Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na jaka cene dekoderow?

Normalnie, za dekodery się płaci... i to niewąsko... :roll:

Mam philipsa w dzierzawie za 0zl i tak ma pozostac.
No to dobrze, że to napisałeś, bo już mi gula rosła, na okoliczność, że masz MR za free i do tego dekodery gratis.. ;)

Dziwię się po prostu, że wszyscy dyskutują o swoich oczekiwaniach, walkach i targach, a nikt nie wspomina ile buli za dekodery.

 

Taki np. MR premium z mediaBOX + mydelniczka, to jest w promocji (sic!) minimum 20zł/miesiąc + 250zł jednorazowo, co przy rozłożeniu na 12 miesięcy daje cirka 40 złotych więcej co miesiąc! :evil::evil::evil:

A tutaj mamy sześćtysięcydziewięćsetdziewięćdziesiątdziewięć postów, z których nic takiego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie spadnie to z 2,5mln abonentow zostanie im co najwyzej 0,5mln.

 

Może ceny spadną, ale to za rok dwa. Na pewno nie w najbliższym czasie.

Nie bój żaby do nc+ przejdzie o wiele więcej ludzi, część sama się zdecyduje z migrować, część podpisze umowy jako nowy użytkownik tak jak ja, a część nawet nie wie, że właśnie migruje bo ignoruje listy, które nc+ wysyła i nie zrezygnują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie spadnie to z 2,5mln abonentow zostanie im co najwyzej 0,5mln.

 

Może ceny spadną, ale to za rok dwa. Na pewno nie w najbliższym czasie.

Nie bój żaby do nc+ przejdzie o wiele więcej ludzi, część sama się zdecyduje z migrować, część podpisze umowy jako nowy użytkownik tak jak ja, a część nawet nie wie, że właśnie migruje bo ignoruje listy, które nc+ wysyła i nie zrezygnują :)

 

 

Gdyby było tak jak piszesz to NC+ nie robiłaby ruchów , które zrobiła a widać że poza porażką wizerunkową sprzedaż nie idzie za dobrze bo gdyby wszystko szło z ich założeniami to siedzieliby spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam cierpliwie na zejscie z cen wierze ze tak sie stanie o czym moga swiadczyc pewne ruchy kadrowe . Lapia w tej chwili napalencow ktorzy nie moga wytrzymac lub tych co nie maja wyboru bo konczy im sie okres promocyjny i beda musieli starsznie duzo zaplacic wiec czekac nie moga. Mam caly kwiecien maj i czerwiec czas na otrzymanie lepszej oferty. Moze nie doczekam sie tego co by tu wiekszosc chcialo ale 10 zl wiecej juz mi roznicy nie zrobi. Dla zasady nie zaplace tyle ile chca teraz. To oni musza utrzymac klientow. Haha nie mowiac jak tu pozyskac nowego z taka cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wytrzymałem i sam do nich zadzwonilem, konsultant po rozmowe z przelozonym podtrzymał wczesniejsza oferte Canal+ Kompakt za 79 zł no i się zdecydowałem :D Coś idzie ku lepszemu..

 

 

To dostales silver i dwa miesiace C+ gratis. Gratulacje, swietny ruch z Twojej strony :) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam cierpliwie na zejdzie z cen wierze ze tak sie stanie o czym moga swiadczyc pewne ruchy kadrowe . Lapia w tej chwili napalencow ktorzy nie moga wytrzymac lub tych co nie maja wyboru bo konczy im sie okres promocyjny i beda musieli starsznie duzo zaplacic wiec czekac nie moga. Mam caly kwiecien maj i czerwiec czas na otrzymanie lepszej oferty. Moze nie doczekam sie tego co by tu wiekszosc chcialo ale 10 zl wiecej juz mi roznicy nie zrobi. Dla zasady nie zaplace tyle ile chca teraz. To oni musza utrzymac klientow. Haha nie mowiac jak tu pozyskac nowego z taka cena :)

Dokładnie :D . Miejmy nadzieje, że cierpliwość popłaci i dostaniemy to co chcemy :) . No w każdym razie ja więcej jak 70zł za za paczke canal+ z pkaietem nie dam (wyższym od comfortu+ ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za stówkę platynę z multiroomem i dekoderem biorę nawet dziś (to co w podpisie płacę dziś 85 pln. więc podwyżka 15 pln. to nie problem), a miałbym więcej (nie liczę niszowych kanalow których i tak nie oglądałem)

 

Mi obecnie proponują PLATYNE z MR Standard za 119zł... Czekam aż zejdą do 100zł lub w tej cenie dadzą MR Premium albo HBO... i wtedy bez zastanowienia biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oferta na comfort+ za 34 zł. Chciałem dostać dodatkowo kanały alekino+ itp to cena 49 zł. Pytam o dekoder z dyskiem to pan proponuje mi ultraboxa. Pytam czy muszę wymieniac karte od cyfry a zależy mi na niej bo mam spliter to on nie wie... podziękowałem.

 

Jest jeszcze szansa otrzymania pace pvr albo philips pvr przy przedłużeniu umowy czy tylko allegro jak ktoś wstawi kradzionego?

Dekodery rozdają gratis?! :evil:

Ta cała oferta za 34zł (49zł), nic nie jest warta bez wiedzy ile płacisz za dekoder.

 

Czegoś tutaj chyba nie rozumiem. Przecież migrujący mają już dekodery, więc dlaczego mieliby coś płacić za dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już nowa Agencja PR z Ncplus działa. Ceny nie spadną, abonenci nie odejdą, idzie ku lepszemu. Podpisujcie cyrografy, Ci co już podpisali mają w plecy 3 miesiące darmowych pakietów...

cierpliowosci, wypowiedzenie kosztuje znaczek, ale to my jesteśmy jedynym rynkiem dla ich usług. Bez zmian w ofercie nie sprzedadzą tego badziewia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tutaj chyba nie rozumiem. Przecież migrujący mają już dekodery, więc dlaczego mieliby coś płacić za dekoder?

No właśnie! Ja na przykład mam jeden. Czyli nie mam dekoderów. Pejsa z mydelniczką połączyć się nie da.

Trzeba napisać, że wynegocjowałem to i to, a MR za tyle i tyle + dekodery stare lub wymieniam za tyle i tyle. Razem będę płacił za wszystko tyle...

Wtedy i ja będę rozumiał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...