Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platyna może i za 99 zł-ale dla abonentów cyfry.Dla n-kowiczów nie ma takiej oferty.Na ten czas najtaniej 99 ale bez HBO-Z HBO -129

Jestem Nkowiczem :D

Platyna zawsze była proponowana za 99 bez HBO

 

A jaki masz teraz pakiet ja mam Full+HBO+Cinemax+nbox 250GB i propozycja 109 Platyna na 18mc o 99 nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Prestige w C+.

Za ile oferują migrację do NC+ do pakietu All Inclusive ?

Zaproponowali mi 179 zł.

 

Można taniej ?

 

Z tego co ludzie piszą to nie padła niższa oferta. Ja też mam Prestige ale nic nie robię. Czekam na list i wtedy się pomyśli. jeśli pozwolą mi kontynuować moją promocje to zostaje jeśli nie to idę gdzie indziej, bo jak już pisałem, skoro 2 tygodnie temu full był warty 150 zeta to i teraz tyle powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Platyna może i za 99 zł-ale dla abonentów cyfry.Dla n-kowiczów nie ma takiej oferty.Na ten czas najtaniej 99 ale bez HBO-Z HBO -129

Jestem Nkowiczem :D

Platyna zawsze była proponowana za 99 bez HBO

 

A jaki masz teraz pakiet ja mam Full+HBO+Cinemax+nbox 250GB i propozycja 109 Platyna na 18mc o 99 nie ma mowy.

 

Mam pakiet Filmowe HD :HBO,Npremium ,Filmbox za 89 pln

Teraz chcą mi dać platyne za 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest obecnie najlepsza oferta dla Cyfry na Platinum??

 

Ja dostałem przed chwileczką 99+10 zł MR. Odrzuciłem.

 

Albo Cyfra Optimum HD 77zł z MR, umowa do lipca 2014

 

 

To po co chcesz przechodzić skoro praktycznie nic nie zyskasz?

 

No mnie też to zastanawia, ludzie pchają się do encepence za wyższą cenę i jeszcze tracą. Rozumiem ze możne ktoś nie oglądał HBO czy innych kanałów ale je miał za niższą cenę a teraz ich nie będzie mieć a będzie płacić więcej. Może ktoś mi to wytłumaczyć jaki w tym sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce,sami zadzwonili i powiedzieli, że na bank do czerwca do końca trzeba zdecydować a jak coś to wcześniej wypowiedzenie bo od 1 lipca 129 zł wchodzi na mój pakiet

 

A ja Ci powiem że od 1 maja twoja wypłata będzie przelewana na moje konto ale możesz tego uniknąć i już dziś podpisać umowę że będziesz oddawał tylko pół wypłaty i to masz gwarantowane przez 18 miechów.

 

Kolego czekaj spokojnie na pismo i nie wież konsultantom. Po takiej burzy medialnej na pewno nie będzie drożej bo to by już ich wykończyło. W tej chwili maja przekopany wizerunek a co będzie jak jeszcze podwyższą ceny? Na chama nie mogą Cie migrować bo to niezgodne z prawem. Najwyżej zrezygnujesz i przejdziesz do konkurencji albo zamiast siedzieć przed TV to pójdziesz pokopać piłkę z kolegami, synem córką czy co tam masz pod ręką :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz teraz pakiet ja mam Full+HBO+Cinemax+nbox 250GB i propozycja 109 Platyna na 18mc o 99 nie ma mowy.

 

Mam pakiet Filmowe HD :HBO,Npremium ,Filmbox za 89 pln

Teraz chcą mi dać platyne za 99

 

To powiem ci, że nie rozumiem ich podejścia mam wyższy pakiet płacę więcej a o 99 nie chciał gadać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zostać, już jest to wiadome.

 

Dostaniesz list po świętach i masz 14 dni na decyzję, jak nie to Ci od 1 lipca przydzwonią cenę z kosmosu.

 

Nikt mi nic nie przydzwoni tylko co najwyżej się pożegnamy. A co do daty 1 lipca to jeszcze nikt nie podał żadnej potwierdzonej informacji ani żadnego źródła. To że konsultant coś mówi to niech se mówi. Pracowałem kiedyś w CC (Call Center) co prawda nie dzwoniłem do osób ale znałem tych co dzwonią i wiem jakie kity potrafią wciskać.A tu masz dowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie z przemiłą konsultantką otrzymałem takie oto warunki: Canal+ gold za 69 zł oraz canal + i canal + sport do końca czerwca z możliwością wymiany dekodera bez opłaty aktywacyjnej. Oczywiście nie zgodziłem się na te warunki. Mówiąc że kanały które oglądam mam obecnie w umowie przy tej samej kwocie pani ni z gruchy ni pietruchy wypaliła że teraz to taka promocja bo święta itp a potem może być jeszcze drożej. Ja rozumiem że to naciąganie konsultantki aby tylko zgarnęła prowizje, ale mówić że może być jeszcze drożej? Ta platforma musi być naprawdę super hiper premium :lol2: Eurosporty itp które nie są zagwarantowane w umowie będą na pewno do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z face:

 

Moja Oferta NC+

Pozbierane z wypowiedzi tu:

Comfort+ -39 zł,

Universe + - 49 zł / 9 miesiecy i 59 zł / 9 miesięcy,

Canal+ Silver – 59 zł,

Canal+ Gold – 79 zł,

Canal+ Gold + MR – 79 zł,

Canal+ Gold + netVod – 89 zł,

Canal+ Platinum – 99 zł,

Canal+ Platinum + HBO – 119 zł,

Canal+ Platinum + MR - 99 zł,

Canal+ Platinum + HBO + MR - 129 zł,

All inclusive – 179 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie z przemiłą konsultantką otrzymałem takie oto warunki: Canal+ gold za 69 zł oraz canal + i canal + sport do końca czerwca z możliwością wymiany dekodera bez opłaty aktywacyjnej. Oczywiście nie zgodziłem się na te warunki. Mówiąc że kanały które oglądam mam obecnie w umowie przy tej samej kwocie pani ni z gruchy ni pietruchy wypaliła że teraz to taka promocja bo święta itp a potem może być jeszcze drożej. Ja rozumiem że to naciąganie konsultantki aby tylko zgarnęła prowizje, ale mówić że może być jeszcze drożej? Ta platforma musi być naprawdę super hiper premium :lol2: Eurosporty itp które nie są zagwarantowane w umowie będą na pewno do końca sierpnia.

 

Jaki dekoder mogłeś wziąć bez aktywacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...