Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że już nowa Agencja PR z Ncplus działa. Ceny nie spadną, abonenci nie odejdą, idzie ku lepszemu. Podpisujcie cyrografy, Ci co już podpisali mają w plecy 3 miesiące darmowych pakietów...

cierpliowosci, wypowiedzenie kosztuje znaczek, ale to my jesteśmy jedynym rynkiem dla ich usług. Bez zmian w ofercie nie sprzedadzą tego badziewia

 

Ale tu nie każdy ma umowę ważną jeszcze na rok, wielu pozostało miesiąc lub dwa do jej zakończenia;

to na co mają czekać?

Zresztą ci którzy mieli umowy na zakończeniu płacili najczęściej po 80-90 za swoje pakiety i więcej za opcje full i

im te podwyżki rzędu 15-20 nie są straszne. Najwięcej marudzą Ci co przedłużyli umowy na pól roku przed fuzją i bliżej tej daty, bo dostali umowy za 60-70 zł albo tańsze i teraz piszą do UOKiKu że im o 100% podniesiono opłatę. A to chodziło o to, żeby nałapać jak najwięcej łosi przed fuzją i potem zmusić ich do przymusowej migracji :lol2: Tyle tylko, ze z przymusową migracją Nc+ się przejechało, ale nie myślcie że wam ceny spuszcza o 20 zł na pakiecie. Te co są to zostaną, UOKiK wobec wycofania się z przymusowej migracji przez NC+ i wobec udostępnienia na 3 miesiące darmowych pakietów Premium sprawę umorzy [przecież nie podważy swojej decyzji sprzed miesięcy gdy zgodził się na fuzję], a wam pokończą się umowy i albo zostaniecie w Nc+, albo pójdziecie do słoneczka :mrgreen: Oby tylko nadmiar słoneczka w lecie nie spowodował udaru w waszych główkach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze pamietac ze do tej oferty mozna dobrac internet mobilny 5GB w cenie abonamentu !!!

5GB, to mi zeżre przy ściągnięciu jednego dobrego filmu... i jeszcze braknie. :lol2:

A jaka prędkość?

 

Ty wiesz co to jest internet mobilny ?

 

Ja uzywam w tablecie. Wiec dla mnie jest to rewelacyjna sprawa pelen pakiet TV w tej cenie internet 5GB . Za pakiet 3 GB w plusie musialem placic 35 zl wiec po co ? Wychodzi tak jakbym mial za 70 zl oferte tv w polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ("prezio") pisze tutaj http://media2.pl/media/101608-Prezes-nc ... miare.html że mają ofertę szytą na miarę. A ja się pytam jaką miarę? Obecnie w n mam wszystkie pakiety+nPRemium+filmbox+HBO+MR_Premium, a uszyli mi propozycję C+Gold+HBO za 119, do tego + 20 za MR.

To chyba miara do zdarcia kasy za gorszą ofertę i tyle .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko za te 5GB trzeba dodatkowo zapłacić bo abonament 99,90 a bez neta 89,90 więc nie jest tak różowo

 

Sory ale co tu mozna komentowac.

 

Najpierw zapoznaj sie co jest cenie. W pakiecie za 89 zl nie masz HBO GO tutaj jest taka roznica. Masz swoje 10 zl . Chcesz mozesz z rezygnowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz co to jest internet mobilny ?

Chyba tak... :lol2::lol2::lol2:

Od kilku lat używam namiętnie w pracy zawodowej i prywatnie - na lapku, w tabletach i komórce.

Bez tego bym nie przeżył. :]

 

Przepraszam ale jak ktos chce na mobilnym sciagac filmy to ciezko sie powstrzymac przed zadaniem durnego pytania . Prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz 412 strona samych belkotow przechodzenia do polsatu itd.wpisujcie kto dostal za ile i to wszystko ja do polsatu nigdy nie wroce mialem ten syf raz i dziekuje tez czekam na oferte nie panikuje jak inni sami wydzwadzaniaja do nc+ po co? tak szybko chcecie przejsc :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet WPT+Npremium+HBO 6m-cy w cenie+History HD + MR, umowa do konca lipca 2013, place okolo 83PLN/m-c, nie zgadzam sie na to co mi zaproponowali listownie Canal+ GOLD (21) 89pln/m-c na 18 miesiecy + od maja dodatkowo płatny MR zgodnie z cennikiem.

Oprócz listu jaki otrzymałem zero kontaktu ze strony ncplus. Ja nie mam zamiaru się prosić ani do nich wydzwaniać. Ponieważ nie akceptuje tego co mi proponują, we wtorek wysyłam wypowiedzenie.

 

p.s. Mnie to jeszcze jedno rozwala, kaganiec na informacje odnośnie ncplus w tvn24 i onet... cała prawda cała dobę, najbardziej obiektywne media

 

no ale kto robi sobie sam czarny PR.

 

Ciekawe kiedy pojawia się memy z ncplus na wiocha, czy tez kwejku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już robimy taki off to sam raczej nie mam zamiaru uciekać do CP, bo ich dekodery to po prostu padaka, jakby nie mogli zrobić dobrych dekoderów, które po prostu działają i się nie zawieszaja. Oferta dobra, ale co mi z tego jak nerwy sobie zniszcze tym irytującymi zawiechami, jakimiś sposobami na wyłączanie dekoderów z prądu. Miałem swego czasu dekoder Cyfry+ Strong, wieszał się na potęgę od tamtej pory daruje sobie ryzyko.

Jeśli nie będę miał wyjścia to przejdę na DVB-T, no chyba, że CP poprawi te dekodery w taki sposób bym był zadowolony jak z mojego nboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W encepence chyba jakiś kryzys jest i ta super hiper indywidualnie dopasowana do klienta oferta się nie sprzedaje. 3 dni i 3 telefony od nich w sprawie migracji :lol2: Najzabawniejsze jest to że takich oszustów to ja w życiu nie widziałem. Wczoraj telefon z propozycją golda za 69 zł a dziś z tym samym goldem 79 zł a gdy powiedziałem że wczoraj pani mi zaoferowała za 69 zł to stanowczo zaprzeczał i szedł w uparte że 79 zł to jest max co mogę dostać i niżej po prostu nie można. Tak samo z platinium. Raz oferta za 89 zł a dziś 99 zł i również jest to max co mogę dostać. Jeżeli rzeczywiście mają do zaoferowania 600 ofert to zostało im zaoferowanie mi jeszcze 592 oferty. Przyjmując obecną tendencje (co rozmowa dwie oferty) zostaje im jeszcze 296 telefonów, więc do czerwca się nie wyrobią z zaoferowaniem mi tych wspaniałych ofert :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet WPT+Npremium+HBO 6m-cy w cenie+History HD + MR, umowa do konca lipca 2013, place okolo 83PLN/m-c, nie zgadzam sie na to co mi zaproponowali listownie Canal+ GOLD (21) 89pln/m-c na 18 miesiecy + od maja dodatkowo płatny MR zgodnie z cennikiem.

Oprócz listu jaki otrzymałem zero kontaktu ze strony ncplus. Ja nie mam zamiaru się prosić ani do nich wydzwaniać. Ponieważ nie akceptuje tego co mi proponują, we wtorek wysyłam wypowiedzenie.

 

p.s. Mnie to jeszcze jedno rozwala, kaganiec na informacje odnośnie ncplus w tvn24 i onet... cała prawda cała dobę, najbardziej obiektywne media

 

no ale kto robi sobie sam czarny PR.

 

Ciekawe kiedy pojawia się memy z ncplus na wiocha, czy tez kwejku ;)

było na onecie nawet podawałem linka było wcześniej niż na gazecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już robimy taki off to sam raczej nie mam zamiaru uciekać do CP, bo ich dekodery to po prostu padaka, jakby nie mogli zrobić dobrych dekoderów, które po prostu działają i się nie zawieszaja. Oferta dobra, ale co mi z tego jak nerwy sobie zniszcze tym irytującymi zawiechami, jakimiś sposobami na wyłączanie dekoderów z prądu. Miałem swego czasu dekoder Cyfry+ Strong, wieszał się na potęgę od tamtej pory daruje sobie ryzyko.

Jeśli nie będę miał wyjścia to przejdę na DVB-T, no chyba, że CP poprawi te dekodery w taki sposób bym był zadowolony jak z mojego nboxa.

 

Dlatego mam modul cam z polsatu. Co do dekoderow to nie moge zaprzeczyc sa tragiczne. Jeden do multiroom w drugim pokoju cos strasznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,przeszedlem do nc+ na canal+ platinum, bylem w n ce mialem dozywotniego fulla,czy jest tu okres 10 dni do zrezygnowania z nowej umowy z nc+,bo jednak sie rozmyslilem,czy nie mam takiej opcji?wiem ze jak ktos C+ migruje ma prwo w ciagu 10 dni odstapienia od nowo podpisanej umowy z nc+,a jak to sie ma do migrujacych abonentow N?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wygląda sprawa opłaty za dekoder w NC+? Do tej pory jako abonent Nki nie płaciłem za Nboxa turbo, jezeli bym przeszedł z tym dekoderem do NC+ to coś się zmienia czy nie. W ofercie nic na ten temat nie ma a konsultant(ka), która dzwoniła nie była pewna czy będę musiał coś dopłacać ( fachowa obsługa :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koltun Rozdział IX punkt 3 "Abonentowi będącemu konsumentem przysługuje prawo do odstąpienia, w terminie 10 dni od daty zawarcia: od Umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy, od Umowy zawartej na odległość (poza wyjątkami określonymi przepisami powszechnie obowiązującego prawa)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...