z rabatem za 0 zl!!! Za ten rabat wlasnie obdarowali mnie listem z 25.03. z przymusem migracji - na Canal+silver[23]. Do dzis nikt do mnie nie dzwonil, mimo, ze zostawilam namiary na paru formularzach i sms.Przedwczoraj, bo nieco brak info mnie goni[ ten slawny 19 IV] zadzwonilam sama - i pierwsza propozycje , tzw promocyjna- byl silver za 64 zl + multi za 20 zl. Od tej pory - tel od konsuli brak, ja biore na wstrzymanie :D do konca tyg. Na wypowiedzenie mam troche czasu- jesli nic sie nie zmieni dla mnie- pojdzie wiadome pismo najpozniej 15 IV. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zloz szybciej wypowiedzenie, zawsze mozna je wycofac a pameitaj ze nc+ robi problemy z wypowiedzeniami, nie zdziwie sie jak w przyszlym tygodniu zaden aps nie ebdzie przyjmowal wypowiedzen

spoko, wysle poleconym priorytetem. Ale, w mordke jeza, szkoda mi n-ki dawnej, bo moja umowa nornalnie konczylaby sie w 2014 r w marcu. Jakis .... za mnie pomyslal co ja musze. :( Do tego mm na wlasnosc turborecorder 500 [ smiga cicho i bezblednie i szkoda by bylo ] i bialy , tez ok.Ale, jako, zem optymistka nieustajaca, mam nadzieje, ze silvera z multiroomem dostane w rozsadnej cenie. Tylko, ze cierpliwie trzeba poczekac do konca tego tyg. Prosze o info, czy mam racje- kto z dawnych n-kowiczow jest juz zadowolonych z negocjacji ??? i jakich ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adela25 Ja swoje wypowiedzenia wysłałem listem poleconym za potwierdzeniem odbioru 02.04. Kilka dni później na stronie Poczty Polskiej znalazłem informacje, że moje listy zostały dostarczone do adresatów. Z N-ki zaczęły się telefony z propozycjami, ba dostałem już nawet zwrotkę, że list doszedł a w Cyfrze cisza więc postanowiłem do nich zadzwonić i okazało się, że Cyfra ma 7 dni roboczych na ustosunkowanie się do rezygnacji zanim wprowadzą ją do systemu. Miła Pani zapewniała mnie, że jeśli powoływałem się na zmiany regulaminowe to na pewno umowa wygaśnie 30.04 ale ja im do końca nie wierzę (kilka lat temu doczepili się do podpisu, że niby na umowie było samo nazwisko a w rezygnacji imię i nazwisko). Więc jeśli naprawdę chcesz rozwiązać umowę to radzę pospieszyć się z wysyłką wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adela25 Ja swoje wypowiedzenia wysłałem listem poleconym za potwierdzeniem odbioru 02.04. Kilka dni później na stronie Poczty Polskiej znalazłem informacje, że moje listy zostały dostarczone do adresatów.

 

to masz szczescie, ja tez tego dnia wyslalem tylko poczta cos skrewila ze dopiero wczoraj po mojej interwencji pojawilo sie na sledzeniu informacja ze akurat wczoraj doreczyli moja przesylke. totalny brak zwyczajowej drogi sledzonej przesylki, potwierdzenie rzecz jasna ciagle nie wrocilo. Mam [beep]nie zle przeczucia, a dzwonienie mi nie pomoze jak to rzeczywiscie wczoraj dotarlo. Dla pewnosci wypadaloby sie jeszcze pofatygowac do punktu i zrobic to osobiscie, chyba nie zaszkodzi, prawda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz szczescie, ja tez tego dnia wyslalem tylko poczta cos skrewila ze dopiero wczoraj po mojej interwencji pojawilo sie na sledzeniu informacja ze akurat wczoraj doreczyli moja przesylke. totalny brak zwyczajowej drogi sledzonej przesylki, potwierdzenie rzecz jasna ciagle nie wrocilo. Mam [beep] zle przeczucia, a dzwonienie mi nie pomoze jak to rzeczywiscie wczoraj dotarlo. Dla pewnosci wypadaloby sie jeszcze pofatygowac do punktu i zrobic to osobiscie, chyba nie zaszkodzi, prawda???

 

U mnie podobnie, dopiero wczoraj pojawiła się informacja o doręczeniu. Takie opóźnienia to raczej nie wina poczty tylko nc+. Pewnie nie przewidzieli kilku tysięcy listów z wypowiedzeniem dziennie.

Ja dla pewności (bo mogą odrzucić wypowiedzenie z powodu byle [beep]oły) idę dziś do punktu Nki i wypowiadam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...