Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja naprawdę rozumiem tych bezradnych konsultantów i im szczerze współczuję, ale niech mi nie wciska "super świetnej oferty" specjalnie dla mnie, która jest na tym samym poziomie co dla każdego nowego klienta. Przecież widzi w systemie ile teraz płacę, i że to jest najmniej jak się dało jak na październik 2012r. więc na dzień dobry powinna wiedzieć, że zwykłym Kowalskim nie jestem i potrafię się targować. Mogła chociaż zacząć od 109zł...

 

Taka ciekawostka z typowo piłkarskiego portalu:

 

http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1723 ... rzeliczyl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dez

 

Ja się nie spieram, po prostu w tej gazecie podano pewną informację, która na tym forum nie była obecna. Napisałem to, gdyż nikt na tym forum nie podawał takiej wersji. Choć podzielam Twoje zdanie w tej kwestii

 

Pozdrawiam!

 

@mattimek

 

ale jak dla abonentów cyfry plus, nie będzie opcji albo migracja albo wypowiedzenie, tylko będzie można pozostać na dotychczasowej umowie, to cena się nie zmieni.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki numer dzwonić jak się ma obie platformy ?

 

Nie dzwoń! Oni sami do Ciebie zadzwonią. Dzwonić nie ma co, bo zobaczą, że Ci zależy, a tak może wytargujesz lepszą ofertę.

 

Zmigrują mnie z n za 69zl na Silver+ z automatu, nie chciałbym zostać z abo cyfry (tylko 14zł za start hd). Myślicie, że będzie można zrezygnować jeszcze po ewentualnym automatycznym zmigrowaniu ?

 

Niestety większość konsultantów nie ma dostępu do obu systemów ( n i c+) i tylko szczególni mogą coś poradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiecie co... tak sobie mysle firma cyfra istnieje i jej nikt nie zamknal. może cyfra zostanie. a listy do cyfry zostaną jedynie wyslane z mozliwoscia migracji.? n się nie dziwie bo by musieli utrzymywać dwie platformy n i nic+ dlatego z n i nc+ robia migracje bo to jedna firma iti. ale cyfra to cyfra która nadal będzie.

 

 

 

po co by miała istnieć firma cyfra skoro wszyscy i tak by mieli przejść do nc+ czyli iti ? nielogiczne trochę to wszystko. dlatego się nie zdziwie gdy cyfra dostanie jedynie listy ze canal plus zostanie zastąpiony bo musza o tym poinformować listownie a przy okazji napiszą o możliwości migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... No i dostałem dziś super promocję od nc+ jako abonenta N-ki ... Na chwilę obecną mam umowę jeszcze z N-ką zawartą w styczniu br. na okres 18 m-cy tj. do lipca 2014 r. Umowa była zawarta telefoniczne poprzez konsultantkę N i oczywiście rozmowa była nagrywana, gdzie było mi gwarantowane jako abonentowi od 2008 r., że kanały do końca umowy będą oczywiście gwarantowane i oczywiście do końca umowy za tą samą kwotę czyli 90,99 zł :

- 6 pakietów tematycznych ( full )

- nPremium HD (paczka)

- HBO HD (paczka)

- FILMBOX HD (paczka)

- HISTORY HD

co daje 38 kanałów HD ...

 

A w słynnym liście od NC+ z dnia 25 marca br. czyli z przed 2 dni następująca oferta "CANAL+ GOLD + HBO" (21) za kwotę 119 zł :

- 6 pakietów tematycznych

- Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2

- HBO HD (paczka)

co daje 41 kanałów

* brak w stosunku do N-ki FILMBOX HD oraz HISTORY HD

* różnica abonamentu więcej o 28 zł ...

 

Poza tym w okresie od 05 kwietnia do 30 kwietnia br. promocja wszystkie 6 Canal+ za darmo,

- po tym okresie czyli od 01 maja br. jeżeli "nie dam znaku życia" warunki promocji umowy wchodzą w życie na 18 m-cy

- a jeżeli nie akceptuję ich oferty to mam czas do dnia 19 kwietnia br. na pisemne wypowiedzenie obecnej umowy z N-ką ! Czyli gdzie jest moja gwarantowana umowa z N-ką i jej kanałami do lipca 2014 r. jak sama konsultantka mi gwarantowała jeszcze 2 miesiące temu ...

 

Tak więc nie ma nic gwarantowanego, firma zmieniła właściciela, nazwę i stare warunki umowy przestają obowiązywać ! Niech nikt nie liczy, że będzie do końca umowy ze starą platformą czy to z N-ką czy z Cyfrą ... Teraz warunki już dyktuje NC+ albo zostajesz z nimi po nowemu albo odchodzisz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... No i dostałem dziś super promocję od nc+ jako abonenta N-ki ... Na chwilę obecną mam umowę jeszcze z N-ką zawartą w styczniu br. na okres 18 m-cy tj. do lipca 2014 r. Umowa była zawarta telefoniczne poprzez konsultantkę N i oczywiście rozmowa była nagrywana, gdzie było mi gwarantowane jako abonentowi od 2008 r., że kanały do końca umowy będą oczywiście gwarantowane i oczywiście do końca umowy za tą samą kwotę czyli 90,99 zł :

- 6 pakietów tematycznych ( full )

- nPremium HD (paczka)

- HBO HD (paczka)

- FILMBOX HD (paczka)

- HISTORY HD

co daje 38 kanałów HD ...

 

A w słynnym liście od NC+ z dnia 25 marca br. czyli z przed 2 dni następująca oferta "CANAL+ GOLD + HBO" (21) za kwotę 119 zł :

- 6 pakietów tematycznych

- Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2

- HBO HD (paczka)

co daje 41 kanałów

* brak w stosunku do N-ki FILMBOX HD oraz HISTORY HD

* różnica abonamentu więcej o 28 zł ...

 

Poza tym w okresie od 05 kwietnia do 30 kwietnia br. promocja wszystkie 6 Canal+ za darmo,

- po tym okresie czyli od 01 maja br. jeżeli "nie dam znaku życia" warunki promocji umowy wchodzą w życie na 18 m-cy

- a jeżeli nie akceptuję ich oferty to mam czas do dnia 19 kwietnia br. na pisemne wypowiedzenie obecnej umowy z N-ką ! Czyli gdzie jest moja gwarantowana umowa z N-ką i jej kanałami do lipca 2014 r. jak sama konsultantka mi gwarantowała jeszcze 2 miesiące temu ...

 

Tak więc nie ma nic gwarantowanego, firma zmieniła właściciela, nazwę i stare warunki umowy przestają obowiązywać ! Niech nikt nie liczy, że będzie do końca umowy ze starą platformą czy to z N-ką czy z Cyfrą ... Teraz warunki już dyktuje NC+ albo zostajesz z nimi po nowemu albo odchodzisz ...

poczekajmy do listow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z NC+ z ofertą. Posiadam aktualnie C+ Optimum + HD Promo + Multiroom (2x Cameleon) + Pace PVR i płacę 63,50 przez 9 miesięcy i 117 przez ostatnie 3 miesiące. Umowa do końca lipca. Propozycja przejścia na Platinum za 99PLN oraz MR za 10PLN (MR zostaje jak jest czyli 2 karty), Pace PVR darmowa dzierżawa. Co ciekawe po odmowie konsultant proponował Silver za 69 a Gold za 89 + 10PLN za Multiroom. Oferty nie przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie dzwoniła Pani z NC+.

Mam dla Pana ofertę. Będziemy mieli nowe kanały (tiru, tiru....) A co Pan najczęściej ogląda. Odpowiadam sport. A ma pan sprzęt do odbioru kanałów HD. Tak. To świetnie. To dla Pana wszystkie kanały sportowe za 99zł Co Pan na to? Czyli w tym pakiecie paczka canal+? Tak. To pakiet Platinum? Tak. To proszę Pani, Pani mi oferuje 30% podwyżki za sam nsport i MGM HD. A LM i liga polska nie długo się skończy a ja mam umowę do września to po co ja mam to zrobić? Nie mam zamiaru tyle płacić. To może pakiet GOLD bez paczki CANAL+ za 79zł. PROSZĘ PANI PROPONUJE MI PANI ABYM PŁACIŁ WIĘCEJ A OGLĄDAŁ MNIEJ, TAK??? Cisza... TAK??? No niby tak. To po co ja mam to zrobić. Czy po świętach dostanę list od Państwa. Tak oczywiście. NO TO JESZCZE DO PANA ZADZWONIMY.

 

DODAM, ŻE OBECNIE PŁACĘ 64ZŁ ZA

CANAL+ KOMPAKT HD

 

opcje dodatkowe:

HD - Kompakt

 

Pani sprawiała wrażenie nie obytej z ofertą C+. Czyli nc+ wynajęła firmę zewnętrzną, która obdzwania i szuka jeleni. Co najważniejsze nie zniechęcają i sugerują, że jeszcze zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nc+ leży i kwiczy jak zarzynane prosię.

 

https://satkurier.pl/news/84138/tv-repub ... sacie.html

 

Każdy ma różne poglądy a nc+ leży i kwiczy z innego powodu tzn. z powodu swoich wygórowanych oczekiwań cenowych wzgledem klienta.

 

Dzwoniłem dzisiaj pierwszy raz do nc+ mająć dotychczas dokładnie od 2 tygodni pakiet za 59 zł WPT, Npremium, HBO na okres 6 miesięcy, dostałem ofertę specjalnie przygotowaną dla mnie :lol2: za 69 zł Silver na 18 mieśięcy. Odpowiedziałem że za drogo i za długi okres umowy i że interesuje mnie Universe+ plus jakiś gratiś tak jak miałem wcześniej 2 razy pakiet 48 zł WPT+ 6 miesięcy HBO gratis na 12m przez okres 2 lat a pani grzecznie odpowiedziała że nie ma innej ofert dla mnie i żebym złożył wypowiedznie w punkcie po 1 kwietnia z powodu wycofania kanałów i czekał na kontakt z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie podziali konsultanci N? Wczoraj dzwonilem i Pani jakby lała na to czy ja chce przedluzyc tą umowe czy nie. Powiedzialem, ze dzwonie bo dostałem propozycje i chcialem sie dowiedziec cos wiecej, bo nie wszystko rozumiem z tego pisma. Ona sie mnie pyta czego tam mozna nie rozumiec. Sama nie wiedziala nic, tylko na moje pytania z umowy odpowiadała tak albo nie. Jak na razie sami od siebie nie zadzwonili, ale w sumie nie muszą, bo wiem, ze nic poza 99 za platyne mi nie zaproponują. Dwa tygodnie temu przedluzylem z nimi umowe, bo brałem multiroom. Koszt aktywacji + kable + quad, a oni mi piszą, ze umowę która mam do 04.2014 konczą z dniem 30.04.2013. Ciekawe co Ci z Uokiku dostali za zaakceptowanie tej fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj list z NC+,po przeczytaniu byłem w szoku więc zadzwoniłem do NC+, jestem po rozmowie, w N płacę 109 zł z 2-ma MR w N a oni mi wyłączaja 3 kanały Hbo + 4 kanały nPremium zostawiaja cene 99 + chcą 40 zł za 2 MR i pani stwierdziła , że mam byc szczęśliwy. Po zastanowieniu się stwierdziła że najlepszym rozwiązaniem bedzie wypowiedzenie umowy. Szok !!!!!!!!! Czuję się jak bym w [beep] dostał !!!!!!!!!!!!

Więc dzis napisałem wypowiedzenie ze względu na zmiany programowe i poszło poleconym !!!!!!!!!!!

Na szczęście jest jeszcze CP i Kablówki a także DVB-t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna rada, do niektórych oczywiście. Jakbyście byli tak mili i przestali się wyżywać na konsultantach. Przecież to jest zewnętrzna firma nie mająca nic wspólnego z Cyfrą, NC+ czy N a ludzie tam zatrudnieni dzwonią do nas bo muszą. Ot taka praca. Doskonale też zdaję sobie sprawę że większość konsultantów to studenci a wiedza tych ludzi opiera się na wyuczonych schematach które mieli na szkoleniach. Do mnie też zadzwoniła przeurocza Pani i zaczęła mi opowiadać czego to oni nie mają, no cuda wianki. Oszczędzając czas jej i swój powiedziałem że jestem z Cyfrą od 2006 roku i co nie co wiem na temat pakietów, sprzętu i propozycji z jaką do mnie dzwoni. Większość z nas ma wiedzę i doświadczenie dużo większe od osób siedzących na słuchawkach ale to nie powód żeby wylewać na nich wszystkie swoje żale. Myślę że celowo z ICA zniknęły formularze kontaktów z platformą bo już widzę co by się tam działo jakby musieli odpowiadać na każdy list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiejsze tel umocniły mnie w przekonaniu ze nc+ to jakaś wielka pomyłka 1 telefon propozycja all za 175 zł wyśmiana przez mnie i coo??? za dokładnie 10 min drugi tel i co .... propozycja all za 199 zł hahahah no powiem szczerze tak sie w życiu nie uśmiałem Pozdrawiam nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam coraz bardziej stwierdzam ze wlasciwie nie tylko bede musial wyslac wypowiedziec ale tez je raczej

wegzekwowac. Jak nic beda potrzebowac mobilizacji by sie ucywilzowac i pewien odplyw abo jest niezbedny, cala ta oferta po prostu jest nie do strawienia. Zadnej separacji sport/film, a placenie za full gdy interesuje sie tylko jedna strona medalu przy tych stawkach jest rujnujaca, liczylem tez na modul cam po fuzji, a tu [beep]a zbita, totalna pomylka.

 

Zastanawia mnie taki detal gdzie teraz szrot sie zdaje? bo jakos na stronce nie widze zadnych ifnormacji odnosnie sieci dystrybucyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...