Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak popelnili blad, to bedziesz mogl chyba tylko skladac reklamacje, a nie zrezygnowac z umowy.

 

Tak ale mogę zrezygnować i wrócić do poprzedniego pakietu lub migrować z korektą.

 

tak na logikę to zrezygnować będziesz mógł jak będą szli w zaparte i będą chcieli ci tą kwotę na siłę wcisnąć; jeśli powiedzą że się pomylili i tej dopłaty nie będzie - czyli to co wynegocjowałeś to nie będziesz miał żadnych podstaw do zerwania umowy

 

No właśnie pytałem się konsultanta i powiedział ze jek przyznają mi racje i będzie ich błąd to będę mógł zrezygnować całkowicie z migracji

 

to ten sam ci powiedział że raczej nie masz szans z tą reklamacją? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak wyleci choć jeden kanał i złożę reklamację to go przywrócą ?

Raczej nie.

No a nikt mnie nie poinformował. Dokładnie śledziłem tą stronę, Wasze posty, rozmowy moich znajomych, ludzi w APSach. Każdy kto migrował został poinformowany o niegwarantowanych kanałach - ja nie.

Ja nie zamierzam odchodzić z nc+. Co to, to nie. Tyle że jak sprawy przybiorą dziwny odbiór /nagłe obniżki itd./ to zamierzam wykorzystać ich błędy na swoja korzyść.

I mam dziwną pewność że nie będzie z tym problemu.

Ps. a poza tym mam za sobą rozmowę z konsultantem /nazwisko, czas i data zapisane/, który stwierdził że moja umowa z nc+ obowiązywać będzie od 1 maja /choć już odbieram/.

Wszystko zanotowane, zapisane.

Jeżeli zajdzie potrzeba, wykorzystam wszystkie bzdury które mi wciskano przeciwko nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak wyleci choć jeden kanał i złożę reklamację to go przywrócą ?

Raczej nie.

No a nikt mnie nie poinformował. Dokładnie śledziłem tą stronę, Wasze posty, rozmowy moich znajomych, ludzi w APSach. Każdy kto migrował został poinformowany o niegwarantowanych kanałach - ja nie.

Ja nie zamierzam odchodzić z nc+. Co to, to nie. Tyle że jak sprawy przybiorą dziwny odbiór /nagłe obniżki itd./ to zamierzam wykorzystać ich błędy na swoja korzyść.

I mam dziwną pewność że nie będzie z tym problemu.

 

A czytales umowe i regulamin ktory Ci przyslali? Masz gdzies tam jakies info, ktore kanaly sa gwarantowane a ktore nie? Masz tam w ogole spis kanalow? Zgodziles sie na warunki ktore masz w umowie, a jesli tam nie ma nic o niegwarantowanych kanalach, to nie ma o czym mowic. Jesli cos sie nie zgadza, to tak jak pisalem pewnie zostaje tylko reklamacja, ale owa reklamacja nie spowoduje ze bedziesz mogl zmienic sobie ceny ktore wczesniej zaakceptowales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Moim zdaniem, co ja mówię jakim moim, co najmniej kilkudziesięciu tysięcy niezadowolonych abonentów, ludzi mediów, nowych klientów to, że NC+ pod każdym względem nie przygotowała się do tego startu ... Od samego początku czyli od 21 marca na każdym kroku same wpadki czy to marketingowe związane z ofertą programową, cenami, nie jasnymi warunkami umowy, kruczkami typu niegwarantowanymi kanałami, poprzez brak kanałów po migracji np. dla abonentów Cyfry+ (POLSAT HD, HISTORY HD), gdzie w dniu startu podczas prezentacji tak zachwalano nowy produkt pod każdym względem elastyczności i dobierania oferty poprzez odbiór kanałów NC+ na wszystkich możliwych dekoderach czy to N-ki czy z Cyfry+ ... A tu się okazuje że abonenci N-ki mają lepszy dostęp do kanałów NC+ niż abonenci Cyfry+ ... Mieli tyle czasu by wszytko dopiąć na ostatni guzik i przedstawić wszytko na poziomie światowym, a wystartowali jak laicy z przed 20-tu lat jak telewizja komercyjna wchodziła dopiero na rynek ... NC+ jeszcze w tej chwili jest w powijakach ... CAŁY ZARZĄD DO WYMIANY WRAZ Z TYM PREZESEM - NIEUDACZNIKIEM ! WSTYD MOŚCI PANIE, WSTYD ! Kogo Pan sobie dobrał za współpracowników !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko, widzę że fora jak zwykle wiedzą lepiej.

Nie ma sprawy, nie było tematu.

 

Po prostu zadziwia mnie taka pewnosc, ze ci co juz zmigrowali beda sobie mogli zmienic ceny jak tylko wejda obnizki. Na to bym raczej na waszym miejscu nie liczyl.

Ja na obniżkę również nie liczę, bo nie jestem fantastą, ale uważam że będzie można ugrać co nieco extra /jakieś history hd, sundance, może filmboxy, cinemaxy, hbo za pół ceny/ - takie manewry przerabiałem kilka razy podczas moich przygód z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką sytuację.

Przy przedłużaniu umowy umówiłem sie z konsultantem na dzierzawę dekodera PVR za 0 zł m-cznie.

Rachunek przyszedł , że mam płacić 20 zł m-cznie. Zgłosiłem reklamacje, zażądałem odsłuchania rozmowy i sprawa załatwiona. Uwzględnili reklamacje.

Tak, że sprawa jest do wygrania.

Po jakim czasie od zgłoszenie reklamacji miałeś na nią odpowiedź?

 

Reklamacje zgłosiłem po 1 m-cu, gdy dostałem rachunek. Czas oczekiwania dokładnie nie pamiętam , ale coś 2-3 tygodnie. Termin rozpatrzenie był wg. regulaminu, więc tam szukaj dokładnych danych.

Jestem / byłem / w Cyfrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa była w pudełku od dekodera - nie wiem czy w ogóle kurier o tym wiedział. Ja nic nie podpisywałem, a konsultant nie poinformował mnie przez telefon że coś takiego jak "kanały niegwarantowane" w ogóle istnieje, także mam podstawę do rezygnacji z ich winy, jako że nie zostałem poinformowany o WSZYSTKICH warunkach umowy. Na potwierdzenie jest rozmowa telefoniczna. Do tego w umowie co innego, co innego uzgodniłem przez telefon.

Póki mi to pasuje, póty przy tym zostanę, ale jak wejdą jakieś zniżki, promocje czy inne, lepsze opcje migracyjne to od ręki wykonam telefon :)

Sami sobie jesteście winni za pośpiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczyli mnie kwotą 119zł za Platinum +MR z cyfry i mój dekoder, teraz łaskawie zeszli 5zł haha cytuję:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, iż postulowane przez Pana warunki nie zawierają się w ofercie nc+.(Chciałem Platynę z MR za 99)

 

Wobec pierwszego wariantu, może Pan skorzystać z propozycji przedstawionej w poprzedniej korespondencji.

 

W przypadku drugiego wariantu, proponuję Panu przedłużenie Umowy na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ Platinum w cenie promocyjnej 99 zł przez 18 miesięcy (cena standardowa 149 zł).

 

- usługa netVOD+ konto podstawowe z rabatem 100% przez 18 miesięcy (cena standardowa 1 zł 99 gr).

 

- usługa netVOD+ pakiet CANAL+ Platinum z rabatem 100% przez 18 miesięcy (cena standardowa 10 zł).

 

- usługa Multiroom z rabatem 10 zł przez 18 miesięcy (cena standardowa 20 zł).

Opłata po przyznaniu zniżki wyniesie 10 zł

 

- dzierżawa dekodera turboBOX+ w cenie 5 zł przez 18 miesięcy.

 

- okres Umowy - 18 miesięcy.

 

Łączna opłata abonamentowa wyniesie 114 zł. (Co ciekawe teraz po dobraniu MR 22 marca za 20zł, płacę za Superpremium HD z HBO 114zł :)

Jestem skłonny zgodzić się na powyższe warunki jak dadzą 2 dekodery PVR w dzierżawę za 0zł i całkowita cena z obydwoma wyniesie te 109zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez sie niektorym dziwie, bo rozumie osoby ktore mialy dwie platformy(n i c+) i tym ktorym mieli umowy do konca marca gdyz ci pierwsi beda oplacac jeden abonament a drudzy niemieli jakby wyboru a chca miec dostep do kanalow premium ale gdzie sie spieszylo osobom majace jeszcze kilku miesieczne umowy?, wiec nie pozostalo mi nic innego jak powiedziec to teraz plac i placz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę już się zaczyna lament że jak obniżą ceny to tym co już płacą więcej to coś dadzą. Proszę Was nie bądżcie smieszni. Jak dzisiaj kupie chleb za 2.50 a jutro ten sam bedzie po 2.30 to co powiem w sklepie żeby dali mi lizaka za to? Bez jaj.

I jeszcze jedno - nie żdziwię się jak po otrzymaniu faktur za NC+ wybuchnie kolejna afera z zawyzonymi cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytują mnie Ci napaleńcy co podpisali umowy wcześniej bo byli [beep]i chcieli mieć już a teraz narzekają chcą rozwiązywać,szukają jakiś kruczków,ludzie daliście sobie wcisnąć bubel po trzykrotnej cenie jego wartości każdy ostrzegał mówił poczekajcie podpisaliście to milczcie teraz!!!!!!!!!!!!!!Reszcie którą nie podpisała będą chcieli wcisnąć ta pseudo ofertę jeszcze trochę taniej ale nie wiele.Ja mam to po wczorajszym dniu w głębokim poważaniu,mogą sobie wszystko odłączyć nie będę żył ta ich śmieszna platforma,bardzo chciałbym aby była jakaś alternatywa,niestety jej nie ma,nc plus stało się monopolista jeśli chodzi o dobry sport ,który mnie akurat interesuje,ale i bez tego można żyć.Jak to mówią [beep]y 2 razy traci,ludzie zaczna podpisywać bo zejdą z cenami bo będą musieli,ale ja przewiduje ze jak teraz są takie problemy i bałagan to im dalej tym będzie gorzej.Nc plus jeszcze nie raz negatywnie zaskoczy swoich abonentów.Jak można zniszczyć dobra markę przynosząca zyski jaka była cyfra plus w 2 tygodnie nie rozumiem.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak wyleci choć jeden kanał i złożę reklamację to go przywrócą ?

Raczej nie.

No a nikt mnie nie poinformował. Dokładnie śledziłem tą stronę, Wasze posty, rozmowy moich znajomych, ludzi w APSach. Każdy kto migrował został poinformowany o niegwarantowanych kanałach - ja nie.

Ja nie zamierzam odchodzić z nc+. Co to, to nie. Tyle że jak sprawy przybiorą dziwny odbiór /nagłe obniżki itd./ to zamierzam wykorzystać ich błędy na swoja korzyść.

I mam dziwną pewność że nie będzie z tym problemu.

Ps. a poza tym mam za sobą rozmowę z konsultantem /nazwisko, czas i data zapisane/, który stwierdził że moja umowa z nc+ obowiązywać będzie od 1 maja /choć już odbieram/.

Wszystko zanotowane, zapisane.

Jeżeli zajdzie potrzeba, wykorzystam wszystkie bzdury które mi wciskano przeciwko nim.

 

Jakbyś słuchał umowy, którą Ci na pewno odczytano i którą zaakceptowałeś to byś wiedział.. Wszystko.. Umowa z C+ kończy Ci się z końcem kwietnia, umowa z NC+ jest ważna od dnia kwietnia w którym ją zawarłeś (pozornie paradoks), ale czas (18 miesięcy) liczony jest od maja i opłaty też od maja za NC+ - 'od pierwszego dnia następującego po miesiącu w którym umowę zawarłeś' - jest o tym punkt, a nawet w formie pytania, jeśli powiesz nie umowy nie możesz zawrzeć, więc na pewno powiedziałeś tak. Jest to tak zrobione m.in. po to żeby się rachunki nie zdublowały. Kanały też są wymieniane w umowie, te świadczone promocyjne - których licencje będą przedłużane z końcem roku, bo wtedy się one kończą i te kanały na 99,9% będą, ale firma się asekuruje. ;) Trzeba słuchać. A jeśli decydujesz się na dany pakiet, to jego zawartość programową (żeby konsultant nie musiał wymieniać wszystkich np. 114 kanałów które będziesz miał i nie czekał aż zanotujesz ich nazwy.. xD ) która po zawarciu umowy Cie dotyczy masz na stronie NC+, no i po to też m.in. pakiety nazwy mają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daimon82

po pierwsze: posiadasz jakieś dane, ze C+ przynosił jakieś konkretne zyski?

po drugie: posiadasz jakieś dane, że pakiety nc+ sa warte 3 razy mniej niż wynosi ich cena?

 

Nawet jeśli ceny pójdą w dół to raczej o parę złotych... tak mi się wydaje przynajmniej.

 

A milczał to będę jak mi się zechcę, a nie dlatego, że jakaś nieznajoma mi osoba tak "zaleca" na forum ;-)

 

BTW: ostatni weekend pokazał, że w pakiecie platinium (chodzi mi o canaly+) jest naprawdę co oglądać... fakt, że część z tych rzeczy była już wielokrotnie emitowana na npremium, ale mimo wszytsko, ciężko się było zdecydować, który kanał włączyć.

A jeśli chodzi o "kopaną" no to raczej nie jest możliwe, żeby ktoś obejrzał większość meczy... jakaś "piłkonożna masakra".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ zawsze było drogo. Od trzech lat zaczęło tanieć premium. W ostatnim okresie ceny już były zdecydowanie dumpingowe, pewnie żeby utrzymać przed fuzją ilość abo. Ja za Superpremium za ostatni miesiąc płaciłem 99pln +20 i 20 za dodatki. Teraz płacę 109 za Platinum, mr i pvr

Fakt nie mam tych HBO Cinemax, Filmbox, bez któryh na tym forum niektórzy nie wyobrażają sobie dalszej egzystencji.(a najwięcej burzą się ci którzy dostali je na kilka m-cy gratis) Ale jakby nie było, te kanały na dziś nie są warte dodatkowych pieniędzy, za to doszły trzy Canal+ z ofertą filmową i Nsport z LM/ LE.

Są tańsze inne platformy, żyjemy w Europie mamy wolny rynek, ale gdzie mogę, za tą cene podłączyć cztery tv i jeszcze mieć dodatkową karte na wyjazd.

Ludzie ilu was tu jest, wciąż powtarzające się nicki, 90% abo płaci rachunki, ponarzeka i tyle ich wiedzy, a negocjacje to dla nich czysta abstrakcja. ile przyślą tyle zapłacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daimon82

po pierwsze: posiadasz jakieś dane, ze C+ przynosił jakieś konkretne zyski?

po drugie: posiadasz jakieś dane, że pakiety nc+ sa warte 3 razy mniej niż wynosi ich cena?

 

Nawet jeśli ceny pójdą w dół to raczej o parę złotych... tak mi się wydaje przynajmniej.

 

A milczał to będę jak mi się zechcę, a nie dlatego, że jakaś nieznajoma mi osoba tak "zaleca" na forum ;-)

 

BTW: ostatni weekend pokazał, że w pakiecie platinium (chodzi mi o canaly+) jest naprawdę co oglądać... fakt, że część z tych rzeczy była już wielokrotnie emitowana na npremium, ale mimo wszytsko, ciężko się było zdecydować, który kanał włączyć.

A jeśli chodzi o "kopaną" no to raczej nie jest możliwe, żeby ktoś obejrzał większość meczy... jakaś "piłkonożna masakra".

Chłopie weź przestań wypisywać taka herezje!!!!!Podpisałeś oglądaj i płac tyle ile wynegocjowałeś!!!!!mysle ze tak to sie mniej wiecej kształtuje napalency którzy płaca za platinum 120zł,ludzie którzy coś ugrają czyli 99,i po ich totalnej obnizce moze byc moim zdaniem 89 i to tyle muszą jeszcze miec gdzieś zyski ,ale to tylko moje zdanie mzoesz sie z nim nie zgodzić,masz do tego prawo,może i nie mam racji tylko proszę Cie nie narzekaj jak dałeś się nabrać i podpisałeś.Myślę ze tyle w temacie naRka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.. tyle, że ja nie narzekam.... wiec do końca nie wiem o co Ci chodzi..

No i sprecyzuj to z tymi "herezjami"....

 

Tak na chłopski rozum, to oferta jakąś kasę musi kosztować. Wiem, że mogą to być kwoty od 85-110 zl za platinium, ale na forum niektórzy krzyczą że platinium to max 50zl...

Taka sytuacja jest możliwa, ale wtedy za jakiś czas oleją część lig, nie wykupią praw do ligi mistrzów i naprawdę nie bedzie co oglądać, a wtedy to i 50zl bedzię o wiele za dużo.

 

Takie prawa do ligi mistrzów to powiedzmy ok 50 mln euro, co przy 2,5 mln abonentów daje to jakieś 6-8zl miesięcznie przez rok na osobę... a gdzie pozostałe ligi i co najważniejsze prawa do filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...