Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Płacić mniej? Za mniej? Czy ja mając Optimum HD z Canal+ za 65 zł, będę płacił mniej za taki sam pakiet w nC+? :rofl: O to w tym wszystkim chodzi, żeby można było zostać na takim samym pakiecie (tu ta elastyczność) za tą samą cenę, albo niewiele większą (10-15 zł), ale nie o 40-60%!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

dzisiaj migrowałem do NC+.Umowa do końca marca

Otrzymałem platinum za 99pln

multiroom dwie karty 0pln

HBO 6miesięcy gratis potem 20pln lub rezygnacja

dekodery cyfry 0pln

umowa na 12 miesięcy

 

Niby nieźle ale to 40% więcej niż w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

dzisiaj migrowałem do NC+.Umowa do końca marca

Otrzymałem platinum za 99pln

multiroom dwie karty 0pln

HBO 6miesięcy gratis potem 20pln lub rezygnacja

dekodery cyfry 0pln

umowa na 12 miesięcy

 

Niby nieźle ale to 40% więcej niż w Cyfrze.

Mysle ze to dobra oferta ..pewnie ich przycisnąłes poza tym umowa Cie sie konczyla..czyli wtey miękną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

dzisiaj migrowałem do NC+.Umowa do końca marca

Otrzymałem platinum za 99pln

multiroom dwie karty 0pln

HBO 6miesięcy gratis potem 20pln lub rezygnacja

dekodery cyfry 0pln

umowa na 12 miesięcy

Tragedii, jak dla mnie nie ma. Płaciłbym tylko odrobinę więcej niż dotąd w Cyfrze. Średnio przez rok wychodzi 119 PLN za Platinum + HBO + MR na dwóch kartach + dwa dekodery. Co miałeś do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już "podpisze cyrograf" to niech też wspomni na jakich warunkach miał wcześniejszą umowę.

 

Z tego co mi powiedział konsultant NC+ to w przypadku abonentów N nie można przejść na niższy cenowo pakiet.

Inaczej to wygląda w przypadku abonentów Cyfry.

Oni ze względu na posiadanie w abonamencie pakietów Canal+ mają większe możliwości negocjacji.

Stąd też N-kowicze, którzy mieli najwyższe pakiety (Full za 99zł i Full z MR 119zł) mogą najtaniej migrować na platynę za 109zł, a Cyfrowcy za to samo już za 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze glupie pytanie, ale czy daja MR na 3 karty cameleon ? :)

No pytanie glupie :D

Podaj madra odpowiedz :)

MR działał WYŁĄCZNIE na DWÓCH cameleonach (pomijam tragiczne moduły z doładowaniem i oczywiście splittery). Więcej nigdy nie dawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w chwili obecnej decyduje się na zawarcie umowy jest najzwyczajniej w świecie [beep]em.

W kwietniu będzie dostępna nowa oferta, informacja potwierdzona przez Zarząd nc plus.

Biorąc pod uwagę skalę krytyki za dotychczasową ofertę zarówno ze strony klientów jak i mediów oraz ekspertów znających rynek, jak również badanie sprawy przez UOKIK

na 99% ceny spadną, ewentualnie zmodyfikują ofertę poprzez możliwość dodawani pakietów canal plus (typu tylko sport, tylko film, itd.) do poszczególnych wersji abonamentu.

 

LUDZIE WSTRZYMAJCIE SIE Z TYMI JAŁOWYMI DYSKUSJAMI i zaśmiecaniem forum.

Do kwietnia ledwo kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

dzisiaj migrowałem do NC+.Umowa do końca marca

Otrzymałem platinum za 99pln

multiroom dwie karty 0pln

HBO 6miesięcy gratis potem 20pln lub rezygnacja

dekodery cyfry 0pln

umowa na 12 miesięcy

 

Niby nieźle ale to 40% więcej niż w Cyfrze.

Mysle ze to dobra oferta ..pewnie ich przycisnąłes poza tym umowa Cie sie konczyla..czyli wtey miękną

Na dzien dzisiejszy moze i dobra....ale czy prawdziwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

dzisiaj migrowałem do NC+.Umowa do końca marca

Otrzymałem platinum za 99pln

multiroom dwie karty 0pln

HBO 6miesięcy gratis potem 20pln lub rezygnacja

dekodery cyfry 0pln

umowa na 12 miesięcy

 

No to ja się doczekalem w końcu głosu rozsądku z ich strony. Myślę, że jakby wyskoczyli z takimi ofertami na dzień dobry, to nie byloby tego całego smrodu wokół nc+. Mam jeszcze 17 miesięcy C+ Optimum za 65 złotych z MR i PVR, ale taką umowę chyba bym podpisal. No, wolalbym na 18 miesięcy z HBO przez cały okres, lub przez 12 miesięcy chociaż. I tego się doczekam, a pewnie będą tacy co urwą jeszcze z 10 złotych, ale dla mnie już szkoda zachodu, po prostu C+_ Platinum, HBO, MR i PVR jest dla mnie warte 99 złotych i wiem, że przy takiej cenie nc+ też na mnie nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto na chwile obecną decyduje się na zawarcie umowy jest najzwyczajniej w świecie [beep]em.

W kwietniu będzie dostępna nowa oferta, informacja potwierdzona przez Zarząd nc plus.

Biorąc pod uwagę skalę krytyki za dotychczasową ofertę zarówno ze strony klientów jak i mediów oraz ekspertów znających rynek, jak również badanie sprawy przez UOKIK

na 99% ceny spadną, ewentualnie zmodyfikują ofertę poprzez możliwość dodawani pakietów canal plus (typu tylko sport, tylko film, itd.) do poszczególnych wersji abonamentu.

 

LUDZIE WSTRZYMAJCIE SIE Z TYMI JAŁOWYMI DYSKUSJAMI i zaśmiecaniem forum.

Do kwietnia ledwo kilka dni.

Pośpiech oczywiście nie jest wskazany. Mamy czas i ja przynajmniej zamierzam czekać. Podaj jednak proszę, gdzie i kiedy zarząd nowotworu serwującego nam niezapomniane emocje w nowym wymiarze podał i potwierdził wiadomość o nowej ofercie. W nawale tych postów łatwo przeoczyć istotne wiadomości.

 

Btw.: nie ma czegoś takiego jak "Zarząd nc+". Jest zarząd ITI Neovision Sp. z o.o. i to ta firma raczy nas swoim produktem o nazwie "nc+". To tylko dla przypomnienia; już kilkakrotnie o tym pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wysłałem poleconym odstąpienie od umowy zawartej przez telefon. Nie wiem, jak to będzie wyglądał, zostane znów abonentem Cyfry+? Jeśli tak będzie to za tydzień wysyłam wypowiedzenie Cyfry+. W Polsacie za 6zł więcej jest znacznie więcej kanałow, zwłaszcza o charakterze dokumentalnym. A tutaj co prawda cena za Universe+ nie jest aż tak wysoka, bo 54zł, ale oferta uboga bardzo. Twierdzą, że History włączyć mi nie mogą, Travel nie ma w ofercie.....Szkoda tylko, że mój ferguson będzie bezużyteczny....Jakby ktoś był ciekawy jak to będzie z tym moim odstąpieniem, to zapraszam do kontaktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...