Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jutro wraz z wprowadzeniem zmienionych kanałów C+ wprowadzą jakieś nowe cenniki.

Trochę by pomyśleli i mieli by masę migracji, a tak to z takimi cenami to...

Ja już byłbym zadowolony z oferty Platinum za 99 z w liczonym MR (2karty camaleon) + PVR 500gb 0zł

Narazie proponują 119zł, śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś po złożeniu wypowiedzenia z nki miał możw jakiś kontakt od nc+ bo ja ponad tydzień temu złożyłem wypowiedzenie i do dzisiaj nic byłem w aps i jedyne co mogli stwierdzić to że wypowiedzenie na pewno dotarło bo w systemie nie ma żadnej oferty dla mnie i nic nie wiadomo kiedy trzeba oddać dekoder i czy w ogóle będą się kontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w temacie "NC+ - Promocje dla migrujących z c+ lub n-ki" zamiast ofert jakie otrzymaliście piszecie o swoich odczuciach na temat nc+? Jest tyle innych wątków.... Rozumiem rozżalenie całą sytuacją, ale bez przesady. Przez to wątek staje się zaśmiecony i nieczytelny. Jego głównym celem jest przedstawienie ofert, by inni abonenci mogli wiedzieć ile można "ugrać", a nie czytać w kółko jedno i to samo czy otrzymywać linki na inne tematy.

 

Ja otrzymałem telefon z propozycją:

C+ Gold 79zł

multiroom z C+ za 10zł

PVR (pace 500) za 0zł

Umowa na 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem po rozmowie z konsultantem nc+ (zreszta bardzoooooooo miły Pan). Mam umowe z dawną telewizją N na WPT za 48zł + MR premium 20zł. Na dzień dzisiejszy jest dla mnie promocja migracyjna na Gold za 89zł lub Platinum za 99zł + ewentualnie 20zeta za MR. Nie mam mozliwości przejścia na tańszy pakiet np. Uniwerse+. Konsultant powiedział ze może zmieni się coś w przyszłym tygodniu i mam czekać. Na moje pytanie co do ewentualnego przejścia z automatu z dniem 1 maja twierdzi iż jest to prawda ale tylko dla abonentów posiadających opcje Npremium. Ci którzy nie posiadali tej opcji z dniem wejścia platformy NC+ maja czekać na listy z informacją co do dnia automatycznej migracji i nie jest mi w stanie powiedzieć kiedy to będzie. Jak dla mnie to wszystko jest chore........ Sam nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - w mojej częstochowskiej kablówce paczka Canal+ platinum jest za 43 zł umowa - 12 miesięcy , a dla osób które już wcześniej miały paczkę C+ za 39 zł...

To tak dla porównania cen...

 

Powyższy cennik dobrze przedstawia ile tak naprawde warta jest ta paczka c+ w nowej platformie ,dotychczas twierdzono,że duże podwyżki paczki c+ w nowej platformie to zasługa ligi mistrzów nowych wytwórni filmowych .Skoro w kablówce podniesiono cene zaledwie o 10 zł to dlaczego w nc+ podniesiono średnio o 30zł ? skoro to ta sama paczka która w kablówce jest za 39zł dla obecnych abonentów (pomijam fakt,że kablówka też musi zarobić i zapewne c+ nie otrzymuje 39zł od osoby a mniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tak mi przeglądarka przetłumaczyła jeden komentarz:

 

BirdsAfterglow napisał:

To jest czas dla Europy, aby zrozumieć, że obywatele polscy nie są obywatelami drugiej clas. Średnia płaca w Polsce to 500 euro, a pakiet all inclusive w NC + TV w cenie 50 euro (1/10 miesięcznego dochodu). W Europie miesięczny dochód to 1500 euro, a największe pakiety telewizyjne: CanalSat France - 39 euro, Canal + Hiszpania - 35 euro, Sky DE - 39 euro i Sky Irlandia - 35 euro. Analizowanie tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny

 

Właśnie jestem po rozmowie z bardzo kompetentną osobą (w odróżnieniu do osoby z którą rozmawiałem przed świętami). Przed świętami zaproponowali mi umowę na pakiet PLATINUM za 99 zł. i MR - 0zł. Powiedziałem że się zastanowię i oddzwonię. Niestety wczoraj i dziś po 2 rozmowach wszyscy twierdzili że takiej oferty dla mnie nie było i proponowali:

 

1. Silver za 69 + 20 MR

2. Gold za 79 + 20 MR

3. Platinum za 99 + 20 MR

 

Oczywiście nie zaakceptowałem i powiedziałem że interesuje mnie oferta z piątku. No i w końcu dodzwoniłem się z prośbą o wytłumaczenie: jeśli zrezygnuję do 19 kwietnia - do kiedy muszę oddać dekodery? Do kiedy będę miał włączone stare pakiety. Na jaką kwotę będzie moja ostatnia kwietniowa faktura? Kompetentna osoba raz jeszcze spytała dlaczego chcę zrezygnować? Odpowiedziałem że chciałem przyjąć ofertę za 99zł. + MR 0 zł. No to poszła się skonsultować i wróciła z propozycja podobną:

 

Umowa na 12 miesięcy, Platinum + MR za 109 zł przez 11 miesięcy i 1 miesiąc gratis. (co nam daję dokładnie to samo no... + 11 zł). Zaakceptowałem

 

Do tej pory posiadałem eNkę - pakiety za 59zł + 20 MR + 2 zł tvnplayer + 2 zł. HistoryHD - różnica 16-17 zł. a doszło 13 kanałów C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal zastanawia kwestia AUTOMATYCZNEJ migracji- jaka znowu k.wa automatyczna migracja?! mam umowe obowiązującą obie strony i mnie to WALI czy oni sobie zrobili fuzje czy dy-fuzje z inną platformą tv. Sądze ze te listy do abonentów Cyfry juz nie dotrą, bo na razie UOKiK rozpoatrywał tylko skargi n-kowiczów. Jakby dostali Cyfrowicze listy, to posypały by sie kolejne skargi. Jeśli sie nie wycofają z tej praktyki, to zapłacą kare finansową, a jeżeli sie powtórzy sytuacja- dostaną kare ponownie. i tak do skutku- aż zaprzestaną takich "automatycznych migracji". tak więc - szczescie w nieszcześciu- będąc abonentem Cyfry, sądze ja i inni na waznych umowach dojedziemy do końca swoich kontraktów. A listy zapewne wyslą za jakis czas ponownie- ze nie moge przedłużyc umowy z Cyfrą, ze mam prawo dojechac na umowie do końca, ale gdybym chciał to MOGE DOBROWOLNIE zgłosić sie na migracje juz teraz, lub poczekać do końca obowiązującej umowy. I tak mi sie coś wydaje ze taki będzie finał "automatycznych migracji"- bedą respektować ważne umowy n i cyfry, i dopiero po ich wypełnieniu zaczną rozmowy nt przejścia do nc+ lub rezygnacji całkowitej. Zapewne duzej większości obecnych abonentów ich warunki pakietowo-cenowe odpowiadają, więc nie ma sie co spieszyć z przechodzeniem. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Dzwoniłem do nich krótko po starcie platformy (dzwoniłem dlatego że oni nie mogli tego zrobić, mieszkam w UK)

Zaproponowano mi za Platinium 119zł. krótko się licytowałem ale nic z tego.

Posiadam dwie umowy z "n"

pierwsza Full bez kanałów erotycznych za 99zł z MR w cenie dekoder MonsterBox 1TB

druga umowa 54zł parę kanałów tematycznych...

Wysłałem rezygnację oby dwóch umów.

Po paru dniach zadzwoniłem do nich żeby potwierdzić czy zostały odebrane i zaakceptowane, tak się stało...

Wtedy konsultant zaproponował mi ciekawszą opcję:

99zł za Patinium MR 0zł aktywacja 0zł razem z paczką HBO - podziękowałem i tym razem

Dzisiaj zamówiłem fula w CP :)

Obawiam się tylko pracy dekodera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zadzwoniłem do Cyfry z pytaniem czy do wciąż jeszzce obowiązujących obowiązujących umów można dokupować opcje. Czekałem może z 5 min na połącvzenie. Zgłosił się miły pan i mówi że owszem można i nawet mówi że tak za 30 zeta i niepełny miesiąc za free. Na to ja się pytam czy w tym pakiecie jest full 6 canalów. On się zreflektował że chyba nie za bardzo się zna i poszedł sie spytać szefa. Okazało się tak jak się zresztą spodziewałem że opcji c+ już nie ma. Jednocześnie potwierdził że abonenci bez kanałów premium nie będą mieli obowiązku migracji, chociaż znów nie wiadomo czy wie co mówi:) Na koniec rozmowy zapytałem czy ma dla mnie jakąś ofertę migracyjną. On owszem że może mi zaproponować platyne za 99 zeta. Tak więc widać, że 99 zł jest do wzięcia od zaraz nawet z dzwonieniem do nich. Ja dziękuję jeszcze poczekam, wyśle wypowiedzenie a przede wszystkim poczekam na ramówkę c+.

 

EDIT: umowe proponował na 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - w mojej częstochowskiej kablówce paczka Canal+ platinum jest za 43 zł umowa - 12 miesięcy , a dla osób które już wcześniej miały paczkę C+ za 39 zł...

To tak dla porównania cen...

 

Powyższy cennik dobrze przedstawia ile tak naprawde warta jest ta paczka c+ w nowej platformie ,dotychczas twierdzono,że duże podwyżki paczki c+ w nowej platformie to zasługa ligi mistrzów nowych wytwórni filmowych .Skoro w kablówce podniesiono cene zaledwie o 10 zł to dlaczego w nc+ podniesiono średnio o 30zł ? skoro to ta sama paczka która w kablówce jest za 39zł dla obecnych abonentów (pomijam fakt,że kablówka też musi zarobić i zapewne c+ nie otrzymuje 39zł od osoby a mniej)

 

To akurat nie zarabia za wiele bo to jest kablówka spółdzielniana - praktycznie non-profit - no ale jeśli nawet to są to ceny z zakresy 39-43 zł, co oznacza ze cena platinum w nc+ jest z kosmosu. W taj kablowce full oferta z c+ platinum, cinemaxami hd , nsportem hd , programi polsatu (polsat sporrt hd , polsat sport extra hd itp) , mgm hd i wielu innych jest za 108 zł - co daje do myślenia jeśli chodzi o marże na jakich jadą dostawcy TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Dzwoniłem do nich krótko po starcie platformy (dzwoniłem dlatego że oni nie mogli tego zrobić, mieszkam w UK)

Zaproponowano mi za Platinium 119zł. krótko się licytowałem ale nic z tego.

Posiadam dwie umowy z "n"

pierwsza Full bez kanałów erotycznych za 99zł z MR w cenie dekoder MonsterBox 1TB

druga umowa 54zł parę kanałów tematycznych...

Wysłałem rezygnację oby dwóch umów.

Po paru dniach zadzwoniłem do nich żeby potwierdzić czy zostały odebrane i zaakceptowane, tak się stało...

Wtedy konsultant zaproponował mi ciekawszą opcję:

99zł za Patinium MR 0zł aktywacja 0zł razem z paczką HBO - podziękowałem i tym razem

Dzisiaj zamówiłem fula w CP :)

Obawiam się tylko pracy dekodera :(

 

Coś mi się nie chce wierzyć, że zaproponowali Ci Platinum+HBO+MR za 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...