Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zapytanie odnośnie VOD Canal + od 05.04.2013r nie posiadam takiej zakładki, rozmawiałem z działem technicznym NC+ w dniu wczorajszym i osoba z która rozmawiałem zapewniła mnie, że powinienem taką mieć... Ponadto NC+ uruchomiło usługę w VOD net CANAL +

 

Kazał czekać do dzisiaj, że pewnie po nocy się pokaże ale nic z tego, wiecie może coś na ten temat ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie ile wy chcecie dac za Platyne ^^

 

Placilem za CANAL+ OPTIMUM HD 88 Pln+10 Pln za dzierzawe dekodera.

W NC+ dostalem Lige Mistrzow + kilka ciekawych kanalow, jak np TVP Historia do tego nie musze juz placic za dekoder wiec wychodzi mnie to 1 PLN drozej.

99 Pln za Platyne

Ile bym musial placic za platyne abym nie byl Polaczkiem ktory polkna haczyk ?

Warto spamowac internet i czekac 6 miesiecy aby dostac cene mazen 89 Pln ? hahaha

Nie znam nikogo kto by tyle płacił za C+Optimum. Ja wynegocjowałem rok temu słabe warunki /C+Optimum z PVR 65 zł + MR -10 zł/, znajomym w innym okresie udało się wynegocjować lepsze ceny, więc dla wielu osób punktem wyjścia są ceny niższe kilkadziesiąt złtych niż twoje, ponadto ja już wiem , że tracę kilka kanałów, które często oglądałem, a wiele innych na których mi zależy jest niegwarantowanych i np. kierownictwo nc może dojść do wniosku, że po prostu na nich zaoszczędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy migrując do oferty powiedzmy Universe, która w promocji kosztuje 59, może się okazać, że gdzieś w środku trwania umowy ta niby "promocja" się skończy i dowalą mi normalną cenę tego pakietu 89zł? bo już sama nie wiem jak to wygląda. haczyk na haczyku w tych ofertach :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie obraz jest świetny

mam nowego samsunga UED6500, obraz żyleta (co chyba że jakiś pacan ogląda na 40 calach z 1 m :brawo: . z tym, że u mnie siła sygnału 87-89 a jakość niezmiennie 100% 8) i za [beep] niżej nie zejdzie

acha, no i jeszcze podłączony mam dekoder z tv porządnym kablem HDMI (cena ok 80 zł a nie badziewem za 20...)

jak chce sie cieszyć dobrym obrazem, to i zainwestować trza a potem za emocje się zwróci

pozdrawiam realistów :mrgreen:

Poczytaj i popatrz sobie. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/l0y ... 4jbjh.html http://www.kinodomowe.idg.pl/news/36975 ... lacac.html.

Ponadto Canal+Family1 i 2 zastąpiły odpowiednio Canal+Weekend i Gol. Nie wiem co ma do tego nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą nie wiem co za d**il wymyślił to, że premiery filmowe są na Canal+, tak jakby nie mogły być na c+film - wtedy byłoby łatwiej rozdzielić paczkę C+

 

To właśnie świadczy o tym, że jedyny cel nowej platformy to za to samo wyciągnąć od nas jak najwięcej kasy. Chcesz tylko filmy? I tak musisz zapłacić za cały sport i vice versa. Family jak dla mnie totalnie bez sensu - starsze filmy można za free oglądać na naziemnych.

 

... Natomiast użytkownicy C+ i nki, którzy jeszcze nie migrowali a mieli kanały nPremium lub C+, dostaną do końca kwietnia 6 kanałów C+.

 

Zastanawiam się skąd taka pewność, że do końca kwietnia/czerwca? No chyba, że później przywrócą nam starą paczkę C+. Wyłączyć i nie dać nic w zamian nie mogą, bo znów posypią się skargi do UOKiK. W ogóle to bardzo dużo zależy od decyzji UOKiK - najlepiej, żeby orzekli, że skoro spółki ITI i CanalPlus ciągle istnieją to nie ma powodu, żeby nie wywiązali sie z umów i nie mają prawa zmuszać nas do ich zrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to jest właśnie gwoźdź do trumny migracyjnej nc+. przeanalizowałam już wszystko z CP vs. nc+, ceny, pakiety, ilości kanałów, ale jeśli tak stoi sprawa to w pon. wysyłam wypowiedzenie. jeszcze pytanie, jeśli mam dekoder na własność, to kartę muszę zdać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale mogą zrobić podwyżki i poinformować Cię o tym listem zwykłym :) Możesz oczywiście wtedy rozwiązać umowę...

 

Rozmawiałem o tym w punkcie C+ i ponoć odeszli już od takich praktyk. Teraz jest gwarantowana stała cena przez okres minimalny umowy.

 

Ja płaciłem za C+Optimum 78zł, do tego kanały HD za 11zł oraz MR za 10zł. W sumie 99zł każdego miesiąca. Czy dałem się robić w wała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

119 zł za platynę przy umowie na 18 miesięcy to cena wygórowana i nieuzasadniona - zgoda,

natomiast 99 zł za platynę przy umowie na 12 miesięcy wygląda już zupełnie inaczej, i jest to cena rozsądna, zwłaszcza mając na względnie dostęp do pełnej paczki c+ oraz szeroki zakres innych kanałów tematycznych.

 

Zauważcie, że 99% płaczków to klienci nki, którzy korzystali z pakietu HBO+ nPremium w cenie do 70 zł. Nie biorą oni jednak pod uwagę tego, że w tym samym czasie oferta

canal plus była droższa, z tego zresztą względu większość z tych osób decydowało się na nkę, nie zaś na canal plus. Teraz jak chce się mieć pełną paczkę canal plus i nieco szerszy zakres pozostałych kanałów dodatkowych , poza hbo to trzeba dopłacić ok. 30 zł, czego osoby te nie mogą zdzierżyć. Niestety sport w postaci wszystkich lig europejskich oraz ligi polskiej jest w cenie i naturalnym jest że oferta ta jest droższa od dawnej oferty nki, jest po prostu obszerniejsza, podobnie z pakietem kanałów filmowych. Przez lata miałem HBO i canal plus (pełen) i filmy w 70-80% przypadków oglądaliśmy te z canal plus nie z hbo.

 

Tak więc płaczki z pakietami od nki do 70 zł możecie zawsze wybrać golda za 79 zł gdzie: Canaly Familijne = Npremium (przejmą one wytwórnie filmowe npremium) zamiast hbo dostajecie 2 kanały canal plus film co w moim odczuciu w pełnym zakresie bilansuje hbo nawet z plusem dla canal plus. Niestety trzeba jednak dopłacić te 9 zł więcej..., co jednak częściowo znajduje pokrycie w większej ilości kanałów hd i ciekawszych propozycjach. Jest to moim zdaniem uczciwe.

 

Z jednym tylko działaniem nie mogę się zgodzić, i uważam że to sku........., pozbawienie z tych pakietów byłej nki Ligi Mistrzów, tzn. najatrakcyjniejszych meczów Ligi Mistrzów. Kotlety będą transmitowane na nsport, najciekawsze mecze przeniesione zostaną do canal plus. Zdaniem przedstawicieli ncplus jest to równoważone udostępnieniem na canal plus family meczów ligi hiszpańskiej i częściowo włoskiej, ale czy w rzeczywistości? Jedynie ta okoliczność świadczy o zawyżeniu ceny w stosunku do dotychczasowej. Reszta znajduje odpowiednie zbilansowanie w ofercie tematycznej.

 

Takie mam zdanie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine masz do nas pretensje, że umiemy negocjować?

 

przedstawiam tylko swoje zdanie

 

btw. a co takiego wynegocjowałes w ncplus? golda za 79?, platyne za 99? to dostaje każdy dotychczasowy klient.

podobnie w dawnej nc - złożyłeś wypowiedzenie z działu utrzymania każdy dostawał z urzędu propozycje 67-69 zł pakiet z hbo i npremium. :P niezłe negocjacje...

 

Wyjaśniłem tylko dlaczego obecna oferta jest droższa i komu jest to tak ciężko przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

119 zł za platynę przy umowie na 18 miesięcy to cena wygórowana i nieuzasadniona - zgoda,

natomiast 99 zł za platynę przy umowie na 12 miesięcy wygląda już zupełnie inaczej, i jest to cena rozsądna, zwłaszcza mając na względnie dostęp do pełnej paczki c+ oraz szeroki zakres innych kanałów tematycznych.

 

Zauważcie, że 99% płaczków to klienci nki, którzy korzystali z pakietu HBO+ nPremium w cenie do 70 zł. Nie biorą oni jednak pod uwagę tego, że w tym samym czasie oferta

canal plus była droższa, z tego zresztą względu większość z tych osób decydowało się na nkę, nie zaś na canal plus. Teraz jak chce się mieć pełną paczkę canal plus i nieco szerszy zakres pozostałych kanałów dodatkowych , poza hbo to trzeba dopłacić ok. 30 zł, czego osoby te nie mogą zdzierżyć. Niestety sport w postaci wszystkich lig europejskich oraz ligi polskiej jest w cenie i naturalnym jest że oferta ta jest droższa od dawnej oferty nki, jest po prostu obszerniejsza, podobnie z pakietem kanałów filmowych. Przez lata miałem HBO i canal plus (pełen) i filmy w 70-80% przypadków oglądaliśmy te z canal plus nie z hbo.

 

Tak więc płaczki z pakietami od nki do 70 zł możecie zawsze wybrać golda za 79 zł gdzie: Canaly Familijne = Npremium (przejmą one wytwórnie filmowe npremium) zamiast hbo dostajecie 2 kanały canal plus film co w moim odczuciu w pełnym zakresie bilansuje hbo nawet z plusem dla canal plus. Niestety trzeba jednak dopłacić te 9 zł więcej..., co jednak częściowo znajduje pokrycie w większej ilości kanałów hd i ciekawszych propozycjach. Jest to moim zdaniem uczciwe.

 

Z jednym tylko działaniem nie mogę się zgodzić, i uważam że to sku........., pozbawienie z tych pakietów byłej nki Ligi Mistrzów, tzn. najatrakcyjniejszych meczów Ligi Mistrzów. Kotlety będą transmitowane na nsport, najciekawsze mecze przeniesione zostaną do canal plus. Zdaniem przedstawicieli ncplus jest to równoważone udostępnieniem na canal plus family meczów ligi hiszpańskiej i częściowo włoskiej, ale czy w rzeczywistości? Jedynie ta okoliczność świadczy o zawyżeniu ceny w stosunku do dotychczasowej. Reszta znajduje odpowiednie zbilansowanie w ofercie tematycznej.

 

Takie mam zdanie:P

Jakbyś się przyjrzał ramówce C+Filmów to byś dostrzegł, ze masa z tych filmów już była w nPremium. Tłumaczenie, że kontent nPremium trafił do C+Family mija się z prawdą.

Co LM to już teraz na nSport nie były pokazywane najciekawsze mecze, te były na nPremium, które teraz trafią do C+Sport. Więc jak to ma się do twoich wyliczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...