Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie jestem w temcie, a nie chce mi się wertować wielu stron. Mam kompakt z paczką canal+. Nie dostałem jeszcze nowej umowy od canal+. Czy w związku z tym mogę wypowiedzieć umowę czy musze czekać na list od nc+?

 

PS, i czy ewentualnie jest opcja żeby zostać do końca umowy czy muszę migrować/rozwiązac umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie wypowiedzenia,mam umowe jeszcze na 15 miesiecy z cyfra plus mam pakiet canal plus optimum hd płace 71 zł,posiadam tez 2 cameleony za ktore płace 20zł razem 90zł .Mam powłanczane wszystko i umowe jeszcze wazna bardzo długo a wypowiedzenie chce wysłac tylko dlatego zeby w negocjacjach uzyskac cos lepszego.Mam pytanko czy te wypowiedzenie wysłac teraz z data 30 kwietnia bo tak mi sugerowano czy z jakas inna data i jaki wpisac powód zeby to miało rece i nogi,bede wdzieczny za odpowiedz.Jesli chodzi o mnie to chciałbym wynegocjowac pakiet mniej wiecej przypomionajacy optimum hd z paczka canal plus 2 karty bym chciał aby mi zostawili.czyli mniej wiecej 90zł moge nadal płacic,mysle ze za 2-3 tygodnie moze bedzie to mozliwe pozdrawiam ps pytam o to 3 raz, rozumiem ok nie ten watek ale skoro piszecie tu o roznych [beep]ołach czy ktos mogłby mi pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem tych którzy dostali pisemka...niestety muszą coś zrobić...negocjować (nie widzę tu nic meczącego) lub zrezygnować...ale Ci którzy mogą dalej kontynuować umowy szczególnie dobre umowy cenowo (60-70zł) to gdzie się tak spieszą z migracją?....co tam mają teraz ciekawego więcej w tym nc+?... przecież jeszcze może się dużo zmienić na plus...jeszcze nie wszystkie kanały mają odpowiednie kodowanie...jeszcze jest wiele niejasności....gdzie się tak szybko pchacie?:)...tu nie chodzi tylko o kase ale też o zasady:)

Dokładnie. Mnie niestety umowa na czas określony kończy się w maju, więc powoli szukam różnych rozwiązań, ale ci co mają umowy na dłużej powinni zachować spokój i poczekać na to co się wydarzy, zwłaszcza piszę tu o cyfrowiczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie wypowiedzenia,mam umowe jeszcze na 15 miesiecy z cyfra plus mam pakiet canal plus optimum hd płace 71 zł,posiadam tez 2 cameleony za ktore płace 20zł razem 90zł .Mam powłanczane wszystko i umowe jeszcze wazna bardzo długo a wypowiedzenie chce wysłac tylko dlatego zeby w negocjacjach uzyskac cos lepszego.Mam pytanko czy te wypowiedzenie wysłac teraz z data 30 kwietnia bo tak mi sugerowano czy z jakas inna data i jaki wpisac powód zeby to miało rece i nogi,bede wdzieczny za odpowiedz.Jesli chodzi o mnie to chciałbym wynegocjowac pakiet mniej wiecej przypomionajacy optimum hd z paczka canal plus 2 karty bym chciał aby mi zostawili.czyli mniej wiecej 90zł moge nadal płacic,mysle ze za 2-3 tygodnie moze bedzie to mozliwe pozdrawiam ps pytam o to 3 raz, rozumiem ok nie ten watek ale skoro piszecie tu o roznych [beep] czy ktos mogłby mi pomoc?

zostań z tą umową jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie wypowiedzenia,mam umowe jeszcze na 15 miesiecy z cyfra plus mam pakiet canal plus optimum hd płace 71 zł,posiadam tez 2 cameleony za ktore płace 20zł razem 90zł .Mam powłanczane wszystko i umowe jeszcze wazna bardzo długo a wypowiedzenie chce wysłac tylko dlatego zeby w negocjacjach uzyskac cos lepszego.Mam pytanko czy te wypowiedzenie wysłac teraz z data 30 kwietnia bo tak mi sugerowano czy z jakas inna data i jaki wpisac powód zeby to miało rece i nogi,bede wdzieczny za odpowiedz.Jesli chodzi o mnie to chciałbym wynegocjowac pakiet mniej wiecej przypomionajacy optimum hd z paczka canal plus 2 karty bym chciał aby mi zostawili.czyli mniej wiecej 90zł moge nadal płacic,mysle ze za 2-3 tygodnie moze bedzie to mozliwe pozdrawiam ps pytam o to 3 raz, rozumiem ok nie ten watek ale skoro piszecie tu o roznych [beep] czy ktos mogłby mi pomoc?

zostań z tą umową jak najdłużej.

czyli mam rozumiec ze nie wysyłac wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź im lepiej pełny pakiet w Cyfrowym Polsacie. Zaoszczędzisz im kłopotów z NC+ na starość :!:

 

Chyba nie miałeś nigdy do czynienia z CP - to jest dopiero szambo... a jak wypowiadasz umowę, to wszystko dokumentuj na fotkach przy świadkach i wypowiedzenie wysyłaj tylko ze zwrotką, bo inaczej Ci powiedzą, że nic im nie wysałełś - zresztą nawet ze zwrotką kłamali w żywe oczy twierdząc, że nic nie przyszło - dopiero gdy im zakomunikowałem, że mam w dłoni zwrotkę z potwierdzeniem przez nich odbioru wypowiedzenia, to nagle w systemie takowe się znalazło... sory za OT, ale jak czytam posty zachwalające CP, to krew mnie zalewa - właśnie miałem dla rodziców, a rozwiązanie umowy i odesłanie sprzętu (nie można oddać tam gdzie brałeś) to był szczyt, złodziejstwo i naciągactwo - do tego stopnia, że próbowali wyłudzić kasę za pilota, który również się nagle odnalazł w kartonie po moim oświadczeniu, że mam dokumentację fotograficzną pakowania sprzętu i świadka, że pilot był zapakowany... Generalnie po za WizjąTV miałem wszystkie platformy i drugiego takie [beep]u jak CP nie było...

Co do nc+ dostałem ofertę, w której mam wszystko co miałem(Monster, HBO, seriale) z zamianą nPremium na komplet C+ za 19zł więcej niż miałem... poczekam jeszcze do końca przyszłego tygodnia, choć ta oferta zupełnie mnie już satysfakcjonuje, może uda się coś jeszcze urwać, tak czy siak dramatu nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem na nc+ w sprawie listów z propozycją nie do odrzucenia i pan konsultant powiedzial ze w kwietniu wszyscy abo. cyfry takie listy dostaną.

 

Konsultanci są bardzo słabo poinformowani. Wczoraj także i ja doczekałem się telefonu ws. migracji do super platformy nc+. Mam C+Kompakt HD (6 miesięcy za 41 i 6 miesięcy za 82zł=średnio 61zł/msc) i swój dekoder Ferguson 250 Combo. Oferta dla mnie: Platynka za 99zł, odrzekłem, by skontaktowali się ze mną, dopiero wówczas kiedy ceny będą na podobnym poziomie jak do tej pory, a więc do 70zł.

Pani na moją odpowiedź zaczęła wypominać, że i tak będę musiał się określić, bo niebawem i do abonentów C+ będą wysłane listy z ofertą migracyjną. Zdziwiłem się, zacząłem ją wypytywać czy UOKiK w końcu zezwolił na takie praktyki i czy postępowanie wszczęte ws.listów do abonentów N zostało zakończone, Pani odrzekła: nie mam takich informacji. Zupełnie nie wiedziała, że UOKiK depcze im (a raczej platformie nc+) po piętach!

 

Tak, czy siak, z racji tego, że umowa kończy mi się z końcem sierpnia ja swoje wypowiedzenie wysłałem w poniedziałek (wypowiedzenie na podstawie zmiany oferty programowej), kilka godzin przed telefonem z nc+ :) jak zejdą z ceną abonamentu za pełen pakiet canali+ do około 70-75 z wielką ochotą podpiszę nową umowę. Nie mam zamiaru płacić ponad 50% więcej niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie wypowiedzenia,mam umowe jeszcze na 15 miesiecy z cyfra plus mam pakiet canal plus optimum hd płace 71 zł,posiadam tez 2 cameleony za ktore płace 20zł razem 90zł .Mam powłanczane wszystko i umowe jeszcze wazna bardzo długo a wypowiedzenie chce wysłac tylko dlatego zeby w negocjacjach uzyskac cos lepszego.Mam pytanko czy te wypowiedzenie wysłac teraz z data 30 kwietnia bo tak mi sugerowano czy z jakas inna data i jaki wpisac powód zeby to miało rece i nogi,bede wdzieczny za odpowiedz.Jesli chodzi o mnie to chciałbym wynegocjowac pakiet mniej wiecej przypomionajacy optimum hd z paczka canal plus 2 karty bym chciał aby mi zostawili.czyli mniej wiecej 90zł moge nadal płacic,mysle ze za 2-3 tygodnie moze bedzie to mozliwe pozdrawiam ps pytam o to 3 raz, rozumiem ok nie ten watek ale skoro piszecie tu o roznych [beep] czy ktos mogłby mi pomoc?

zostań z tą umową jak najdłużej.

czyli mam rozumiec ze nie wysyłac wypowiedzenia?

Już tu kiedyś pisałam, że co prawda od takiego kombinowania może to i owo rozboleć ale warto pomyśleć trochę bardziej do przodu niż tylko do końca kwietnia czy maja... Jestem w c+. Mam umowę do 01.2014, Superpremium hd+hbo+cinemax + pace 500 GB za 114zł.To tak sobie ale i tak lepiej niż mi zaproponują. W zasadzie luzik, nic nie wypowiadam, nigdzie nie dzwonię. Nc+ też się nie odzywa. Czekam na rozwój wydarzeń, mogę zostać z tym co mam ale zastanawiam się też czy aby w grudniu kiedy przyjdzie mi podpisywać kolejny aneks proozycje nie będą czasem gorsze niż w tej chwili. Wtedy nie będzie już afery i tych co zostaną ze starymi umowami przerobią jak zechcą. Prawda, że to możliwy scenariusz? Dla mnie to problem - nie chcę iść do CP, kablówka i internet w moim wypadku nie są alternatywą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do migrujących z n

czy komus migrujacemu z WPT /bez nPremium/ włączono po migracji/w ramach promocji do końca kwietnia/ kanały PREMIUM CANAL+

konsultant przy migracji potwierdził, potem BOK też potwierdziło a nie włączyli

wiec piszę reklamację a jak nie włączą to niedotrzymanie umowy migracji /nagrana rozmowa/ i wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie wypowiedzenia,mam umowe jeszcze na 15 miesiecy z cyfra plus mam pakiet canal plus optimum hd płace 71 zł,posiadam tez 2 cameleony za ktore płace 20zł razem 90zł .Mam powłanczane wszystko i umowe jeszcze wazna bardzo długo a wypowiedzenie chce wysłac tylko dlatego zeby w negocjacjach uzyskac cos lepszego.Mam pytanko czy te wypowiedzenie wysłac teraz z data 30 kwietnia bo tak mi sugerowano czy z jakas inna data i jaki wpisac powód zeby to miało rece i nogi,bede wdzieczny za odpowiedz.Jesli chodzi o mnie to chciałbym wynegocjowac pakiet mniej wiecej przypomionajacy optimum hd z paczka canal plus 2 karty bym chciał aby mi zostawili.czyli mniej wiecej 90zł moge nadal płacic,mysle ze za 2-3 tygodnie moze bedzie to mozliwe pozdrawiam ps pytam o to 3 raz, rozumiem ok nie ten watek ale skoro piszecie tu o roznych [beep] czy ktos mogłby mi pomoc?

Proste: chcesz się spieszyć - wypowiadaj umowę do końca kwietnia w związku z zaprzestaniem nadawania kanałów gwarantowanych przez C+. Nie chcesz się spieszyć - czekaj na list od nC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...