Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta slaba. Ja czekam jak zaoferuja mi taka cene nie za gold tylko za platyne.

 

A złożyłeś wypowiedzenie umowy? Ja mam podstawowy pakien w N, i nie otrzymałem jeszcze żądnego pisma. Czy w takim razie napisać jakieś pismo i słać do nich tak jak to robiłem z N? W telewizji N wystarczyło napisać pismo że z końcem umowy rezygnuje i kolka dni przed końcem dawali lepsze warunki.

 

 

Ja wypowiedzenie wysle jak przyjdzie do mnie pismo o migracji, bo takowe jeszcze nie przyszlo. Na cyfrze tez najlepsze oferty proponuja po wyslaniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem abonentem N-ki z podstawowym pakietem + 6 miesięcy filmbox za free w ceni 49,99 zł. Dzwoniłem dziś na infolinię 12 - 294 78 00, oferowano mi pakiet Silver za 64 zł, oraz pakiet złoty za 79 zł, poza tym pod numerem 22 - 310 47 47 oferowano mi Universe+ w tym 9 miesięcy 49,99 zł, kolejne 9 - 59,99zł. Co myślicie o tej ofercie opłaca się którąś z nich? Przechodząc na ofertę Silver tracę 5 kanałów filmbox które obecnie posiadam, a zyskuje tylko 2 FamilyHD, lub w ofercie złotej 2 familyhd i 2 filmhd.

 

ja walczyłbym o universe na 12/18 m za 49 zł ,a niektórym udało się do tego wyrwać HBO lub FilmBOX na 6m albo HistoryHD na cały okres w cenie

był też 1 post o universe za 39 ale to raczej niepotwierdzone i niepewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam WPT za 48 zł w tv n.

Czy dzisiaj mam podstawy że zrywać umowę czy muszę czekać do jutra - nie wiem czy już mi wypadły jakieś kanały czy nie - tyle właśnie oglądam TV że nie mam pojęcia. Nie dostałem żadnego pisma ani innej informacji.

z góry dziękuję za pomoc :)

 

Najpierw zobacz, jakie kanały niegwarantowane masz na obecnej umowie. Kanały, które wyłączyli to: Wojna i Pokój HD i Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja p....ę ile wy macie lat. Naprawdę nie umiecie sklecić dwóch zdań z własnymi danymi i wysłać poleconym? Ja widzę co drugi post z pytaniem o adres wysyłki, wzór wypowiedzenia... itp. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie standard list to co juz wysłali

z powodu postępowania UOK pewnie wstrzymali się z wysyłką, bo ta automatyczna migracja od 1 maja to wielkie naciaganie

mógłbyś nie dostać listu /list zwykły, a może nie ma cię w domu bo masz urlop/ i nagle jesteś w nowej platformie, z nową umową /droższym abonamentem i co musisz wypowiedzieć umowę, z jakim terminem wypowiedzenia?

i przez ten czas bulić im kasę wg nowej stawki

to czyste piractwo i rozbój i za to powinni dostać karę od UOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij jeden list, zeskanuj, zapakuj z powrotem do koperty odłóż na paletę i podziel się z nami co tam szykowane było do wysyłki ;)

Obstawiam, że nie są to listy dot. migracji na nc+, bo przecież tam były terminy, a jeśli terminy miną, to taki list jest już do wyrzucenia, zatem nikt by ich nie zostawiał, tylko od razu kosz. Pewnie to są te dla tej części abonentów, którzy mogli zostać na obecnej umowie, może zarząd nc+ się wk...ił tą nagonką, i szykuje coś gorszego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki mądry chłopaczku.

 

 

On ma rację, co kogo obchodzi co zrobisz ze swoim CP kanałami. Nie spamuj tu tematu, tylko uciekaj na forum, gdzie możesz popisać o biednej platformie CP.

 

Następny "przypadkowy" fan nc+ :lol2:

 

Ciekawe jak powetują straty związane z anulowaniem listów, rezygnacjami, itp...

 

Nie jestem fanem nc+, nawet nie mam talerza za oknem, mam kablówkę UPC więc na tą chwilę jestem wygranym, bo mam wszystko w cenie 111zł plus internet 30mb :) Chodzi o to, że bez sensu jest ch[beep]e się (jakby było czym), że się przeszło do CP, to takie dziecinne :) Zwłaszcza jeśli robi się to w temacie, który jest o zupełnie innej tematyce.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj APS- ie i jeden klient wydzierał się że do sądu poda tą babkę z APS-u bo miał umowę promocyjną z telewizorem i chce ją dzisiaj rozwiązać w trakcie trwania. Babka nie bardzo wiedziała co z tym fantem zrobić i zwróciła sie do mnie....Pan tam dużo czyta na tych forach... wie Pan jak będzie z trwającymi umowami z telewizorem, na jakich warunkach będą migrować...???

w APS-ach wiedzą najmniej.

Ja byłem 2 dni temu oddać deko z C+ ( 2 x PACE PVR) , dzisiaj dostałem telefon z infolinii że..........nie mogę oddać deko, mało tego do końca maja mam aktywne obie karty z C+ i jeszcze za kwiecień mam zapłacić abonament po starej cenie ( nc+ płatne dopiero od maja )....cieszyć się czy martwić oto jest pytanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze możliwość dokupienia Sagemcoma na własność? Jeśli tak to jaka cena? Czy do zakupu potrzebna jest obecność właściciela umowy czy może kupić ktokolwiek?

 

Co do propozycji migracji, dzwoniłem raz zapytać kiedy mi się kończy umowa i przedstawili mi Canal+Platinum +MR z cyfry + PVR który mam za 119zł, oczywiście nie przyjąłem.

 

Przed chwilą rozmawiałem z APS - można dokupić DSI83 za 198zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze możliwość dokupienia Sagemcoma na własność? Jeśli tak to jaka cena? Czy do zakupu potrzebna jest obecność właściciela umowy czy może kupić ktokolwiek?

 

Co do propozycji migracji, dzwoniłem raz zapytać kiedy mi się kończy umowa i przedstawili mi Canal+Platinum +MR z cyfry + PVR który mam za 119zł, oczywiście nie przyjąłem.

 

Przed chwilą rozmawiałem z APS - można dokupić DSI83 za 198zł.

 

Cena W promocji czy poza promocją ? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...