Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzewiak28 napisał(a):

Panowie Powiedzcie mi jeszcze taką rzecz

Abonenci N mają czas do

Abonenci Cyfry mają czas do

Oczywiście chodzi o migrację lub wypowiedzenie

Dzięki za odpowiedzi

ircios napisał(a): wypowiedzenia n do 19 kwietnia migracja z automatu od 1 maja

cyfra do końca czerwca.migracja z automatu od 1 lipca

 

A co w sytuacji, gdy nie dostało się listu z NC+?

Mam umowę w N do końca 2013r.

 

Pisać tak czy siak wypowiedzenie do 19-go, żeby nie wpaść w maliny? Czy tych co nie dostaną listu te daty nie dotyczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bedzie jeszcze wiekszy syf,odchodzą ludzie z cyfry,a pozostają z iti,którzy są odpowiedzialni za ten bałagan, sprzęt niby z górnej półki i elastyczna ofertę :crazy:

nie wiem dlaczego, ale TVN i ITI kojarzy mi sie z ludźmi którzy tylko kręcą i chcą wydoić abonenta, natomiast ludzie z Cyfry w miare rozsądnie rządzili tym biznesem a teraz zamiast kontynuować tę drogę (DOBRĄ DROGE!), to mam wrażenie ze oddali pałeczke przywództwa tym [beep]lom z iTi

 

Ktos tu jest na chaju, iti to ci co doja? Naprawde a czemu tyle ludzi ucieklo z cyfry do n-ki?? Moze dlatego ze doili?! Zalecam wizyte u dobrefo lekarza. Nie wiem takie gadki sa sponsorowaneczy wyniakaja z ignoracji(zeby nie okreslic dosadniej), N-ka wlasnie zawsze oferowala nizsze ceny z bogatsza oferta od cyfry. Bogaty standard kanalow z wliczonymi w cene kanalami hd, gdzie za podobna cene w cyfrze dostawalo sie podobny pakiet tylko w tresci SD a za zwykle kanaly HD trzeba bylo slono doplacac. Wiec naprawde cala ta polityka bierze sie raczej z cyfry a nie od N/ITI. Kto tu mial np. comiesieczny haracz od glupiego dekodera? W n-ce za turbacza zaplacilem raz 49zl i swiety spokoj a cyfra zawsze kozaczyla i zdzierala za gorszy sprzet nawet 20zl!!!! miesiecznie!!! I skad to sie niby teraz wzielo w nc+, chyba nie z ITI!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universe+ w podstawowej ofercie z cennika wersji 89 ??? po promocja to 59 zł

czyli docelowo będą tyle chcieć za universe+, w CP tyle kosztuje FULL

co chwila zamiana na stronie, totalny chaos i bezwład -chyba nikt juz tam nie panuje nad tym bałaganem

a czas tyka, nie wiem czy liczą na automatyczną migrację, bo wiadomo nie wszyscy złożą wypowiedzenie /część nawet nie wie, że ich to obejmie, bo listu /zwykłego/ nie muszą wcale dostać - i co znowu boksowanie się z nc+ i wypowiadanie umowy

może trzeba sie cieszyć, że nie mamy jak w ustawie śmieciowej, jeżeli nie złożysz wypowiedzenia dotychczasowej firmie wywożącej śmieci, to potem możesz płacić podwójnie - gminie /nowa umowa/ i firmie /b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT DNIA:

"Coraz więcej obecnych klientów Cyfry+ i "n" migruje do nowej oferty nc+. Nie jest to tylko efekt medialnej wrzawy wokół platformy, ale przede wszystkim coraz lepszych ofert migracyjnych, które oferowane są obecnym abonentom. "

 

jak to skomentować??? chyba tylko... hahahahhahaha ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu jest na chaju, iti to ci co doja? Naprawde a czemu tyle ludzi ucieklo z cyfry do n-ki?? Moze dlatego ze doili?! Zalecam wizyte u dobrefo lekarza. Nie wiem takie gadki sa sponsorowaneczy wyniakaja z ignoracji(zeby nie okreslic dosadniej), N-ka wlasnie zawsze oferowala nizsze ceny z bogatsza oferta od cyfry. Bogaty standard kanalow z wliczonymi w cene kanalami hd, gdzie za podobna cene w cyfrze dostawalo sie podobny pakiet tylko w tresci SD a za zwykle kanaly HD trzeba bylo slono doplacac. Wiec naprawde cala ta polityka bierze sie raczej z cyfry a nie od N/ITI. Kto tu mial np. comiesieczny haracz od glupiego dekodera? W n-ce za turbacza zaplacilem raz 49zl i swiety spokoj a cyfra zawsze kozaczyla i zdzierala za gorszy sprzet nawet 20zl!!!! miesiecznie!!! I skad to sie niby teraz wzielo w nc+, chyba nie z ITI!!!!!

 

może najpierw ty zaliczysz lekarza.masz racje tylko z tą dzierżawą,ale i od tego juz odchodzili.a teraz odpowiedz sobie na pytanie kto doprowadził do tego ,że n spadła na dno.chyba nie ludzie z cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..a ja jako posiadacz oferty Świat HD z własnym dekoderem nie dostałem jak na razie ani listu ani telefonu od nich.Jest się czym martwić? W sumie mi nie zależy na zerwaniu umowy bo za 49 zł mam wszystkie pakiety tematyczne i dobrze mi z tym poza tym umowa na czas nieokreślony.

 

ktoś z tym pakietem dostał propozycję listowną Silver za 79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu jest na chaju, iti to ci co doja? Naprawde a czemu tyle ludzi ucieklo z cyfry do n-ki?? Moze dlatego ze doili?! Zalecam wizyte u dobrefo lekarza. Nie wiem takie gadki sa sponsorowaneczy wyniakaja z ignoracji(zeby nie okreslic dosadniej), N-ka wlasnie zawsze oferowala nizsze ceny z bogatsza oferta od cyfry. Bogaty standard kanalow z wliczonymi w cene kanalami hd, gdzie za podobna cene w cyfrze dostawalo sie podobny pakiet tylko w tresci SD a za zwykle kanaly HD trzeba bylo slono doplacac. Wiec naprawde cala ta polityka bierze sie raczej z cyfry a nie od N/ITI. Kto tu mial np. comiesieczny haracz od glupiego dekodera? W n-ce za turbacza zaplacilem raz 49zl i swiety spokoj a cyfra zawsze kozaczyla i zdzierala za gorszy sprzet nawet 20zl!!!! miesiecznie!!! I skad to sie niby teraz wzielo w nc+, chyba nie z ITI!!!!!

Mistrzu, opanuj sie troche. Ja z Cyfra od kiedy byłem nie mialem żadnych kłopotów. Za dekoder zapłaciłem 1 raz, potem opychałem w allegro i albo brałem w dzierżawe albo za te pieniadze brałem inny od nich. Czasem trzeba pomysleć jak zrobić zeby było dobrze dla siebie. A co do kanałów HD- nigdy za nie nie dopłacałem, bo jak je dorzucali to byłem na umowie i zazwyczaj dochodziły do listy po prostu. Nie powiedziałbym tez ze tak ludzie uciekali z Cyfry do nki- osobiście nie widziałem co by mieli takiego niepowtarzalnego zeby do nich przejść. Sport marny, filmy jako-tako, reszta oferty identyczna. W Cyfrze chodziło o piłke nożną - dlatego ludzie byli i są, a jeśli ceny obniżą to nadal będą. pozdro i opanuj emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzewiak28 napisał(a):

Panowie Powiedzcie mi jeszcze taką rzecz

Abonenci N mają czas do

Abonenci Cyfry mają czas do

Oczywiście chodzi o migrację lub wypowiedzenie

Dzięki za odpowiedzi

ircios napisał(a): wypowiedzenia n do 19 kwietnia migracja z automatu od 1 maja

cyfra do końca czerwca.migracja z automatu od 1 lipca

 

A co w sytuacji, gdy nie dostało się listu z NC+?

Mam umowę w N do końca 2013r.

 

Pisać tak czy siak wypowiedzenie do 19-go, żeby nie wpaść w maliny? Czy tych co nie dostaną listu te daty nie dotyczą?

 

chyba wyłączyli ci kanały.pisz.do 19 ma u nich juz być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu jest na chaju, iti to ci co doja? Naprawde a czemu tyle ludzi ucieklo z cyfry do n-ki?? Moze dlatego ze doili?! Zalecam wizyte u dobrefo lekarza. Nie wiem takie gadki sa sponsorowaneczy wyniakaja z ignoracji(zeby nie okreslic dosadniej), N-ka wlasnie zawsze oferowala nizsze ceny z bogatsza oferta od cyfry. Bogaty standard kanalow z wliczonymi w cene kanalami hd, gdzie za podobna cene w cyfrze dostawalo sie podobny pakiet tylko w tresci SD a za zwykle kanaly HD trzeba bylo slono doplacac. Wiec naprawde cala ta polityka bierze sie raczej z cyfry a nie od N/ITI. Kto tu mial np. comiesieczny haracz od glupiego dekodera? W n-ce za turbacza zaplacilem raz 49zl i swiety spokoj a cyfra zawsze kozaczyla i zdzierala za gorszy sprzet nawet 20zl!!!! miesiecznie!!! I skad to sie niby teraz wzielo w nc+, chyba nie z ITI!!!!!

Mistrzu, opanuj sie troche. Ja z Cyfra od kiedy byłem nie mialem żadnych kłopotów. Za dekoder zapłaciłem 1 raz, potem opychałem w allegro i albo brałem w dzierżawe albo za te pieniadze brałem inny od nich. Czasem trzeba pomysleć jak zrobić zeby było dobrze dla siebie. A co do kanałów HD- nigdy za nie nie dopłacałem, bo jak je dorzucali to byłem na umowie i zazwyczaj dochodziły do listy po prostu. Nie powiedziałbym tez ze tak ludzie uciekali z Cyfry do nki- osobiście nie widziałem co by mieli takiego niepowtarzalnego zeby do nich przejść. Sport marny, filmy jako-tako, reszta oferty identyczna. W Cyfrze chodziło o piłke nożną - dlatego ludzie byli i są, a jeśli ceny obniżą to nadal będą. pozdro i opanuj emocje

Ja Cyfrę od samego początku wspominam bardzo dobrze. Dostałem dekoder za 1zł (wtedy jeszcze Stronga, bez HD). Oferta była elastyczna, każdy mógł wybrać coś dla siebie. Najważniejsze było dla mnie to, że zawsze można było porozmawiać, ponegocjować i człowiek miał, co chciał, był zadowolony. Obecnie płacę 137zł mies. i mam to, co w podpisie. A co jest teraz? Teraz mamy do czynienia ze skrajną impertynencją i totalną nieodpowiedzialnością Pana Verleya. Tak jak napisałem kilka stron temu - to koniec prawdziwej Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...