Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszaja na infolinii rowno!!! Chcialem przejsc z nki na pakiet platinum canal+ to caly czas wciskaja po cenie 119pln. Oczywiscie twardo odmawiam. Ostatnio zadzwonil konsultant i zaproponowal 99pln ale nie mialem jak z nim wszystkiego dopiac, poprosilem o kontakt tego samego dnia tylko nieco pozniej. Juz nie oddzwonil. Sam sie pofatygowalem o kilka telefonow do nich i dalej sytuacja patowa 119zl i o tej nizszej kwocie nie ma co marzyc :/ totalna porazka! Bede rezygnowal jesli nie dostane dobrej oferty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie temat zwiazany ze sprzetem ale 3 strony wczesniej ktos pisal o wplywie dekodera na jakosc obrazu. jezeli mam teraz bialy dekoder n, nie ten plaski, mam ten co wyglada jak turob box tylko jest bialy i bez dysku. Warto wymieniac go na ten plaski box+ czy jakos tak on sie nazywa?

 

Ja mam TurboHD 1T i dwa zwykłe nboxy HD (MR). Podpinałem oba do swojego TV z czystej ciekawości (sprawdzić jakość) i szczerze mówiąc różnicy nie widziałem. Myślę, że głównie chodzi o odbiornik (czyt.TV) n ajakim wywietlany jest obraz, a nie o same dekodery. To jest moje zdanie i mogę się oczywiście mylić :D

Też między białym, a "Turbo" w obrazie większej różnicy nie zauważyłęm, ale co niektóre dekodery obraz kaszanią, nie mówiąc już o Eurozłączu...

 

Te białe mają lipę trochę z sygnałem z satelity na czarnym mam 90 pare tam procent a na białym wacha się koło 70( przekładałem kable więc nie jest to wina instalacji)

Aha i biały robi ścinki na NAT geo channel HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden z "białasów" pociągnięty kablem 25 metrów. Faktycznie jakość mam na poziomie 60-70 % czasami przytnie, albo wywali pikseloze ale Panowie, to jest 25 m. W pokoju najbliżej anteny śmiga bez problemów. Oczywiście może trafił mi się "wyjątkowy" egzemplarz :> Turbacza raz wymieniałem, bo dysk zaczął (co jakiś czas) chodzić, jak suszarka i wszystkie programy nagrywane w tym czasie, później przy odtwarzaniu przycinały. Ole ogólnie jestm zadowolony z MR w BYŁEJ N-ce hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden z "białasów" pociągnięty kablem 25 metrów. Faktycznie jakość mam na poziomie 60-70 % czasami przytnie, albo wywali pikseloze ale Panowie, to jest 25 m. W pokoju najbliżej anteny śmiga bez problemów. Oczywiście może trafił mi się "wyjątkowy" egzemplarz :> Turbacza raz wymieniałem, bo dysk zaczął (co jakiś czas) chodzić, jak suszarka i wszystkie programy nagrywane w tym czasie, później przy odtwarzaniu przycinały. Ole ogólnie jestm zadowolony z MR w BYŁEJ N-ce hehe.

Ja mam Multi Standard i ma własny kabel do anteny i podłączony jest pod sieć tak jak turbo. I właśnie na Nat Geo channel przytnie tylko na tym, no chyba że talerzem miota jak szatan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten plaski box+ bedzie lepszy? wiem ze w razie czego bede mogl go wymienic bez doplaty dlatego sie nad tym zastanawiam

Czy lepszy? Panie Kolego wychodzi na to, że jak trafi Ci się "wyjątkowy" egzemplarz, to tak :> a jak trafi Ci się jakaś, przechodzona lipa, to będziesz się wku.... :/ decyzja i tak należy do Ciebie. Powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak zostane przy swoim sprzecie, od dwoch lat nic sie z nim nie dzieje. telewizor mam dosyc dobry, moze nie jakis 3d za 12 tys ale nie narzekam. wczoraj zirytowalo mnei to ze na npremium podczas meczu widzialem dsyc duze piksele ale tez wyczytalem na antyncplus ze nie tylko ja to zauwazylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden z "białasów" pociągnięty kablem 25 metrów. Faktycznie jakość mam na poziomie 60-70 % czasami przytnie, albo wywali pikseloze ale Panowie, to jest 25 m. W pokoju najbliżej anteny śmiga bez problemów. Oczywiście może trafił mi się "wyjątkowy" egzemplarz :> Turbacza raz wymieniałem, bo dysk zaczął (co jakiś czas) chodzić, jak suszarka i wszystkie programy nagrywane w tym czasie, później przy odtwarzaniu przycinały. Ole ogólnie jestm zadowolony z MR w BYŁEJ N-ce hehe.

Ja mam Multi Standard i ma własny kabel do anteny i podłączony jest pod sieć tak jak turbo. I właśnie na Nat Geo channel przytnie tylko na tym, no chyba że talerzem miota jak szatan.

 

Masz jeden dodatkowy dekoder? Jeżeli tak, to nie podpinaj go pod sieć (o ile dobrze rozumię router) tylko połącz oba dekodery ze sobą skrosowanym przewodem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden z "białasów" pociągnięty kablem 25 metrów. Faktycznie jakość mam na poziomie 60-70 % czasami przytnie, albo wywali pikseloze ale Panowie, to jest 25 m. W pokoju najbliżej anteny śmiga bez problemów. Oczywiście może trafił mi się "wyjątkowy" egzemplarz :> Turbacza raz wymieniałem, bo dysk zaczął (co jakiś czas) chodzić, jak suszarka i wszystkie programy nagrywane w tym czasie, później przy odtwarzaniu przycinały. Ole ogólnie jestm zadowolony z MR w BYŁEJ N-ce hehe.

Ja mam Multi Standard i ma własny kabel do anteny i podłączony jest pod sieć tak jak turbo. I właśnie na Nat Geo channel przytnie tylko na tym, no chyba że talerzem miota jak szatan.

 

Masz jeden dodatkowy dekoder? Jeżeli tak, to nie podpinaj go pod sieć (o ile dobrze rozumię router) tylko połącz oba dekodery ze sobą skrosowanym przewodem :-)

A co to zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01

Co to zmienia? Tak na upartego, to nic. Ale kumpel ma jeden dodatkowy MR i kiedy miał dekodery połączone przez router, to działy mu się dziwne rzeczy. Wiem, że to tylko do przesyłu uprawnień itd... Przeszedł na połączenie (że tak napiszę) przewodowe i problemy się skończyły. Wiem, że to dziwne i się (_I_) nie trzyma, ale warto spróbować, sprawdzić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ -39 zł,

Universe + - 49 zł / 9 miesiecy i 59 zł / 9 miesięcy,

Canal+ Silver – 59 zł,

Canal+ Gold – 79 zł,

Canal+ Gold + MR – 79 zł,

Canal+ Gold + netVod – 89 zł,

Canal+ Platinum – 99 zł,

Canal+ Platinum + HBO – 119 zł,

Canal+ Platinum + MR - 99 zł,

Canal+ Platinum + HBO + MR - 129 zł,

All inclusive – 179 zł.

Cytuję, bo byłem dzisiaj w punkcie i dostałem ofertę C+ Platinum za 99 + MR Premium za 2 dychy, więc razem 119. Trochę drogo, a jeszcze zapomniałem zapytać o HBO ;) Ale może na szczęście nie zmigrowałem jeszcze, bo jak na złość zapomniałem zapłacić rachunku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę przejść na nc+, lecz na karcie cyfry, by mieć ją w swoim sprzęcie, z własną listą kanałów. Obecnie karta z ncplus, nie działa w moim sprzęcie... parowanie, a ja chcę używać swojego gdzie mam moduł polsatu z polsat sport, do szczęścia brakuje kart ncplus z cyfry, aktywnej na starym abonamencie, by po przedłużeniu umowy dalej mieć swoją listę i swój tunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...