Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a Platinum za 99 z MR czy bez ?? dodają HBO na kilka miesięcy GRATIS czy nie ??

 

Ja wczoraj podpisalem: Platinum 12 miesięcy, 99 zł, HBO 6 mies. gratis, pozniej 20 zł albo moge odłączyć.

 

no to już lepiej jak było, ktoś potwierdzi taką ofertę?

potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na dzień dzisiejszy - czy dostał już ktoś list od Cyfry? Bo jak poszły 2.04 to już powoli mogą schodzić do ludzi, dziś pierwsze powinny już być.

 

jak poszły listem zwykłym to nie 2 a 20 mogą być.

życzą sobie tylko i wyłącznie poleconym innych nie akceptują ,ale i dla Ciebie lepiej bo polecony zawsze dojdzie..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Platinum za 99 z MR czy bez ?? dodają HBO na kilka miesięcy GRATIS czy nie ??

 

Ja wczoraj podpisalem: Platinum 12 miesięcy, 99 zł, HBO 6 mies. gratis, pozniej 20 zł albo moge odłączyć.

 

 

A co z dodatkami multiroom i PVR tez jest w cenie czy nie chciales/nie dali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poleconym, skoro wszyscy mówili, że poszły zwykłych, m.in. do nki...

 

na oficjalnym forum nc+ ktoś zadał takie pytanie, skoro wysyłają listem zwykłym to co w sytuacji jeśli taki list się zagubi itp. skontaktowali się z działem prawnym, ale on nie widział nic złego z wysyłce listem zwykłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowałem Universala za 49 na 12 miesięcy (umowy na 12 mies można dostać tylko telefonicznie. W punkcie są tylko na 18 mies) i do tego HBO na 6 mies gratis.

 

Dadolek kiedy kończyła ci się umowa z N, na koniec kwietnia ? Sam dzwoniłeś do działu utrzymania klienta czy oni dzwonili do ciebie, z kontekstu wynika że złożyłeś wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kanały są od wczoraj multi liga Pucharu Europy.

Teściowi załatwiłem Uniwerse za 39zł na 18 miesięcy oraz dekoder boX + za 0zł. wcześniej Płacił coś 33-34zł Cyfra Plus.

Wczoraj był po dekoder w salonie cyfry i mu nie wydali ponieważ nie mają w systemie żadnej umowy aneksu potwierdzającego że przeszedł do nc+. Więc super mają da rozpier.... gościu z cyfry+ kazał mu jutro podjechać twierdząc że powinno byc jutro wszystko w systemie. A jak bedzie to zobaczymy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kanały są od wczoraj multi liga Pucharu Europy.

Teściowi załatwiłem Uniwerse za 39zł na 18 miesięcy oraz dekoder boX + za 0zł. wcześniej Płacił coś 33-34zł Cyfra Plus.

Wczoraj był po dekoder w salonie cyfry i mu nie wydali ponieważ nie mają w systemie żadnej umowy aneksu potwierdzającego że przeszedł do nc+. Więc super mają da rozpier.... gościu z cyfry+ kazał mu jutro podjechać twierdząc że powinno byc jutro wszystko w systemie. A jak bedzie to zobaczymy !!!

 

jak załatwiłeś to 39zł za Universe? czy po prostu kogoś załatwiłeś w APS? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm Powiem tak pierw dzwoniłem dla Ojca ma n 3 pakiety plus npremium płaci coś 67-69zł chcieli dac tylko silver za 79zł albo golda też za 79zł box+ dekoder za 0zł i ani grosza mniej ojciec nie może płacić 69zł tak usłyszałem...

Po dniu zadzwoniłem po raz pierwszy dla teścia odebrał spoko gość pierw 49zł ja mu że tyle lat rachunki zawsze płacone na czas teściu ma stary dekoder sd itp on na to tak widzę rachunki super klient itp ale nie może na to ja mu że jak nie to teściu zrezygnuje itp i tak przez 15 minut chwilę była cisza i mówi ok 39zł aneks na 18 miesięcy a na sam koniec jeszcze powiedziałem że chce dekoder za 0zł i powiedział że do odbioru w punkcie cyfry + nie wiem może miałem farta...( ale umowy jeszcze nie ma w systemie bo nie można do jutra dekodera odebrać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm Powiem tak pierw dzwoniłem dla Ojca ma n 3 pakiety plus npremium płaci coś 67-69zł chcieli dac tylko silver za 79zł albo golda też za 79zł box+ dekoder za 0zł i ani grosza mniej ojciec nie może płacić 69zł tak usłyszałem...

Po dniu zadzwoniłem po raz pierwszy dla teścia odebrał spoko gość pierw 49zł ja mu że tyle lat rachunki zawsze płacone na czas teściu ma stary dekoder sd itp on na to tak widzę rachunki super klient itp ale nie może na to ja mu że jak nie to teściu zrezygnuje itp i tak przez 15 minut chwilę była cisza i mówi ok 39zł aneks na 18 miesięcy a na sam koniec jeszcze powiedziałem że chce dekoder za 0zł i powiedział że do odbioru w punkcie cyfry + nie wiem może miałem farta...( ale umowy jeszcze nie ma w systemie bo nie można do jutra dekodera odebrać)

żeby tylko nie wyszło że zamiast universe+ jest comfort+ z promocją na 1 mieisąć bo universe+ za 39 to najniższa oferta jak byłaby zgłoszona na forum a z takimi trzeba ostroznie i sie ie podniecać, narazie kilka 49 na 1m + ewentualnie HBO lub FilmBOX na 6 m, a tak praktycznie inajpopularniejsza 9m za 49 i kolejne 9 za 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytałem z dziesięć razy głośno i wyraźnie czy universe + za 39zł stała cena przez 18 miesięcy on że tak mówił głośno universe 39zł cały czas stała cena więc chyba jest ok...chociaż martwi mnie że nie ma jeszcze kanałów a już po rozmowie jest 48 h i nie ma nic w salonie cyfry że teściu przeszedł do nc+. Zobaczymy jutro jak podjedzie do APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowałem Universala za 49 na 12 miesięcy (umowy na 12 mies można dostać tylko telefonicznie. W punkcie są tylko na 18 mies) i do tego HBO na 6 mies gratis.

 

Dadolek kiedy kończyła ci się umowa z N, na koniec kwietnia ? Sam dzwoniłeś do działu utrzymania klienta czy oni dzwonili do ciebie, z kontekstu wynika że złożyłeś wypowiedzenie.

Wypowiedzenie złożyłem w połowie lutego (nawet nie wiedziałem że obie platformy się łączą :oops: ) a umowa kończyła się 31.03 i dzwonili do mnie z DUK 27.03. Jeżeli nie będą dzwonić a chcecie spróbować coś utargować to dzwoniąc na infolinie powiedzcie żeby was połączyli z DUK. Faktem jest że trzeba wybrać odpowiednie cyferki w menu żeby trafić do kogoś kto będzie umiał Was przełączyć do DUK - najpierw 2 potem 1 i chyba 3 lub 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie pomyślałem dopiero po fakcie. Zobaczymy jak teściu jutro pojedzie do APS. z tego co on mi mówi jest w stanie płacić za to nawet 49zł bo dostaje dużo HD których nie miał sportu nie lubi ale nsport będzie miał i orange sport też i euro sport więc mu się to przejście opłaca ale ja będę się kłócił jak miało być 39zł tak zostało ustalone i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...