Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba utrudniają celowo. To tak samo jakby list na pocztę trzeba by było zanieść osobiście z dowodem osobistym. Liczy się podpis.

 

Podpis będzie, numer umowy, wszystkie papiery, dowód tożsamości. Ale nie będzie mnie przy tym tylko mój syn.

Umowa jest na mnie, nie na syna, ale syn wszystkie dokumenty będzie miał. I chciałam się dowiedzieć, czy odeślą go, czy przyjmą. Jeżeli odeślą to będzie szczyt [beep] i prostactwa.

 

Nie wiem jak to teraz robią ale kiedy w styczniu składałem wypowiedzenie w punkcie n to wydrukowano mi 2 egz. formularza wypowiedzenia które należało czytelnie podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiterZonta już nie przesadzaj w drugą stronę , co w tym dziwnego że chce dać Synowi wypowiedzenie by dostarczył do punktu bo np. w godzinach otwarcia punktu jest w pracy i wraca z niej w godzinach w których punkt jest już zamknięty. Specjalnie ma się zwalniać z pracy żeby wypowiedzenie zanieść osobiście ? Bez przesady to nie wizyta na komisji wojskowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba utrudniają celowo. To tak samo jakby list na pocztę trzeba by było zanieść osobiście z dowodem osobistym. Liczy się podpis.

 

Podpis będzie, numer umowy, wszystkie papiery, dowód tożsamości. Ale nie będzie mnie przy tym tylko mój syn.

Umowa jest na mnie, nie na syna, ale syn wszystkie dokumenty będzie miał. I chciałam się dowiedzieć, czy odeślą go, czy przyjmą. Jeżeli odeślą to będzie szczyt [beep] i prostactwa.

 

 

Nie przyjmą i to nie ich wina. Prostactwem byłoby wyżywanie się na obsłudze, bo im nie wolno - nie jest to ich zła wola. Wypowiedzenie drukuje się z systemu i abonent podpisuje - żadne inne pisma nie są przyjmowane w punktach.

Jeśli nie możesz osobiście -to jaki jest problem - spakuj pismo w kopertę i poleconym do operatora - na poczcie syn, sąsiad a nawet i całkiem obcy w Twoim imieniu nada )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPOWAŻNIENIE
Ja legitymujący/a się dowodem osobistym
serii.......... o numerze …...................., zamieszkały/a w …...........................................
przy ulicy …...................................... posiadający/a numer PESEL 
upoważniam ................................. do decydowania w moim
imieniu o obowiązującej umowie z Canal+ Cyfrowy S.A.

 

A gdyby Klaudia napisała takie upoważnienie i dała synowi, to przeszło by to? Ja tak ostatnio robiłem z Orange i działało :) Co prawda nie było to wypowiedzenie umowy, a przedłużenie jej, ale jednak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w kwestii wypowiedzenia nie ma tu nic dziwnego, że ma być właściciel, można kogoś upoważnić notarialnie ale to inna bajka, a co by było jak by Kowalski wpadł z wypowiedzeniem z umową na Szpakowskiego, bo akurat miał dostęp do jego dowodu , wypowiedzenie zostaje zarejestrowane , a Kowalski jest w szoku, syn , córka , też może zrobić psikusa .

 

@mpoesp

W niektórych instytucjach działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claudia niestety nie moja siostra dziś próbowała i odeszła z kwitkiem

 

Czyli musze sama pójść do Centrum NC+ i wypowiedzieć umowę? To śmieszne. Przecież może to zrobić syn, w domu jest umowa, mój podpis, który złożyłam i dokument tożsamości. Dlaczego nie może tego zrobić syn za mnie?? Przecież papierek podpisałam mu już dawmo w razie czego.

 

Najpierw piszesz coś takiego:

 

Ponawiam pytanie moje wcześniejsze, a nie gadacie o niczym przez...

 

"Cześć, chciałam spytać, czy wypowiedzenie umowy może złożyć ktoś z rodziny za mnie w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży nc+, jaśniej Centrum nc+? Czy jednak musze być tam osobiście?

Jeżeli może to zrobić np, mój syn to co muszę mu dać? Dowód? Podpis? Umowę?

 

Pozdrawiam,

Klaudia."

 

Nie nabijajcie postów proszę, tylko konkretnie odpowiedźcie jak wiecie. Narzekania, pisanie niczego nie zmieni.

 

 

Później przez całą następną stronę pie.r.d.ze.nie o tym czy może syn zanieść, czy nie. DLA MNIE TO JEST WŁAŚNIE GADANIE O NICZYM, bo jeśli naprawdę to Cię interesuje to wyślij syna na spacer z psem, żółwiem czy chomikiem, daj mu podpisane przez siebie wymówieniem dorzuć dowód osobisty i się przekonasz. Z całym szacunkiem, dla mnie jest sto razy ważniejsze ile kto urwał za jaki pakiet, niż to co można samemu sprawdzić wychodząc na chwilę z domu. Zależy pewnie od punktu, bo mój syn odbierał nawet PVR i kartę, podając tylko moje imię i nazwisko i nic nie podpisując. Może dlatego, że zadzwoniłem dzień wcześniej do APSu z pytaniem czy mają PVRy na stanie. Właśnie. Zadzwoń sobie do swojego autoryzowanego punktu sprzedaży i się spytaj a nie pie.r.d.zi.sz o pi.e.rd.oł.ach. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jest pracownik Centrum NC+ Cyfra.tv.

Mógłby on się wypowiedzieć w tej kwestii?

Czy jeżeli dam synowi dowód, wszystkie papiery z umową, podpis, a także upoważnienie to mógłby on za mnie wypowiedzieć umowę?? Czy sama muszę jechać?

 

Poczta Polska nie wchodzi w grę, koleżanka z pracy wysłała pocztą i niby doszło, ale nie chcieli jej zarejestrować. Tak więc rękami, nogami będę trzęsła ale na Pocztę nie pójdę, bo im nie ufam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie kolejna strona. To jak w takim razie zaufać Twojemu synowi ma pracownik w APS? Skąd ma mieć pewność, że to Ty podpisałaś wypowiedzenie? Nie prościej tak jak pisze dlugi213, zadzwonić po prostu do punktu i zapytać? Czy to za trudne jest? Piszesz jedno pytanie w kilku tematach, do tego nie mających związku z poruszanym przez Ciebie tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zapłaciłem 4,55 zł. za Polecony Priorytet. Nigdy nie było problemów i bez potwierdzenia odbioru było choć muszą pokwitować odbiór listu poleconego i w razie reklamacji na poczcie wyjdzie czy dotarło i kiedy.Niech syn idzie na pocztę i bez łaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jest pracownik Centrum NC+ Cyfra.tv.

Poczta Polska nie wchodzi w grę, koleżanka z pracy wysłała pocztą i niby doszło, ale nie chcieli jej zarejestrować. Tak więc rękami, nogami będę trzęsła ale na Pocztę nie pójdę, bo im nie ufam.

 

ja wysłałem poleconym 24 marca wypowiedzenie a 25 już je mieli zarejestrowane u siebie (dostałem e mail)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPOWAŻNIENIE
Ja legitymujący/a się dowodem osobistym
serii.......... o numerze …...................., zamieszkały/a w …...........................................
przy ulicy …...................................... posiadający/a numer PESEL 
upoważniam ................................. do decydowania w moim
imieniu o obowiązującej umowie z Canal+ Cyfrowy S.A.

 

A gdyby Klaudia napisała takie upoważnienie i dała synowi, to przeszło by to? Ja tak ostatnio robiłem z Orange i działało :) Co prawda nie było to wypowiedzenie umowy, a przedłużenie jej, ale jednak :P

Niestety nie,

a umowy z Canal+cyfrowy to wcale nie da się rozwiązac w punkcie, tylko poleconym.

W punkcie tylko umowa z n i tylko osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...po prawej stronie pisze co można śledzić i tam nie ma listów poleconych...

"W przypadku listów poleconych mogą być wyświetlane informacje o dniu nadania i doręczenia przesyłek, bez drogi ich przemieszczania." Skończcie wreszcie temat Poczty Polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...