Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

169 za all dostałem stary mooltiroom 2 karty w cenie , dwa dekodery pace pvr i philips pvr za darmo umowa na 18 miesięcy , w cyfrze jestem od 8 lat myślę że za wszystko to i tak dobra cena.

 

Ja też jestem długoletnim abonentem C+ i taka oferta też by mnie satysfakcjonowała. Miałeś jednego Pace i dobrałeś drugiego czy już miałeś dwa ?

miałem dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili - platyna 99+mr-20+10 phillips pvr 250; podziękowałem

 

trzeba było sie jeszcze zapytać czemu tak tanio i rzucić słuchawką jak mój szwagier rano;D

 

Najlepsze ze konsultantka powiedziała, że oni kiedyś byli elastyczni ale teraz już nie są - i [beep]ie w banie, że 2 w 1 blablabla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zrozumieć ludzi którzy dzwonią do nc+ i napalaja sie na nowe aba w syt. gdy mają wazne korzystniejsze abo z c lub n.

Po co sie śpieszyć?

Poczekajmy potrzymajmy ich.

Nawet konsultanci na liniach (miedzy wierszami) widza ze obecne oferty to kicha.

Bo co to za deal dla kogos kto ma c+optimum z multi za 70zł brac platinium za chocby 99zl bez multi.

Oferta nie warta az 50% dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

169 za all dostałem stary mooltiroom 2 karty w cenie , dwa dekodery pace pvr i philips pvr za darmo umowa na 18 miesięcy , w cyfrze jestem od 8 lat myślę że za wszystko to i tak dobra cena.

 

Ja też jestem długoletnim abonentem C+ i taka oferta też by mnie satysfakcjonowała. Miałeś jednego Pace i dobrałeś drugiego czy już miałeś dwa ?

miałem dwa

 

Ja przedłużałem umowę w marcu i mam możliwość dobrania drugiego Pace 500 za 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ze konsultantka powiedziała, że oni kiedyś byli elastyczni ale teraz już nie są - i [beep] w banie, że 2 w 1 blablabla...

 

Trzeba było powiedzieć: "ale przecież reklamujecie się jako elastyczna platforma, w której każdy znajdzie coś dla siebie". No i że z tego powodu jesteś w stanie zapłacić tylko [wstaw kwotę] złotych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili - platyna 99+mr-20+10 phillips pvr 250; podziękowałem

 

trzeba było sie jeszcze zapytać czemu tak tanio i rzucić słuchawką jak mój szwagier rano;D

 

Najlepsze ze konsultantka powiedziała, że oni kiedyś byli elastyczni ale teraz już nie są - i [beep] w banie, że 2 w 1 blablabla...

 

trzeba było powiedzieć, dlaczego nei obniżyli abinentu kiedy potracili wszystkie wytwórnie i serie a na rzecz n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili wczoraj do mnie:

 

Konsultant: .... platyna + mr + multi na starych zasadach 119

Ja: nie dziekuje

 

Dzisiaj:

 

K: platyna +mr + multi na starych zasadach 139

Ja: ale wczoraj proponowaliscie mi to samo za 99 (taka mala sciema :D)

K: (cisza), aha, a to czy pan sie zdecydowal ?

Ja: tak, jezeli dodacie gratis paczke HBO

K: ble ble ble ze nie moga

Ja: prosze zadzwonic jak beda mogli

 

:lol:

 

je...ni :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy. Przy zamawianiu nc+ online (na razie oczywiście nie będą zamawiał, chciałem tylko przyjrzeć się szczegółom oferty):

https://ncplus.pl/sklep/promocje/allinclusiveplus/zamow

 

i nie da się odznaczyć dekodera (taka "różowa kropka"). Czy to znaczy, że aby skorzystać z nc+ muszę wziąć od nich dekoder ?!

Tak, nowi użytkownicy muszą brać nowe dekodery z Conaxem

 

Jestem abonentem Cyfry, więc wynikałoby z Twojej odpowiedzi, że nie muszę brać tych ich dekoderów, ale czy na moich obecnych dekoderach (jeden to dekoder HD - Ariva 102E, a drugi to dekoder SD - STRONG 6880) będzie działał Multiroom Standard HD lub Multiroom Premium HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu jak sie dodzwoniłem i podałem numer umowy to powiedzieli że serwery im padły i mam zadzwonic za kilka godzin... na fanpagu moja oferta nc+ podobny temat i kilka ciekawych wypowiedzi, komuś nawet dali obecna oferte z nki + paczke canal+ w starym abonamencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!! Przestańcie z tym utyskiwaniem ze jeszcze do Was nikt nie dzwonił, powtarzam jak niektórzy tu kumaci , zadzwonią spokojnie, zrozumcie w koncu to oni prowadzą ten biznes i to im zależy na kliencie. I najważniejsze nie godzić sie absolutnie na obecne stawki. To przecież grabierz w biały dzień. Spójrzcie jak wygląda sytuacja na rynkach zachodnich, Francja, Niemcy, W.Brytania tam maks 50 euro za full pakiet a nawey mniej. A gdzie nam do nich zarówno z ofertą nie mówiąc o zarobkach. Spokojnie czekać zejdą z ceną chcą czy nie będą zmuszeni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, na forum piszą tez pracownicy ncplus, "zachwalają" okazje, żeby zwabić przebierających nogami do podpisania nowych umów natychmiast... po co pospiech, drożej NIE BĘDZIE!!!!

Nie dajcie się złapać na ich posty, że ich autorzy zadowoleni z uzyskanych rabacików.

Póki co zbierają opinie ile można wyrwać kasy z nowych umów, jaka jest uległość abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...