Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy jak place teraz 132zl to jedyna oferta jaka moga mi zaproponowac bedzie wyzsza?MR mi nie potrzebny jak i rowniez HBO(mimo ze teraz mam).wystarczy mi sam pakiet platinum bez zadnych dodatkow,tylko cos sie boja ze oni moga zaoferowac minimum za 149 lub full opcje :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak place teraz 132zl to jedyna oferta jaka moga mi zaproponowac bedzie wyzsza?MR mi nie potrzebny jak i rowniez HBO(mimo ze teraz mam).wystarczy mi sam pakiet platinum bez zadnych dodatkow,tylko cos sie boja ze oni moga zaoferowac minimum za 149 lub full opcje :/.

 

Było już wielokrotnie w tym wątku, że to indywidualna kwestia ale jest wiele przypadków, że można przejść na niższą ofertę - kwestia negocjacji, ok. str 420. tego wątku masz spis ofert i wariantów oferowanych na infolinii (na podstawie powtarzających się tutaj informacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś proponowano pakiet Start+ http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumenty/oferta/SW%20Świadczenia%20Pakietu%20Start%20plus.pdf

 

lub Canal+Comfort http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumenty/oferta/SW%20świadczenia%20Pakietu%20CANAL%20plus%20Comfort.pdf

 

Jak kształtowały się ceny po negocjacjach z konsultantem.

 

http://ncplus.pl/dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja już mam z głowy eNkę. Z dniej wczorajszym zakończyłem z nimi przygodę. Gdy nastanie jesień 2013 r. będę się zastanawiał nad nc+. Minie już zadyma i się zobaczy. Została mi jeszcze C+, zobaczy się co z ich strony mnie zaskoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozmawiałem z konsultantką nc+, zaproponowałą mi migracje z n z full 99+20multiroom na canal+platinum +hbo + multiroom za 149zł i to tylko na 18miesięcy nie może zejść niżej, chyba że bez hbo to 139zł. Śmieszne jutro chyba wyślę wypowiedzenie...

 

Ja już mam kopercie wypowiedzenie i jutro jak tylko otworzą pocztę to Cyfro+ żegnaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w koncu z tym 3D bedzie gdzies po zakonczeniu canal+ 3d czy mozna zapomniec?

 

 

Tak jak na nPremium pewnie, czyli raz 3D innym razem normalny kanał. Moim zdaniem dobre rozwiązanie, dopóki nie będą mieli kontentu na cały kanał.

Nie ma info na 100%jak bedzie z tym 3D,a nie ma w sloneczku kanalu 3D bo juz bym nawet nie myslal o nc+ a tak jestem zmuszony raczej zostac z tymi zdzierusami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem własnie po rozmowie z konsultantem (w tej chwili mam KOMPAKT HD + multiroom + Dekoder HD + Dekoder 250GB). Zaproponował mi albo Canal+ Silver za 79zł + 30zł (multiroom + dekodery) albo Canal+ Gold za 79zł + 30zł (ta sama cena co Silver!), albo Platinum za 99zł + 30zł. To są standardowe ceny czy jednak trochę za wysokie? Najbardziej dobija mnie 30zł za to żeby mieć multiroom w formie dwóch kart i dwa dekodery... :censored:

 

Obecną umowę mam do lipca przyszłego roku i w rozmowie wynikło, że mogę nie migrować do nC+ tylko zostać przy tym co mam - nie ma przymusu. Czy to prawda?

Tak z ciekawości: piszesz, że w rozmowie okazało się, że nie masz przymusu migracji. Poinformował Cię o tym konsultant sam z siebie, czy też starał Ci się wcisnąć ofertę migracyjną za wszelką cenę tak długo, aż sam zapytałeś o konieczność migracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w koncu z tym 3D bedzie gdzies po zakonczeniu canal+ 3d czy mozna zapomniec?

Od przypadku do przypadku coś będzie w paczce Canal+. Ale na specjalny kanał 3D nie ma co liczyć.

Szkoda :cry: mieli chociaz wieczorne seanse w canal+3D i mialo sie to rozwijac na pelnoprawny kanal a tu widze ze cofaja sie ze wszystkim wstecz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozmawiałem z konsultantką nc+, zaproponowałą mi migracje z n z full 99+20multiroom na canal+platinum +hbo + multiroom za 149zł i to tylko na 18miesięcy nie może zejść niżej, chyba że bez hbo to 139zł. Śmieszne jutro chyba wyślę wypowiedzenie...

 

Ja już mam kopercie wypowiedzenie i jutro jak tylko otworzą pocztę to Cyfro+ żegnaj...

 

Ja też się mocno nad tym zastanawiam, tylko że tak naprawdę to poza CP to nie ma nic do wyboru, a troche rozczarowuje mnie jakośc niektórych kanałów i sprzet w CP.

 

Jaką można dostać cene za all w nc+ migrując z n ? Bo jeśli mam placić za Platinum i hbo 149zł to wole doplacic 10-20zł i miec full w nc+ tylko nie chce oferty na 18miesięcy a co najwyżej 12. Czy jest taka możliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...