Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy przejściu do CP ustawienie anteny jest takie samo (na razie mam 'n')? I jesli tak czy to znaczy, ze wlasciwie wystarczy wymienić dekoder? (sorry jeśli pytanie jest dla was głupie, ale liczę na odpowiedź )

 

Tak, ustawienie takie samo. Wystarczy wymienić dekoder. Miałem na tej samej antenie CP, C+ i n i nic nie musiałem regulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czyli ogólnie 19 zeta za coś co jest za darmo z naziemnej :brawo:

 

nie...

za 19zł ma trwam i naziemne na 1 dekoderze...to osoba 86 letnia, dam jej 3 piloty i niech sobie przełącza....

pomysl troche zanim zaczniesz wysmiewac...

oprócz tego jak odwiedzam babcie na cały dzien, biore swoja karte z canalami+ i mogę u niej obejrzec wybrany mecz...

 

Źle to odebrałeś. Nie śmieję się z tego że sobie zamówiłeś taki pakiet tylko z ceny jaką NC daje za takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus & Ahmed

 

Dziękuję za informację. Antenę ustawiał mi 'fachowiec' :), nie byłem pewny czy CP też korzysta z Hot Bird'a. Dekoder to nbox z n-ki więc w razie czego będzie do wymiany (zastanawiam się nad migracją, do CP oczywiście :> ). Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko: po złożeniu wypowiedzenia (które skutkuje rozwiązaniem umowy z końcem kwietnia) kanały Canal+ (czy pakiet Platinum) zostanie także uruchomiony (5. kwietnia na ten miesiąc)?

Tak, obecne kanały canal+ zostana zastapione nowymi.

 

Czy przy przejściu do CP ustawienie anteny jest takie samo (na razie mam 'n')? I jesli tak czy to znaczy, ze wlasciwie wystarczy wymienić dekoder? (sorry jeśli pytanie jest dla was głupie, ale liczę na odpowiedź )

Nic się ustawienia anteny nie zmieniaja , wystarczy tylko podmienić dekoder n-ki na dekoder CP.

Jeżeli dekoder jest z niezaleznym nagrywaniem i masz 2 wejscia antenowe SAT w n-ce, a jak w CP kupisz dekoder bez dysku to może Ci zostac tylko wolny jeden przewód niepodłączony, i tyle.

Pozdrawiam , powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko: po złożeniu wypowiedzenia (które skutkuje rozwiązaniem umowy z końcem kwietnia) kanały Canal+ (czy pakiet Platinum) zostanie także uruchomiony (5. kwietnia na ten miesiąc)?

Tak, obecne kanały canal+ zostana zastapione nowymi.

 

Rozumiem, że dotyczy to także klientów n z nPremium? Już tak prosto: nie okaże się, że przez to, że wypowiedziałem umowę, 5. kwietnia nie włączą mi Canal+?

 

BTW, nawet jeśli sami nie zadzwonią, do końca miesiąca mogę migrować mimo złożonego wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, nawet jeśli sami nie zadzwonią, do końca miesiąca mogę migrować mimo złożonego wypowiedzenia?

Możesz sam migrować bezproblemowo, najlepiej, i nie tylko przez telefon, ale również w Autoryzowanych Punktach Sprzedazy (APS).

Jeżeli oferta telefoniczna (sam zadzwoń w innej sprawie, a oni i tak będa proponować migracje do nc+) będzie podobna do tej w APS, to lepiej w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dostal ktos z was juz to uniwerse z cala paczka c+?? za 79, zl calkiem ok oferta, caly sport jest, :D jeszcze do tego wynegocjowac mr za max 10 zl ijeden pvr za 0 i moge migrowac :D

 

To nie uniwerse a comfort z canal+.

 

Co wy [beep]ycie? jaka spoko oferta? 79 zł za same canal+ i kanały z comfortu? Tylko bez takiej krypciochy. Za 71 zł mam teraz canal + optimum hd, a w tym dziadostwie nie ma m.in. eurosportu2, comedy central, ale kino, nsportu, paczki discovery i to jest dobra oferta? Rzucą wam ochłap a wy łykacie jak młode pelikany? Za 79 zł to powinien być platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed świetami powiedziano mi żebym zafdzwonił po świetach może będzie dla mnie jakaś nowa oferta. Wczęsniej proponoali mi 64 za silver i 79 za gold. W dniu dzisiejszym silver juz za 69. Powiedziano mi że mogę złożyc wypowiedzenie w punkcie... Wybrałem sie do punku aby złożyć owe wypowiedzenie... Poczekałem trochę bo była kolejka... I Pani powiedziała, że mają zakaz przyjmowania wypowiedzeń. Pojechałem do innego punku... pukt zamknięty do następnego punkt zamknięty... Wróciłem do tego pierwszego... punkt zamknięty... Ale o co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez universe z paczka canal+ to platinum bez uslug niektorych (vod itp.).

Pomysl troche...

 

Przeczytaj dokładnie warunki promocji.

Masz wszystkie c+ do końca kwietnia, a potem za 20 zł miesięcznie możesz mieć tylko C+ family!!!

 

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...