Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do migrujących z n

czy komus migrujacemu z WPT /bez nPremium/ włączono po migracji/w ramach promocji do końca kwietnia/ kanały PREMIUM CANAL+

konsultant przy migracji potwierdził, potem BOK też potwierdziło a nie włączyli

wiec piszę reklamację a jak nie włączą to niedotrzymanie umowy migracji /nagrana rozmowa/ i wypowiedzenie

Ja migrowałem z WPT do Universala i na moje pisemne zapytanie dostałem odpowiedź że to oferta tylko dla tych co mieli npremium i dla nowych abo. Więc niestety nie pooglądamy c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczesniej miałem dwa razy przez okres 2 lat pakiet WPT za 48 zł/m + HBO na 6 miesięcy gratis na 12m. Obecnie od 3 tygodni WPT, Npremium, HBO na okres 6 miesięcy za 59 zł/m. Przymusowa migracja od 1 maja na Silver (23) 79zł/m.

Pierwszy telefon wczoraj wieczorem z DUK- Universe+ za 49 zł + paczka Filmboxów lub Silver za 64 zł/m (dla mnie np. Ale Kino jest wiecej wart niż wszystkie filmboxy razem wzięte.). A według mnie Canal+ Silver dla osób których nie interesuje sport to porażka lepszą opcją w tym wypadku jest HBO za 25 zł. Odmówiłem i stwierdziłem w rozmowie z konsultantem że nawet jak by zaoferowali mi kanały HBO gratis na 6m to nie chce ich, ponieważ umieścili te kanały od numeru 160, a domownicy nawet nie wiedzieli że HBO jest w pakiecie a nawet zapominają że te kanały istnieją na liście a on mi odpowiedział że to jest że wgledu na promocję kanałów Canal+. Wieć stwierdziłem kanały Canal+ są waszej produkcji więc powinny być w jakimś gratisie i podziękowałem za ofertę. Coraż bardziej myślę o CP tam przynajmniej można ułożyć listę użytkownika, która jest zapamietana przez tuner i numery kanałów są w normalnej kolejnośći a nie jak w nbox. A co do HBO to przynajmniej na tej sztywnej liście powino być zaraz za kanałami Canal+. Dla mnie umiesczenie HBO razem z Filmboxami od 160 numeru to jest poniżenie dla tego pakietu. I dlaczego nie rozdzieli w pakiecie Canal+ filmu i sportu, brak kompletnie elastycznośći. A kanały Canal+ Family dla osób nie interesujących się sportem to kompletna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZE ZWIERZEŃ KONSULTANTA NC+:

1) wieloletni klient opłacający regularnie rachunki to tzw. "jeleń", któremu przedstawia się najgorszą ofertę, gdyż prawdopodobnie i tak zgodzi się na nią oraz nie będzie się domagał dodatkowych opcji, czy rabatów!!!

No to jestem "jeleń", vide moja stopka. :lol2:

W c+ od ponad 10 lat, zawsze mnie rolowali... Tom razom jak nie dadzą platyny + MR za mniej niż 99, to żegnaj encepence! Mam już podstawowy CP, a siatkówkę i żużel angielski też lubię oglądać... :wink::mrgreen::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie jestem w temcie, a nie chce mi się wertować wielu stron. Mam kompakt z paczką canal+. Nie dostałem jeszcze nowej umowy od canal+. Czy w związku z tym mogę wypowiedzieć umowę czy musze czekać na list od nc+?

 

PS, i czy ewentualnie jest opcja żeby zostać do końca umowy czy muszę migrować/rozwiązac umowę?

 

Jest ktoś w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wywalczyłem pakiet nc+plat z multiroomem i wynajęciem 1 dekodera za 99zł miesięcznie. Teraz pytanko po za tematem. Jaki dekoder polecacie do tego pakietu. Czy Fergusony sobie z nim poradzą? Jaki według was byłby najlepszy.

 

Poradzą o ile nie chcesz korzystać z VOD, netVOd i inncyh sieciowych gadzetów. Do samego oglądania spokojnie o ile działasz na kartach cyfry - cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałam się chłopakowi wygadać. Podliczyłam mu ile zapłacę za 18 miesięcy umowy czyli biorąc Platynę za 99 złotych (podliczam tylko pakiet), bo tyle mi proponował = 1782 złote czyli 148,50 zł. miesięcznie.

Nowy klient płaci za Platynę 119 zł. x 12 miesięcy + aktywacja dekodera = 1577 złotych czyli 131,42 zł. miesięcznie.

Podziękowałam, bo jak to powiedziałam "od soboty jestem w Polsacie"

Dorota jak ty to liczyłaś, że 99/mc dało ci 148,50/mc :shock: liczę, liczę i doliczyć się nie mogę...

Już tak ktoś kiedyś liczył:

... Bo jak policzyć, tak na chłopski rozum, nawet to co oferują, 179 zł na 18 miesięcy, to wychodzi drożej w tej promocji (179x18=3222 zł, 199x12=2388 zł). ...

Wynika z tego, że dla was lepszym kąskiem będzie promocja 249zł na 6 m-cy, bo da to tylko 124,5/mc :>

 

Piszesz jakbyś co najmniej kontrakt życia negocjował ,"zmęczony negocjacjami" po trzech rozmowach ? Tzn. czym ? Nie rozumiem takich ludzi .

A ja nie rozumiem ludzi którzy przez 3 miesiące będą odbierać telefony z ofertami by wyżebrać 10 zlotych taniej , choć efekt końcowy nie jest taki pewny.

Robi się coraz weselej na forumi i dobrze :jupi:

Nikt do mnie nie wydzwania, ja nigdzie nie wydzwaniam i o nic nie żebram, bo to JA płacę za usługę :crazy:

 

Winni sa ci co z usmiechem na gebie biora platyne nawet za 99, byle miec ten swoj sport. wlasnie przez sport mamy ta cala chryje wedlug nesweeka, gdyby nie fakt ze wielu tu odpowiada temu co ponoc myslac menadzerowie nc+, ze wlasnie tacy przelkna nawet g.wno byle miec full paczek tego zakichanego sportu. przez takich mamy obecna sytuacje a nie przez kierownictwo n-ki!!! bo oni tylko przeszacowali liczebnosc tej grupy, ale nie pomylili sie w ocenienie tej grupy!!!!

Tak, ale są też ludzie, którzy wzięliby pakiet full za 249 zł, bo fajnie pachnie nowością to nc+, i to jest wina ich głupoty, ale jeżeli chodzi o kierownictwo nc+ (eNki) to nie powinno mieć nas za idiotów, a panowie z ITI nas za takich uważali.

Ja ktoś chce to niech bierze i za 500 - jak dla mnie to full może i 5.000 kosztować, ale niższe pakiety z obciętą ilością kanałów i mnóstwem niegwarantowanych usiłują nam wpychać drożej - dużo drożej - jeśli ktoś uważa, że to OK to jego sprawa - dla mnie to skok na moją kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś CP nie mam nic do dekoderów czy obrazu ale dzwięk i możliwośc włączania dolby digital a o 5.1 juz nie wspominając to masakra

Mam od niedawna CP i zarówno obraz, jak i dźwięk jest spoko. Nie rozumiem co chcesz od DD. Teraz nadają nawet w DD Plus.

Zgadza się, że czasem HD jest kiepskie, czasem dźwięk nie tego, ale najczęściej wina leży po stronie nadawanego sygnału z satelity, a nie dekodera.

Rozwiń myśl, proszę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wywalczyłem pakiet nc+plat z multiroomem i wynajęciem 1 dekodera za 99zł miesięcznie. Teraz pytanko po za tematem. Jaki dekoder polecacie do tego pakietu. Czy Fergusony sobie z nim poradzą? Jaki według was byłby najlepszy.

 

Poradzą o ile nie chcesz korzystać z VOD, netVOd i inncyh sieciowych gadzetów. Do samego oglądania spokojnie o ile działasz na kartach cyfry - cameleon.

 

A do VOD netVOD muszą być dekodery od NC+ czy np Ferguson Ariva 250 poradzi sobie z tym? Tak mam kartę cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wywalczyłem pakiet nc+plat z multiroomem i wynajęciem 1 dekodera za 99zł miesięcznie. Teraz pytanko po za tematem. Jaki dekoder polecacie do tego pakietu. Czy Fergusony sobie z nim poradzą? Jaki według was byłby najlepszy.

 

Poradzą o ile nie chcesz korzystać z VOD, netVOd i inncyh sieciowych gadzetów. Do samego oglądania spokojnie o ile działasz na kartach cyfry - cameleon.

 

A do VOD netVOD muszą być dekodery od NC+ czy np Ferguson Ariva 250 poradzi sobie z tym? Tak mam kartę cameleon.

 

Muszą być od nc+. To kwestia dedykowanego oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przez mój skromny abonament 48 zł. i brak kanałów premium nie jestem dla nich zbytnio atrakcyjnym klientem.

Na twoim miejscu migrowałbym na universe. Dostałbyś paczkę kanałów tematycznych które są moim skromnym zdaniem warte dużo więcej niż złotówka różnicy w abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie jestem w temcie, a nie chce mi się wertować wielu stron. Mam kompakt z paczką canal+. Nie dostałem jeszcze nowej umowy od canal+. Czy w związku z tym mogę wypowiedzieć umowę czy musze czekać na list od nc+?

PS, i czy ewentualnie jest opcja żeby zostać do końca umowy czy muszę migrować/rozwiązac umowę?

Jest ktoś w stanie pomóc?

 

Kiedy kończy ci się umowa?

Jeśli chcesz kontynuować umowę to jak najbardziej możesz (przynajmniej na chwilę obecną przymusowa migracja dla Cyfry jest wstrzymana).

Jeśli nie chcesz kontynuować umowy to możesz ją wypowiedzieć na podstawie zmian wprowadzonych 1 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz C+Sport? Zapłać za denne Film1 i Film2 plus jakieś Family

No jasne, bo przed fuzją można było sobie wykupić sam C+Sport, nieprawdaż? Chciałem filmy, to musiałem płacić za denne C+Sport, C+Gol i C+Weekend.

Zauważ tylko ile ta całość pakietu C+ wcześniej kosztowała.

Chodzi mi o zasadę, a nie o ceny. Oczywistym jest że ceny mogą się co poniektórym nie podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego nie rozdzielili w pakiecie Canal+ filmu i sportu, brak kompletnie elastycznośći. A kanały Canal+ Family dla osób nie interesujących się sportem to kompletna porażka.
Chcesz C+Sport? Zapłać za denne Film1 i Film2 plus jakieś Family

No jasne, bo przed fuzją można było sobie wykupić sam C+Sport, nieprawdaż? Chciałem filmy, to musiałem płacić za denne C+Sport, C+Gol i C+Weekend.

Zauważ tylko ile ta całość pakietu C+ wcześniej kosztowała.

Wcześniej też trzeba było brać całą paczkę, ale przynajmniej zawartośc była jasna - sport to sport, film to film - dla mnie mieszanie sportu i filmu na jednym kanale jest bez sensu skoro to ma być kanał premium.

Sport, który doszedł mogli umieścić na jednym kanale sportowym, to samo z filmami - zrobić nowy kanał z nowymi filmami, ponazywać to Sport Extra i Film Extra i sprzedawać po 10zł od każdego - myślę, ze byłoby to mniej więcej uczciwe i na pewno nie byłoby takiej fali protestów.

Reszta nowych gadżetów też dodatkowo płatna - kto chce to bierze, kto nie chce to nie - i to jest dla mnie elastyczna oferta i nowa definicja rozrywki :jupi:

 

Mnie żadne vody, netvody nie interesują - nie mam na to czasu - czekam na C+ Universe w rozsądnej cenie.

 

Czekam na rozwój wydarzeń, mogę zostać z tym co mam ale zastanawiam się też czy aby w grudniu kiedy przyjdzie mi podpisywać kolejny aneks proozycje nie będą czasem gorsze niż w tej chwili. Wtedy nie będzie już afery i tych co zostaną ze starymi umowami przerobią jak zechcą. Prawda, że to możliwy scenariusz? Dla mnie to problem - nie chcę iść do CP, kablówka i internet w moim wypadku nie są alternatywą :(

Jestem w podobnej sytuacji i zamierzam czekać - nie sądzę, żeby były gorsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwila rozmowa z konsultantem /1229478/ w sprawie otrzymania rezygnacji.

Miałem wszystkie pakiety plus Npremium koszt ok 69 zł. Propozycja migracyjna to silver 79

Pan grzecznie sprawdził wszystko ok wypowiedzenie wpłynęło. No i na tym się skończyło żadna propozycja z jego strony nie padła. Spytał tylko dlaczego rezygnuje to przedstawiłem mu kilka argumentów z forum i tyle w temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jak na ironie o 9 rano babina z enceplus dzowniła z niesmaowita i nie powtarzlana oferta za 109 zł i 18 miesieczny kaganiec. Grzecznie odpowiedziąłem że przestała mnie interesowac ich oferta z dniem 21 marca.

Byłem godzinę temu oddać dekoder N do punkt NC plus i nie wiem jak w innych miejscach w Polsce ale u mnie facet minę miał jakby zaraz miał iść drzewa szukać, od startu sprzedał raptem 4 abo i Universe i Silvera zwrotów dekoderów już miał na dwóch kurierów. Okreslił tylko to jednym zdaniem; jak tak dalej pójdzie to zrezygnuje z prowadzania punktu NC+, p[panowie z C+ popełnili z oferta samobójstwo.

Natomiast u konkurencji CP zrobił się mały zator w dekoderach, aktualnie brak na stanie i trzeba czekać na dowóz. Ciesze się osobiście iż pozbyłem się tego francuskiego g....., nikt a już nie żaden julek i menedżer z C+ nie będzie mi dyktował za ile i na ile moje oczy mogą oglądać. To ja tu dyktuje warunki ile się godzę płacić, za co i na ile chce. Koniec roku dla NC+ z ilością abo oraz z finansami widzę w ciemnych kolorach, chyba że dojdzie do jakiego wielkiego przewrotu w ofercie. Obecnie po prostu " zabili się" sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...