Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak niema jak dzis wszyscy o tym pisza ?????

 

 

,,Dodatkowo pojawiły się nowe oferty migracyjne dla obecnych abonentów Cyfry+ i "n". Wśród nowości znalazł się między innymi pakiet Comfort+ z dostępem do pełnej oferty Canal+ w cenie 79 zł. Pojawił się także pakiet Start+. Są to propozycje przygotowane z myślą o obecnych abonentach Cyfry+ posiadających do tej pory tańsze pakiety abonamentowe z opcją Canal+.''

 

media2.pl tak pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałam spytać, czy wypowiedzenie umowy może złożyć ktoś z rodziny za mnie w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży nc+, jaśniej Centrum nc+? Czy jednak musze być tam osobiście?

Jeżeli może to zrobić np, mój syn to co muszę mu dać? Dowód? Podpis? Umowę?

 

Pozdrawiam,

Klaudia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie kolejny raz bo nikt mi nie odpowiedział.

Czy ktoś dostał platinum + hbo za 119 lub 109 ?? konsultanci twierdzą że nie można takiej oferty otrzymać ... czyżby ??? jak im to udowodnić że można.... chyba że ludzie sobie żarty robią .... Super oferta dla mnie to 129 ..... dziwne

Przglądam od czasu do czasu to forumi wszyscy co informowali że dostali Canal+Platinum ponizej 100 zł to są to osoby z pakietami bez HBO i bez Multiroomu i posiadjacy juz własne czy w najmie dekodery.

Jeszcze leprze jest to, że wg listy z tego forum można było dostać platinum hbo za 109 :D a teraz jakoś nikt o tym nie mówi.... ci ludzie zapadli się pod ziemie albo godzinami ogladaja to co kupili hehehehe

Ja znalazłem wiarygodne źródło platyna hbo za 119 a infolinia z konsultantami swoje .... jeszcze zeby bylo ciekawiej ta osoba mowi ze miala nke, abonament 119 zł wcześniej (dokładnie jak ja), byla w n przez 3 lata i w tabelce co krąży (wiadomo jaka) było od razu platyna hbo 119 .... a ja tez placilem 119, jestem w n od poczatku czyli od 2006 i dostaje super ofertę za 129 ..... super logicznie układane są tabelki .....

 

nie wiem czy się śmiać czy płakać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie moje wcześniejsze, a nie gadacie o niczym przez...

 

"Cześć, chciałam spytać, czy wypowiedzenie umowy może złożyć ktoś z rodziny za mnie w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży nc+, jaśniej Centrum nc+? Czy jednak musze być tam osobiście?

Jeżeli może to zrobić np, mój syn to co muszę mu dać? Dowód? Podpis? Umowę?

 

Pozdrawiam,

Klaudia."

 

Nie nabijajcie postów proszę, tylko konkretnie odpowiedźcie jak wiecie. Narzekania, pisanie niczego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem zapytać, czy zarejestrowano wypowiedzenie. Konsultantka zaoferowała mi Platinum za 99. Ma dzwonić w piątek, muszę przygotować plan negocjacji (jeśli na jakiekolwiek pójdzie). Zainteresowany jestem zejściem z ceny za Platinum albo dodatkami w cenie. Jakieś rady od bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów? Będę wdzięczny :)

 

Poza wspomnianą prośbą mam też pytanko. Widziałem, że niektórym proponowano Platinum + MR za 99. Czy jest Waszym zdaniem szansa, żeby zamiast MR (nie potrzebuję) dostać w tych 99 zł np. Filmbox lub Cinemax? O HBO raczej nie ma co myśleć (a powinno).

 

I trzecia sprawa: mam ten malutki dekoder nbox. Chciała mi zaoferować za 49 dekoder z PVR (250 GB). Niestety obecnie nie mogę pociągnąć drugiego kabla od anteny. Warto go brać do używania na jednym kablu? Co stracę? I czy tak się da w ogóle?

 

Dziękuję wszystkim z góry za pomoc i pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claudia niestety nie moja siostra dziś próbowała i odeszła z kwitkiem

 

Czyli musze sama pójść do Centrum NC+ i wypowiedzieć umowę? To śmieszne. Przecież może to zrobić syn, w domu jest umowa, mój podpis, który złożyłam i dokument tożsamości. Dlaczego nie może tego zrobić syn za mnie?? Przecież papierek podpisałam mu już dawmo w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem zapytać, czy zarejestrowano wypowiedzenie. Konsultantka zaoferowała mi Platinum za 99. Ma dzwonić w piątek, muszę przygotować plan negocjacji (jeśli na jakiekolwiek pójdzie). Zainteresowany jestem zejściem z ceny za Platinum albo dodatkami w cenie. Jakieś rady od bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów? Będę wdzięczny :)

 

Poza wspomnianą prośbą mam też pytanko. Widziałem, że niektórym proponowano Platinum + MR za 99. Czy jest Waszym zdaniem szansa, żeby zamiast MR (nie potrzebuję) dostać w tych 99 zł np. Filmbox lub Cinemax? O HBO raczej nie ma co myśleć (a powinno).

 

I trzecia sprawa: mam ten malutki dekoder nbox. Chciała mi zaoferować za 49 dekoder z PVR (250 GB). Niestety obecnie nie mogę pociągnąć drugiego kabla od anteny. Warto go brać do używania na jednym kablu? Co stracę? I czy tak się da w ogóle?

 

Dziękuję wszystkim z góry za pomoc i pozdrawiam :smile:

chyba nic nie ugrasz ..zadnych dodatkow jedynie umowa na 12 -mcy ..sa malo elastyczni..to nie wina konsultantow..nie wieszajmy psow po Nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba utrudniają celowo. To tak samo jakby list na pocztę trzeba by było zanieść osobiście z dowodem osobistym. Liczy się podpis.

 

Podpis będzie, numer umowy, wszystkie papiery, dowód tożsamości. Ale nie będzie mnie przy tym tylko mój syn.

Umowa jest na mnie, nie na syna, ale syn wszystkie dokumenty będzie miał. I chciałam się dowiedzieć, czy odeślą go, czy przyjmą. Jeżeli odeślą to będzie szczyt [beep]twa i prostactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...